• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
monik, ukradli kolac??? no to jesila
18. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaaaaaaaani,to su svine,tvoj milovany kolac.neboj ja spravim a poslem ti :wink: :slight_smile:
18. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam mnam virgin coladka :grinning:
18. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo... mne kolac a svokre fontanu... drahu jak das.. svine.. cez amlicke okinkeo sa tam dostal dnu.. nechapem tomu doteraz ko sa cez take male okno mohol dostat....
no a potom cosme chodili a rozmyslali ako zabezpecit to okienko ta k sa zrazu objavili vaja cigani.. ich mmm bol vyhnat a vyhodit .. kur...vy cigánske... to je uz 5 krát čo nás vkradli.. vsade su mreze.. na o malinke okno sme nedavalai, ze sa na co,.. a kuknite sa..
18. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik cigani sa dostanu cez cokolvek aj cez komin dnuka ked chcu
18. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - daj potom vediet ako sa podaril... :wink:
18. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasa :angry:
ja som doprala a viki som prezlieka perinky,nech ma cistucke.
zajtra sa dovali velka voda :grinning:
18. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten tam našťastie nie je.... :angry:
V uorok nám príde urobiť mreže aj tam...
18. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj idem si sa troška k môjmu miláčikovi pritúliť už keď snažilkovať nemôžme.... :angry:
Tak s aspoň pomojkáme a troška si pospinkáme....
Majte sa zatiaľ krásnučko.....
Papapa
18. júl 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den prajem:slight_smile:)
18. júl 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax
18. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze monik mala blby vecer teda jej kolac :unamused: to fakt nastve ze sa dokazu tie hovada zlodejske ulakomit na vsetko mozne :astonished: :astonished:

ja mam uplne mokry balkon, a to mi prave doprala pracka ze vyvesimna balkon, ale aj tak mi nicine neostava....som zvedava kolko to bude schnut :frowning2:

nely takze ty si fajciarka.... a okrem ineho aj cigaretova :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax nie som fajciarka...
to ze si zapalim raz za cas cigu este fajciarku zo mna nerobi predsa ci ano? :confounded:
18. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulkyyyyy
ako sa mate? prisla som na skok kuknut, u nas leje a tak nemam co robit, alebo teda mam ale nechce sa mi :grinning:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

to aby ste nepovedali ze na Vas nemyslim :slight_smile:
18. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarr ako sa mas? ale ti to leti :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely no v principe super, len sme mali teraz kopu vybavovacie a dufam ze ciastocne uz skoncili :slight_smile:
hej hej leti, pre istotu som uz zacala s pranim veciciek :grinning:
18. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel to mal byt dvojzmyselny zartik :wink: cim si ta udobrym? modrou farbou? :dizzy_face:

scar ahoj, ako sa tebe dari hm?? pozeram ze mate uz mena...su super, slovenske klasicke mam aj ja rada :wink:
18. júl 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
<b style="color:blue">anax modra je dobra :grinning: :grinning:

scarr ja sa tak tesim boze musi to byt super...ja som nikdy dovjky nechcela ale pri mojom starom som si na to tak zvykla ze uz hnusobne premyslam akot o urobit aby dvojky boli :grinning:</b>
18. júl 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax obe su po tatovi :slight_smile: mm ma Tonko normalne a Juraj birmovne, aspon sa nebudu drobci neskor hadat :grinning:
ale nevylucujem ze sa to moze este zmenit, sice sanca je mala ale je...
18. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem osprchovat lebo je hrozne horuco... :grinning:
18. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarr dobre vymyslene :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja sa na to strasne tesim, aspon sa spolu budu hrat, sice zaciatok bude tazsi ale zvladli to ine tak to budem musiet zmaknut aj ja, a mm slubuje vydatnu pomoc tak sa nebojim
18. júl 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar to je uzastne, to by mna nikdy nenapadala takto to nakombinovat:slight_smile:)) tak som zvedava ake budu mat finalne mena:slight_smile:))

fly to keby si bola semka by ti stacilo na balkon vyjst a bola by si osprsena :grinning:
18. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som bola sama na to ale co uz, vetsinou som sama na vsetko takze mi to nejako nevadi..ale viem ze keby bolo naozaj treba starky pomoze, vidim ako sa staral o hafanov ked boli mali a ako sa stara o male cicky.. :grinning: vcera dokonca aj kvety polial prvykrat v historii :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :slight_smile: moj napad :grinning: :grinning: :grinning: mm uz len suhlasil

anax dufam ze ostanu taketo, ale tri mesiace su este dlha doba tak uvidime :slight_smile:

fly u nas je dnes super, sa ochladilo, sice prsi ale vooobec mi to nevadi aspon sa da dychat :wink:
18. júl 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru leje a fuka, aka som rada ze som nemala chut umyvat okna, bo by som teraz lutovala... :grinning: :grinning:

teraz uz mam aspon vsetko hotove a mozes surfovat net:slight_smile:))
18. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule co sa chystate varit zajtra na obed?
18. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarr do zajtra je jeste daleko
18. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar ja som prave vytiahla morcacie prsia, a nakombinujem ich nejako s udenym syrom a sunkou a mozno aj vajickom...k tomu pecene zemiaky...co bude finalny produkt sa uvidi neskor :grinning:
18. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes cestoviny s tuniakom, zajtra bravčové mäso okorenené, natrené horčicou, upečenú v rúre, ryža, uhorkový šalát :grinning: + zeleninová polievočka na osvieženie
18. júl 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok