• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte, konecne sa mi podarilo prihlasit, hodinu som to skusala...to je hrozne ked sa nemoze uz ani admin prihlasit na stranky :grinning: :grinning:

ako sa mi tu mate? neuvarili ste sa este??
22. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som neydržala je to slabunke ale vidno je je taaaam :wink:
22. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala lady tak ty si to splnila, nezblaznila si sa a otehotnela si :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anax.....neuveris na koho som myslela posledne 3 sekundy? :grinning:
22. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo netusim netusim ale idem haadat...naa naaa hmm no na koho..na mnaa?? :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: eh ale som sa bala :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zatial si to tajomstvo straz, nech to dobre pokracuje... :wink:
22. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to neuveritene anax....klikla som na temu a hovorim,idem vypnut pc,ked jane aj mon odisli a napadlo ma ze anax tu tak dlho nebola :slight_smile: telepatia :grinning:
malalady a bola si u dokyho?
22. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ne to som si len dneska robila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si myslela,ýe to ešte neukáže
22. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

malalady, potichucku ale blahozelaaaam :dizzy_face: ... ved si vravela ze si mala pred nedavnom len ovu a uz mas celkom peknu ruzovu dialnicku :slight_smile: ... kolko mas pred mrchou ked ti tak krasne ukazal?
22. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag 2heho ja som sa tiež čudovala,že ukazal :grinning:
22. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby si otehu uz skor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak snad mi preukazes tu cest a chvilku este ostanes:slight_smile:)

inak som bola dost nervozna ked som sa nevedela prihlasit a nevedela som najist chybu aj som si kontrolovala ci ma nahodou kocky neblokli a pod. a napokon pomohol restart netu natvrdo a nova ip adresa...no takze tak...

lady mrkla som testik co mas, pekne pekne len tak dalej... :wink:

inak ja uz nechcem byt tehotna..aspon nie najblizsi rok :grinning: :grinning: takze iste sa nezblaznim..xixi :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj micha :slight_smile: ako sa ma maly?je zdavy?nasa kasle :confounded: ale uz je lepsie :slight_smile:
22. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len od toto mesiaca sme začali od 10teho tak neviem:slight_smile: však som písala,ž už mám pocity tehu no a už som to nevydržala do mrchy bolo ešte daleko :angry: :sweat_smile:
22. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a čože si sa tak rozhodla, že nechceš byť tehotná? :grinning:
22. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco amax nechces byt tehu?
lady ty si ta z tych stastnejsich co sa dlho netrapi a dufam teda ze budes mat vsetko v poriadku :wink:
tak som sa rozhodla ze sa mi na ziadne umele ist nechce a ze si este s manzelom dame dalsi rok na samostatny tandem:slight_smile:)))) aspon som sa oslobodila od vseliakej nervozity a tak...ale zas BT meriam, a ideme aj na doliecovaie ako ja endokrynologia a manzel urologia ale ziadne umele sa nebude konat jedine ze motyka vystreli a sa zadari inak ee... :grinning:
22. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimomu, tak nech sa mala co najskor vylieci :wink: :slight_smile: ... Sami je zatial zdravy, ale uz teraz sa obavam septembra/oktobra :sweat_smile:
22. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies,ze aj my sme sa rozhodli nechat to tak......teda uplne pozvolna.......ak sa podari bude ak nie,jedno mame :slight_smile:
nech sa plni Bozia vola :slight_smile:
22. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax super postoj :dizzy_face: veď hlavne, že sa ľúbite :slight_smile: a aj vo dvojici je život krásny, no nie? :dizzy_face: Beriem si z teba príklad :grinning:
22. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo presneeeee ako pises...:slight_smile:))) a mozno ani ziadne nebude ale bude daco ine...vzzdy sa veci deju koli niecomu...sa mi nechce znasilnovat to :grinning:
22. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micha,my sme total za celych 3,5 roka ,co viki chodila do skolky brali asi 3 krat antib.ona ani v skolke moc nechybala.no teraz jej asi tie teploty nerobia dobre :unamused:
22. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam rada budem prikladom :grinning: :grinning: :grinning: no a este som sa dohodla s kamoskou ze k nej budem obcas chodit strazit deturence tak budem mat tych veci okolo iste dost dost :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som spat mala som este nejaku robotu.
22. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jane aky si mala den? nestiekla si z tuku? bo ja skoro ale neni to vooobec vidno :angry:
22. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax no stiekla ale zeby som schudla to nie.
22. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja tak napodobne a potom som si dala na veceru fazulovu polievku tak si vies ten orchester predstavit.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som tiez poriadne nejedla ale napchavam sa melonom,uhorkami a kadecim.Ale uz mam dovcu tak sa dam nejako dokopy.Dnes som zahriala aj steper.
22. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok