• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mon,to je pekny pristup aj dobry,len ked zrazu je tak vela veci co nejdu :unamused: ted aspon u nas :frowning2:
23. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile: Ako sa tu mavate?
23. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - keby som ti mala všetko rozpísať.. poznám to moja.. ako sa hovori: ked sa serie tak všetko... :angry:
23. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak mon.
ahoj jane....ako dovolenkujes?
23. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo len tak, z principu...
23. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo ako doma pracovne :wink: robim si pomaly v zahradke a popritom sa opalujem.Vcea som trosku zavarala a tak.

A vy ako? :sunglasses:
23. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze momo :grinning: mimo som chcela napisat. Inak nechce sa vam niektorej zehlit?Mam tam takuuuuuuuuuuuuu kopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo hovoria mne v robote? :sunglasses: ale podla sobasneho listu som uz moma... :grinning:
23. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ked najdes niekoho na ot zehlanie posli aj ku mne..
23. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki uz prestava kaslat...klop klop.
ale mm bol s nou u zubarky,mala taky malilinky kaz,tak jaj tam dala vlozku ale ona sa stale stazuje.uz druhy den,ze ju to stale boli.....tak ja uz neviem.....v noci bola hore,zobudila aj nas a plakala ze boli stale.
23. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak to je chudatko,stale jej nieco je.Asi sa jej tam zbiera hnis a nema jej to kade vyjst.Asi budes musiet ist zase k zubarovi.Ked budes doma budes sa jej aspon moct venovat. :wink:
23. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,neviem co to je,ale pozerala som jej to ma to zaplatane,je to mliecny zub,tak neviem.ja si skor myslim ze je to prievan :frowning2:
nel,viem,bez roboty je to na prd,caka to aj mna :frowning2:
mon,mame velmi podobne osudy az na to ze su pomenene situacie v nich :frowning2:
23. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - je to na prd.. ale čo iné ako postaviť sa kráčať stále v pred nám ostáva? nič... tak si to chcem aspoň spríjemniť a serem na to.. asi si naozaj začnem užívať... :wink:
23. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo lenze teba to caka dobrovolne, mna to bohuzial zasiahlo nedobrovolne :confounded:
23. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - a kedy sa maju ozvat z toho pohovoru co si bola?
23. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo a nemas taku vodicku na jasna?Skus jej to potriet tym.Mimo hlavu hore bude dobre,mas krasnu dcerku,dobreho muza vlastne si vyhrala na celej ciare :sweat_smile:
23. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel,ako sa to vezme.....ani mi nemame financie nazvys a bola by som velmi rada keby som nemusela na urad prace ist.viem ze to mas take ake to mas,ale snad sa coskoro nieco najde.
23. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik mali sa ozvat minuly tyzden :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aha... :sweat_smile:

Jani uz zasa mi to nejde... :angry:

Momi - jasa asi začnem riadiť heslom: Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie.....
Asi to začnem používať a každý deň keď vstanem si to poviem...potom sa zasmejem a poďakujem Pánu Bohu, že som zdravá ja a moji blízky apôjdem robiť to čo mám.. večer sa vyplačem a bude mi fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,som P.Bohu vdacna za vsetko to co si napisala a vazim si to. :slight_smile:
7 rokov som neplakala.....myslim koli niecomu alebo niekomu......samozrejme ze ked umrela starka,tak ano a ked bol mm vonku tak som tiez poplakala....proste radostny a spokojny zivot.a za posledny pol rok sa to sype vsetko.
23. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - poznam to...
ale neboj... Božie mlyny menlú polamy ale iste. raz si dole a potom zas hore... :wink: :wink:

o dnes srším citátmi... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak to ti uprimne zavidim :sweat_smile: ja neviem ci som vobec bola niekedy stastna viac ako par minut.Lebo vzdy ked ma nieco potesilo som dostala ranu pod pas.Ale akosy si clovek za 30 rokov na to zvykne :grinning: aj ked niekedy to vie prekvapit.
23. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam,aka si vzdelana :slight_smile:
dajte daku dobru temu....kto ma napad?
23. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz kukám aké chyby tam mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo kto ja? :sweat_smile:
23. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ja... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon,nas ohuruje citatmi :slight_smile:
jane,si spravna baba a to znamena vela.tm ta tiez miluje nadosvetko. :slight_smile:
23. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ja ze som zase nieco po..... :grinning: Idem preprat kratasy hned som tuuu
23. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer prajeem :grinning: maaam saty na svadbuu :grinning:
23. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax - ahoj.. sa tešíme s Tebouu.. viem presne čo to je.... :wink:
23. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok