• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nie monik,teraz som dosla ,pomaly docitavam :wink:
7. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie monik ten si mozes robit kedykolvek cez den, to je na tebe...
7. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ženy súdiac podľa mojích detí neviem či na tom niečo nebude... moja malá je naozaj celá moja svokra... ta mi včera tri krát volala ze to je nemozne aby sa to na nu tak podobalo... ze este aj tie oci ma po nej... :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
7. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som mala odlozeny vrchny diel (bola 3poschodova) na nase prve vyrocie, chcela som hlavne hostom nech sa ujde a ja si dam tuto na vyrocie, lenze pred vianocami ked som ju u svokri hladala, a nenasla a po otazke kam mi ju zasili (ci nie je u draheho krsneho v mrazaku) mi bolo odpovedane ze mi ju zedli som myslela ze tam dusu vypustim, hned rev a tak som sa na nu tesila..a oni takto kumne :cry: :cry:
by ste neverili ako ma to mrzelo..
svokor hned ze mi da upiect novu ale som ho odbila s tym ze nechcem, ze ta uz nebude svadobna..
a vkuse im to aspon vycitam ze mi zozrali tortu :grinning:
7. máj 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - hm..zaujimave.. takze tie testy si asi nakupim... meranie nie je pre mna kedze mam trojzmennu prevádzku.... bo sa mi nechce ked mam volno vstavat o 4.40.... potom uz nezaspim... asi sa dam na tie testy.... juj....
No ja teraz neviem ci zostat bez deti,alebo vymenit chlapa.
nely a do nich!!!!! to by nasra...hm..nahnevalo aj mna! wwwwwrrrrrrrrrrrrrrr............. :angry:
7. máj 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - juj jane, podarilo sa ti dnes ma najviac rozosmiat!!!! ved to je iba tak... kašli na to! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusaj monik, ale ide to do peniazkov dost...staci asi len odsledovat 1-2cykli aby si priblizne vedela kedy mas ovu a podla toho sa drzat :wink:

tak ja som sa vybila na nich, ale som sa rozrevala jak mala, som revala drahemu na pleci pred mrazakom prazdnym az svokra nechapala jak ma to zobralo za jednu tortu, ich to iste mrzelo velmo..
7. máj 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane,je to fakt vtipne,ja som sa vcera skoro rozrevala,ked som videla ja fotky mojich buducich deti,aani muzovi nebolo do smiechu :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane..hm..nad tym premyslam od dnes aj ja :grinning:
7. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, mne peniazky nerobia problem, hlevne nech viem kedy ju mam.... vyskusam tento mesiac asi..... kolko asi po ms ma byt ovulka? sak ja fakt nic nneviem.. :confounded: :astonished:
7. máj 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,tak uz viem secko,je dobre ze vas poslali na to vsetko,ked sa ma najst nejaka pricina,nech sa najde,aspon budete vediet,co mate riesit :wink:
7. máj 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik rob si ich od konca ms prvy tyzden aspon kazdy treti den, keby nahodou, druhy a treti tyzden po ms kazdy den, vtedy je navjecsia pravdepodobnost ze bude ovu...
7. máj 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som poslala foto mms muzovi a ten je zhrozeny ako ja.Skusam dat ine foto mozno budu vyzerat lepsie. :confused:
7. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to pipi.... len dúfam, ze teda nic nenajdu.... v utorok idem na tu glikémiu... som zvedavá... fuj.. ja sa asi povraciam... ja také veci nemusim teda... no čo uz... vraj si mam zobrat aj citron so sebou... to sa zas vyhadzem a budem ako pubertacky vyzerat... joj boze, preco nas zeny tak týraš?
7. máj 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha.. no toto si prepisem aby som vedela ako.. ja totiz co nemam napisane zabudnem.. takze si rano prepisem do debilnicka.... od stredy buduceho tyzdna kazdy treti den a potom kazdy den... chichichcihci... vravim, ze som divna, ale vcera mi vyslo ze som skvely fantasticky clovek s uprimnym usmevom... a so proste super, a vôbec nie namyslená.... :sunglasses:
7. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - vidis to ma nenapadlo..skusim aj ja s inymi foto...
7. máj 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No kde ste?
7. máj 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik jasne, vpohode si to napis, ja tiez vela zabudam :grinning:
7. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - skusam ine foto... uz to bude skoro...som zvedava... :fearful:
7. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ja som tu..
pisem s tym kamaratom co maju svadbu a mu vyvsetlujem co este nemaju a potrebuju, pomaham mu hladat radim a zistila som ze budem korigovat hostinu nech oni maju pokoj na dusi...xixi..super :grinning:
7. máj 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,mi mame asi nieco medzi sebou ,nejaku telepatiu,teraz vas citam,aaa vy robite to,co ja som prave dokoncila... :grinning:
...dala som ine fotky,aaaa maaaaam kraaaasne deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim hodit do albumu :wink:
7. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tieto su krajsie ako ti vcera... ja chcem deti.... malinka je krasna! o chvilu dam do albumu...
7. máj 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ...ja neviem ako mam vytvorit album :grinning:
7. máj 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpovedzte mi prosimmmmm :wink:
7. máj 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nasla ze vytvorenie albumu,ale co mam napisat ze meno albumu a popis albumu,som v tom nova poradte :grinning:
7. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne padol net,ale som spat.
7. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi - chod hore na nastavenia a tam mozno budes vediet pokracovat...ak nie poviem ti ako dalej..
potom kuk moj album.... krasne!
7. máj 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok