• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no pekne, si na man zabudla, to uz som davno pytala a ty nic :wink:
27. júl 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko...no super shaari ze ste v poriadku a nic sa vam nestalo :slight_smile: ako inac?ja mam dovolenku tak si to uzivam..
27. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly
27. júl 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mad ale posielala som kazdemu link kto chcel, urco aj tebe :confounded:
27. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze ja som cakala a nic, hmmm? asi sa stratilo v sieti :wink:
27. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, tak to riadna zmena :wink: krasne su, ale neni ti teplo?
27. júl 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne neni, supnem do gumicky alebo vrkoca a pohodka :grinning:
27. júl 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasik, lebo ja ked uz mam dlhsie vlasy, tak mi zavadzaju, ale presne gumicka to isti :wink:
27. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne uz zavadzali kratke xixi..
no uvidime co bude dalej, ako dlho to s nima vydrzim este :grinning:
27. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, posli aj mne. ci to su tie, co si ukazovala? nevadi, pozriem este raz. musi to byt super, mat taku hrivu. aj ja by som chcela. ale mam dost kratke teraz.
cau made, fly, ako ste sa mali, kym som tu nebola?
ja som mala nejaku divnu mykozu, ale canesten, candibne nepomohli, ani probiotiky, tak som zasla do lekarne a vypytala si nieco na inej baze a toto konecne pomohlo:
http://www.docsimon.de/article_images.php?action=sendtype&type=3&id=202

fly, ty mas dovcu a si doma? hlivies pred telkou?

:grinning:
27. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari prosim posli mi mail, nejako mi zmyzol z adresara...
hej su to tie ale mam uz nejake ine fotky aj xixi :grinning:
27. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ja cakam na ms, tehu testy negativne a tak pojdem tento tyzden ku gyndosovi :unamused:
27. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka no ahojky :wink: no chystame sa s mm niekde do Madarska na par dni,tento rok k moru nejdeme :unamused: No a chybala si nam tu shaari...ano shari o fungicidine som aj ja pocula ze veeelmi pomaha na mykozu-ked ju budem mat najblissie aj ja si ten krem uz kupim....vraj je aj lacny :slight_smile: Nely a co si si dala pricesok?
27. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly nie, mam nadrabane vlasky...
27. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, nejaky dlhy cyklus?

fly, dakujem :slight_smile: a myslim, ze to bol asi iny typ mykozy, lebo sa to uplne inak prejavovalo (prepacte za opis, ale nic nebolelo, nesvrbelo, len zapachalo :sweat_smile: ) tak som bola rada, ze cosi zabralo! uz som sa videla, ze ani na pohodu nepojdem. kvoli hygiene.

nely, poslem IP
27. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari uz som poslala :slight_smile:
27. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo tak nely to musi vyzerat dobre :wink: ja mam dlhe vlasy,az po zadok skoro :slight_smile: viem shaari to este stale to bolo,tak dlho to trvalo?ci to znova?no vies aj mykoza moze byt kvasinkovo-bakterialna a bakterie asi vytvarali hnilobny proces...ale ze krem aspon pomohol :wink:
27. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly tak uz aj ja mam, po pas :grinning: :grinning: :grinning:
ale si uz necham dorast svoje, sice to potrva par rokov, ale uz si necham, vela ludi ma uz ukecavalo a dvaja zasadny ked povedali tak to tak aj urobim :grinning:
27. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
velmi som nemrala, nedalo sa :sweat_smile:

nely, idem kuk
27. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari len kukaj ale sa nevykukaj :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne rastli vlasy az 4roky na takuto dlzku :wink: a dost sa o ne bojim..takze ak aj dam podstrihnut konceky len par centakov... :dizzy_face: ohh shaari..zaujimavy graf :sunglasses: a co bude potom v oktobri ta laparka?
27. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nemas nejake ze predtym a potom?
27. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - 45, uz som sa konecne dovolala a objednala na zajtra na uzv
27. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, v stredu chcem ist na gyndu, ak sa mi podari (mame poradu) a dohodnem sa s Dr.
trosku sa obavam, ze ci ju neporazi s noviniek: ze som min. cyklus ani po pregnyle 10 000 nemala ovu, ze nemeriam BT kazdy den, ze som tento cyklus vysadila clostil a ze som si este ani duphaston nedala...
no ved uvidime. taky mam z toho zly pocit. preco nefunguje vsetko ako ma?

hej, a laparka v oktobri, len som akurat pozrela do kalendara, ze 9. a 23.10. mam zubara, ide mi robit korunku, ci co, na zub, ktory je viac plombovany ako ozajstny :grinning:
27. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, posli aj ty fotku nejaku s takymi dlhymi! spavas v cope?
made, bazalku nemerias? a co uvidi Dr. na UZV?
27. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari mail :grinning:

fly ale z akej dlzky ti rastli? uplne z kratuckych?
27. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak shaari ten dr. ta asi nepochvali...nikdy nic nie je tak v zivote ako si to clovek predstavi.. :frowning2: ohh tak poto na laparku akurat by si mohla ist koncom oktobra...nuz a po laparke asi potom do Car?
27. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - nemeriam a uvidi, ze ci som v poriadku a ked hej tak mi pichne agolutin :grinning:
27. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, jasne :slight_smile:
fly, tak vysadila som, lebo naco sa pchat hormonmi, ked ovu nie je. a este aj preto, aby som cim skor mohla ist na dalsi odber krvi kvoli ŠŽ, a to musim by cista po clostile, aspon 1-2 mesiace. tak naco to odkladat?
no a duphaston som nenasadila, lebo ovu nebola a ja mrchu naozaj nepotrebujem. ved naco? kludne bez nej vydrzim do septembra a potom nasadim D tak, aby som na laparku isla po skonceni MS. hm?

a co keby sa mi podarilo objednat sa na laparku 12.10.? to by malo byt ok, nie? (medzi zubarom a zubarom)
27. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaari nikdy nespavam v cope...mam ich len volne rozpustene...nejaku foto ti potom poslem ale budem si musiet sfotit fotakom...nely no narastli mi z dlzky ze ledva som ich mala po plecia....ani tolko nie..
27. júl 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok