• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nath no nejak nestiham mam toho vela ale v pohode.Zajtra idem k dokimu do BB tak som zvedava ako dopadnem.A ty ako inak?
27. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazilkujeme vzdy ked sa da ale mam pocit ze aj zbytocne asi mi nechodi ovulka tiez mam prace vyse hlavy a ani neviem co skor :(
27. júl 2009 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath a mala si predtym problemy s ovulkou?A preco si myslis ze nechodi?Nechapem :sweat_smile: stracam uz prehlad co kto ako a preco.
27. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ok :slight_smile: noo mne nechodi ani ms m,am s tym problemy nejak ani lekari nevedia co mi je vraj so zdrava a minule mi ovu neprisla lekar mi to povedal
27. júl 2009 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak asi velmo zdrava nebudes ked ti ovu a ms nechodi.Asi ti chybaju nejake hormony.
27. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj ja mam ten pocit a som nirekedy taka citliva az sa sama sebe cudujem no snad to bude dobre idem haji tak sa majkaj zatial papa :slight_smile:
27. júl 2009 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok nath pojdem aj ja zajtra ma caka narocny den/ako kazdy :grinning: /.Zelam dobru nocku tebe aj tym co len citaju a nepisu :wink:
27. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len narychlo, shaar som rada ze si ziva a zdrava spat a ze ste to tam prezili a tak..sak vies

scar nech su chrustiky ok a nech sa este drzia pre tebe... :wink:

ostatnym prajem pekny dnik :dizzy_face:
28. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hllasim ze elektrika konečne hotova, zas sme o krok dalej :slight_smile: aky ste mali dnik?
28. júl 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko :wink:
28. júl 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babizne moje...ako?
Tini a Jani poslušne hlásim, že návšteva u deda dopadla dobre.. zvládla som to a neplakala... Ale pre istotu som si vzala pomoc... Malý Filip (synovec) bol nakoniec s nami :slight_smile:
Ale bolo to celkom O.K. Dedo síce vyzerá hrozne ale tak čo už narobím.... má strašné bolesti a to am hnevá najcviac... vôbec mu nepomáhajú lieky od bolesti. Je úplne hotový a samá modrina. No neviem z čoho a nechcela som sa ho pýtať :sweat_smile: No a každým dňom budem čakať telefonát... joj...

Mimo ako sa má Vikinka?

Anax - som ťa dlho nevidela... ako sa máš?
28. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika tie modriny môžu byť preležaniny :pensive:
28. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam - no to viem že ich má ale na rukách? na predlaktí.... neviem.. o tom že má preležaniny viem leb osm mu aj masť kupovala a ale na predlaktí? Neviem... hm... čo mýslíš...?
28. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon,viki kasle,uziva tretie antibiotika......ma vysoku sedimentaciu v krvi.v piatok mame kontrolu a cakame na vyter z hrdla.uz jej samej vadi ten kasel.dokyna skonstatovala silny zapal......takze ziadne kupaliska ani nic podobne.
hlavne ze som si kupila nove plavky :unamused: ale dieta je prednejsie.aspon budeme chodit po vyletoch a spoznavat krasy vlasti :grinning: lezie nieco aj na mna.do prace pojdem asi vo stvrok aj ked som uz mohla byt doma do konca vypovednej lehoty,ale ked ja som taky debil,ze neviem robit druhym zle a skodit im. :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
mimo, ved je tak horuco, ze v plavkach mozes spokojne pobehovat aj doma. :wink:
cau moni... no taky je zivot. :unamused: a tie modriny mozu byt od injekcii (infuzii alebo odberov), nie?
flam, viac nenapises?
tini, tak gratulujem, hlavne ze ste neskratovali :grinning:
anax, uz nepracuj tolko a pod sem :wink:
28. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaar........no jedine ze by som si ich do prace obliekla :grinning: lebo ked je cas,nie je zdravie,ked nie je zdravie je cas,ked nie je ani jedno ano druhe tak nie su prachy a tak staaale dokola.aaaaaaaaaaa este som zabudla ked je toto vsetko,tak sa dobre povadime s mm a plavky mozem znovu spokojne odlozit :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niet čo :slight_smile:
28. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka dakovam, no ono este su len potahane kable a ked bude postierkovane ta pridu zapojit zastrčky a tak, teraz svieti len v kupelni aby vodar videl a v izbach kde je stara elektrika
28. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky,prisla som vas pozriet ako sa mate?
28. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojik jane
28. júl 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jane ja fajn a ty?
28. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som späť.... :grinning:
28. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: manžel sa chystá na nejaký film v tv, ktorý mňa nebaví.... :rolling_eyes: :sweat_smile:
28. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon,bola si s hafanom?
28. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, a co take si tvoj drahy vybral?
28. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni uz som x-krat skusala poslat dalsie foto, aj som zmazala niektore aby ich bolo menej a furt mi ich vracia tak uz neviem
28. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čosi na jojke
28. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo - boli sme u svokry ked som prvy krat dnes pisala a teraz sme uz doma..

Tini - teraz som pozerala moje maily a jeden tam mam .. Dianku :wink:

Shaar - hádam máš pravdu, že po infuzkach... :unamused:
28. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič... idem ja asi do sprchy a odfukovať manželovi na chrbát :grinning: bo aj tu sa nudím :unamused: :sweat_smile:
28. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram tu ciernu vdovu na markize a mm so svokrom montovali vikinke pisaci stolik do skoly a este taku kniznicku z regalov jej treba zmontovat.je to vsetko z masivu,take je drahe to drevo :angry:
28. júl 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok