• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
od 14.2 vtedy sme mali svadbu :wink:
28. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaa,tak to teda je :slight_smile:
mm uz dorazil,nacase :wink: :slight_smile:
28. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tesim sa
28. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca idem uz,lebo ktovie ako bude mal spat v noci. :slight_smile:
prajem ti pokojnu dobru noc.
28. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe papap
28. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den,kazdy den :grinning: prave som doranajkovala a idem makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co robite vy krasavice ??
29. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inacc,ja uz som hladala cast4,to uz tak nieje ze sa ma koncit,ked je po 10000 ? :confused:
29. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau pipi, nie, uz to tak nie je :wink: uz donekonecna budeme v tretej casti... :grinning:
29. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale co tam po nas! tema Grafy BT bude stale 13. časť - to sa mi uz tak nepaci :grinning:
29. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
katarinka,katka aka si mi sladka :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale,ale...provokace :grinning:
29. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem o chvilku k Dr. a celkom ma stiska. ach jaj :unamused:
mimo, povec nieco povzbudzujuce :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na gyndu?
povzbudzujuce?to co je :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie,neboj vsetko bude ok.......aj v orangei to dobre dopadne :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:
29. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den tety, ja si s vami pridem pokecat ak sa nic nezmeni asi az v piatok vecer...do vtedy mam relativne full programe :grinning: :grinning:

shaar skusala som sa prihlasit na tu stranku co pouzivat k znaceniu bt ale ono je to nejake cudne, vobec mi neposlu na mail potvrdenie, netusim ake heslo odo mna potom chcu pri logine a tak sa neviem dostat spat do uctu ked sa odhlasim a to som si tam ten graf uz zacala robit...ako to funguje? neporadis?
29. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau fly.
no mimo, len aby si mala pravdu. :frowning2:
som si napisala cely zoznam, aby som sa nepoplietla. co ako bolo. a co potrebujem, aby mi poradila. Len sa bojim, ze na mna nebude mat cas, lebo nie som objednana. :unamused:

tak vam prajem pekny den :dizzy_face:
29. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daj mail, ja ti poslem pozvanku.
myslis FF alebo WK?
29. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ff mail mi posli na azet nick mam ako tu :wink:
29. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz
29. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar vdaka za pozvanku pojdem to vecer nahodit..snad to za desat minut zvladnem :grinning:

tak pekny den este aj ostatnym :wink:

a ozaj shaar nech gynda dobre dopadne
29. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj shaari,vsetko dobre dopadne..pekne sa popytaj a nestresuj sa ze nie si objednana...si rovnaka pacientka ako ine :wink:
29. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kocky.
Čitam to tu tak a chcem sa poradiť. Som vydatá uz rok a pol a snažime sa s manželom o babo ale márne. Lekár povedal, že som v poriadku, teda aj môj manžel. Skúšame všetko, čo sa dá, ale zatiaľ bez výsledku. Kamarátka mi poradila túto stránku a veľmi sa mi páčia vaše postrehy. Nemáte nejaké know how ako ďalej?
29. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky,
lenka, vitam ta, ale to, co po nas chces, ti nemozme dat :wink: akurat sa spytam, ci tvoj muz bol na spermiograme, ked pises, ze je v poriadku. takisto ti asi treba poskoitalny test, ci tvoj hlien nie je proti :grinning: a to je zatial vsetko, co ma napada. ak ste absolvovali uplne vsetko, ze mate za sebou aj geneticke testy aj rozbor tvojej krvi, a dokonca mate sex aj pocas plodnych dni (co predpokladam), tak mozte patrit este k parom idiopatickej neplodnosti a potom vam ostava uz len cakat, alebo skusit IVF.
IUI ste neskusali? brala si nejake podpore hormony? merala si si bazalku?
29. júl 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a co sa tyka mna, tak som si v cakarni dnes odsedela 2 hodiny, ale zlata Dr ma vzala. ze som nemala ovulku, sa ani necudovala. povedala som jej aj o endokrinologicke, bola velmi prekvapena a dost sa jej zastavala, az ma to potom mrzelo, lebo na tu navstevu a cely cirkus okolo toho som pomaly aj zabudla. bolo to dost neprijemne, povedat jej o tom, ale chcela som, aby o tom vedela. aj za cenu toho, ze su kamaratky, pretoze som bola plne v prave.
no a zaver navstevy: v pondelok sa dozviem presny datum laparoskopie, bude to niekedy v oktobri. a dovtedy mam veget. totalny. ziadne lieky, ziadne hormony, ani len duphaston. tym padom ani menzes. kto mi zavidi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: premyslam, ci merat bazalku, ale asi ano, pre istotu. parkrat tyzdenne to hadam nejaky problem pre mna nebude. pojde mi len o zistenie, ci naaaahodou ovulacia sponannte nepride (haha), a teda budem len checkovat, ci nemam teplotu vyssiu ako 36,6 :slight_smile:
v podstate mi odlahlo, po roku mi takyto 2-3 mesacny oddych padne velmi dobre. co vy na to?
mozem k vam este chodit, ked nebudem teraz chvilku snazilka? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, zabudla som este napisat, ze este doriesim tu stitnu zlazu, podla krvnych testov sa uvidi, ci budem nieco brat, alebo nie.
a sice sa vas to mozno netyka, ale moja Dr mi povedala, ze inzulinova rezistencia nesuvisi s OGTT testom. ze test moze byt v norme (ako som mala na pocudovanie aj ja) a napriek tomu mozem mat IR a bude potrebny metformin. tuto spravu hodnotim ako pozitivnu a je to dalsia nadej...
29. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj shaarka...no vidis mas novu nadej a to je dobre :wink: myslim ze dobre urobi tvojmu organizmu ze nebudes dopovana nejakymi hormonmi
29. júl 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno ma za to niektore spucujete, ale chcela som tieto tri mesiace skusit lindaxu na chudnutie. musim ale ist k obvodacke, nech mi to predpise. i ked to viem zohnat aj bez predpisu, ale lepsi pocit budem mat, ked budem pod kontrolou. (sice neviem, ci nie je lepsie namiesto mojej vseobecnej verit vesteniu z kavy :grinning: :grinning: :grinning: )

a mam este jednu dobru vec, ktoru som tu sice nerozoberala, ale... bola som zaplatit ucet v orangei. a stretla som tam chalana, ktory je "kamaratom" jedneho typka, co nam dlzi peniaze. a po dlhsom rozhovore som sa dozvedela strasne veci, ze dlzi jemu a jeho priatelke, ze oklamal vsetkych naokolo, ze vyuzival ludi, stval ich proti sebe a ohovaral. najhorsie je ale to, ze s nim bol kazdy kamarat, ale medzi ostatnymi panovala taka zvlastna, ticha nevrazivost. no najhlavnejsie je to, ze je nas mnoho, ktorym typek (s ktorym robil MM od januara na zivnost) dlhuje nemale prachy... a premyslame, co s tym. ma vypnuty mobil a ak by sme ho chceli vystopovat, tak jedine u jeho rodicov, co sa mi nezda velmi fer (ani neviem, ci tam byva).
co by ste poradili? keby sme sa vsetci oklamani (a dokonca aj par firiem, ktore zaplatili za sluzby a nedostali nic) vypustili nejake referencie? media? noviny? ja by som bola ochotna si zaplatit aj spot v radiu alebo v ochodnych domoch, kde by bolo povedane jeho meno, ze co je zac a potom tel. cislo, na ktore s amozu dalsi oklamani ludia ozvat... nemyslim, ze by policia v tomto pomohla, okrem nas je asi malo ludi, ktori maju papier na to, ze im dlzi peniaze... :confounded:
29. júl 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes beham jak fretka zase po obchodoch hihi sme kukali s mm elektroniku do noveho bytu. zajtra ideme na vylet do budapesti a v piatok pride vodar na byt tak mame veselo hihi a vy ako?
29. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok