• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
cau pipus,
vcera som ho odniesla k jednej pani domov, co pracuje pre macky SOS. tak dufam, ze sa tam ma dobre.
ale vravela mi kolegyna, ze jej frajer videl pri TipTope nejaky oznam, ze sa stratilo hrdzave maciatko, ale truhlik, nenapisal si telefonne cislo. Tak zvazujem, ci si neurobim prechadzku a nepojdem ten inzerat pohladat...
31. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne, snad si najde majitelov.... :slight_smile: Mala som macku , a raz este urcite budem mat... avsak az na dome so zahradou . A bude to presne take rysave maciatko, o inej macke ani neuvazujem :slight_smile:
31. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: tak mozes si vypytat aj tuto, urcite sa potesia :wink:
31. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, este nam chyba ten domcek so zahradou, do bytu teraz macku nechcem..... nakolko by sme radi najskor mimino :slight_smile: ale ked bude trosku vacsie.....bude aj macka... :slight_smile:
31. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Mohla by som vstupit medzi vas?Pred tromi tyzdnami som po dlhom snazeni otehotniet prisla o babatko :unamused: .Teraz musim cakat nez prejdu tri mrchy aby sme sa mohli pokusit znova.Mam pocit,ze sa zblaznim nez to pride :pensive:.Inak aj mi mame doma cicu :wink: Shejla sa vola.Shaarka si super,ze si zachranila tu macicku.
31. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau miru, diks za kompliment, ale ja smo totiz bola sebecka a strasne som sa bala, ze ked pojdem z roboty, tak tam uvidim mastny flak, alebo rozflaknute telicko a preto som sa obetovala, aby som to nemusela vidiet a nahanala som ju. pre seba, len pre seba som to urobila :grinning: :grinning: :grinning:

aaaaale... uplne ma dostalo, ako sa plazila s bruskom pri zemi, ako skrecok, po ceste popri obrubniku - totalne vystrasena, vobec nevedela co a ako a paradoxne sa jej zdal najlepsim ukrytom priestor pri kolesach pod stojacimi autami... tolkej hluposti a neznalosti nastrah zivota som sa nemohla prizerat.

miru, kolko mas rokov? pozeram, ze dvacka to asi nebude :grinning:
31. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no vidim,ze to tu bude riadna haluz :sweat_smile: :grinning: .Ja mam 35rokov.A Ty?Prvy krat som sa vydala ako 17rocna.Vtedy som aj porodila syna.Ked mal 13mes porodila som mu sestricku.V roku 2000 som sa rozvodom oslobodila od despotickeho,egocentrickeho manzela,ktory zanedbaval mna i deti a uprednostnoval racej svoje milenky.S mojim terajsim manzelom sa poznam 9rokov a s toho 7rokov spolu stastne zijeme ako rodina.V oktobri budeme mat druhe vyrocie sobasa.Chceme spolocny pokladik.Viem,ze mam uz svoj vek a biologicke hodiny biju na poplach...
31. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miru, teda klobuk dolu .
ja som v 17 nemala za sebou ani prvy sex! :grinning: :grinning: :grinning:
a 35 nie je tak vela... mam 30 a prve decko v nedohladne :sunglasses:

trpezlivost! :sweat_smile: co ine...
31. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a miru ja mam 28 este chvilu a podobne ako shaarka som v 17 len nevinne zacinala
snazime sa teraz (este nie dlho) o prve babo a zatial nic tak uvidime dufam ze sa to podari a nebude to dlho trvat.
shaarka snazilkujete?
31. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu na skok mam robošov na byte len som odbehla vyvenčiť havu a dačo spapať
shaarka tak ja som na tom podobne hihi
shaarka aku mačku si to zachranila? mas ju doma?
31. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no padam ja pa zatial
31. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez zacala v 17 :sweat_smile: ...nevadi ze som sa stihla aj vidat :sweat_smile: :rolling_eyes: aj porodit :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:....A Vy kolko snazilkujete? :wink:
31. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka drzim palce :slight_smile:
31. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky moc o chvilu odchadzam dufam ze na plodny vikend tak sa v nedelu ozvem drzte palce aby nieco z toho bolo
miru aj tebe drzim palce a v nedelu snad pokecame ako sa dari
pa pekny vikend zelam
31. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi dnes cestujeme ku svokre :rolling_eyes: ....Nevadi :grinning: ...Dakujem Katka.
31. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vikend babulky!Idem ja het,Syn chce na PC.Tak papa!
31. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ci snazilkujeme? no neda sa to tak povedat, ale nieco na ten sposob to bude :grinning: :grinning: :grinning:
rok neberiem HAK, ovulka nebola samozrejme ziadna, MS len po liekoch. tak teraz pauza (bez liekov aj tak nie je sanca) a laparka v oktobri. uz teraz ma stiska! :confounded:

tini, takych robosov, ze monterky, svaly a spotene tela? hihi :grinning:

katka, tak nech to (za to) stoji! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooojte...kto tu bude vecer?
31. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz len 45 min. a idem domov :sunglasses:
31. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - na to ze nemas rada macicky, si sa fakt zachovala uzasne (nech uz bol dovod aky kolvek) a my mame cez macky SOS tiez nasu micu, tu nasla dobra dusa pod PNS stankom v Blave :wink:
31. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
anax, dufam, ze ja nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
made, :wink: nema tvar. ze nieze akoze nemá tvár, že ju nemá, ale že JE nemá. :grinning: je. :rolling_eyes: :grinning:
31. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ???
31. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co?
31. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som home :grinning:

shaar, no nepochopila som to s tou nemou tvarou :unamused:
31. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no shaar sak dojdi chcem nahodit moju bt tabulku, co sa pobavis :wink:
31. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj ja som tu, home.
mad co si nepochopila? ved mile zvieratka, co vzbudzuju sucit, lutost, nehu v nasich ociach - to su predsa nemé tváre... :grinning: aspon tak ja volam bezbranne zvieratka. :dizzy_face:

anax, no davaj. :grinning:
31. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, ty ochechula, no kde si?
31. júl 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej shaarka takych robosov, jeden mal sladkych 17 a chutnu ritku v tych monterkach hihi uz hotovo hlasim ze moze nastupiť čata novackych hihi
31. júl 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty len komanduj na stolicke s vylozenymi nohami, nie ze tam budes pobehovat ako furia aj s chudakom patrikom v brusku! :grinning:
31. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - sak ja viem co je nema tvar, sak ale to vysvetlenie, no proste nejako vela tych nemych tam bolo, ale v poho, hlavne ze je piatok :slight_smile:
31. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok