• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar - ahoj... som ta normalne citila vo zduchu ze prides.. som dvas troaska zanedbala... tak som prisla kuk na vas...
Ja? na prd.. depka.. ako kazdy mesiac.. poznas ma.. nie? :unamused:
9. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: kde ste?
9. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som len sa mi vybil modem :angry:
9. aug 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som robila fotky, o chvilku budu na nete :wink:
na krstinach som drzala po cely cas obradu maleho, 6 mesacneho a mam taku svalovku (svalovicu), ze az! cele rameno ma boli. no nie je to sranda, tie deti :grinning:

nejak to tu utichlo - bud mame vela prace alebo kasleme na konika... alebo? :sweat_smile:
9. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo sa spamatavame zo svadby a z konca dovolenky a pripravujeme sa na nasrup do prace :grinning:
9. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no presne ako pises, na nasrup! alebo na nášup :grinning:
9. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je strasneeeeeeeee, nikto nepise. :frowning2:
9. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak kukam ze dajak mrtvo, idem spat, som dnes vyhrala v lote 4,80 haha a minule 3,60 ide to hore ta sa snad raz dozijem aj vyssej sumy hihi
9. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidim, ze momentalne mas stastie na cisla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne sa momentalne v spojitosti s tebou paci cislo 24. a tebe? :wink:
:grinning: :grinning: :grinning:
9. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooojte baby :dizzy_face: aaa som domaaa ,bleee :wink:
sme sa pred chvilou vratili z dovolenky,bolo uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: vobec sme sa s mm nehadali,az ked sme presli prach nasho bytu :grinning: ,ale snad sa zajtra udobrime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no a od utorku som chytila mykozu v suske,som myslela ze ma poraziiii,kupila som si canesten aj tabletky do susky aj krem,ale dajako neprestava svrbiet,zajtra skocim za gyndosom... :confounded:
aaaa este ma bolia feeest ladviny,alebo krize,neviem to rozoznat bo som s tym nikdy nemala problemy,ale inac bolo super :grinning: :grinning: :grinning:

shaaarka ,to cislo 24 si si nepomylila trosku?to je moje stastne prestastne cislo :grinning: alebo ma aj tinika take? :confused:

co je noveho,ja to nestihnem secko precitat,dajte zajujimave informacie :wink:

idem ja si nabrat este jeden tanier polievky a do hajan,dobru noc :sunglasses:
10. aug 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau pipi, tak super, ze bolo fajne, vidim, ze zmena prostredia vam prospela :slight_smile:
a 24 ma tini za nickom :wink:
10. aug 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. aug 2009 o 08:55 • babajagaa
autor
babajaga, nehnevaj sa, ale tvoje prispevky o bylinkarke lezu dost na nervy. ak ho najdem este raz mimo temy o tejto bylinkarke, napisem adminom, aby ta blokli.
10. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte kočky, dnes bude zase desny den snad prezijem. no ja mam stasnu 13 bo som sa vtedy narodila hihi
10. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, cau, preco desny? ved je pondelok, obed odvcera :grinning:....
10. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monky, podla toho, ze ci si varila alebo nie. ja nie. mam hrach namoceny uz od soboty, ale vcera som fakt nestihala. tak som zvedava, ci mu nic nebude :unamused: dnes s MM obedujeme salat, ale on so styrmi rozkami :grinning:
uz sa neviem dockat dalsieho vikendu.
co mas na plane dnes? ako sa ma hana?
10. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka, my sme mali rezne z kur. prsicok - obalovane v cesticku na zemakove placky - robila som to po prvykrat a je to riadna mnamak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...dnes upratujem, cely vikend sme rajzovali, tak ma cakaju povinnosti - vysavanie, prach, zo 2x pracku naplnit...
...a haninka si pozera telku - momentalne ...len dokedy :grinning:
ja uz som cela netrpezliva, dnes mam dostat MS a zatial nic
...a co ty? ako sa mas? co porabas?
10. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co je to "rajzovali"?
ja sa snazim naladit na pracu. ale nejak mi to nejde.
inak premyslam, ze mam vela roboty a plus upratovanie, u nas to vyzera ako po vybuchu... nejak nestihacka.
a premyslam nad darcekom dvom kamosom na 30tku... nejaku vtipnu originalnu drobnost :grinning: neporadis?
10. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rajzovali? chodili kade-tade - boli sme v ZOO, previezt sa detskym vlacikom bez okien, boli sme aj u znamych na chate....cize "vyletovali sme"
..a s tym darcekom...no co ja viem...podla toho, ake su to typy zien....aj ja mam s tym vecne problem :confounded:
10. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

co nove?

monky, skorej typ chlapov, nie?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na tej svadbe a este som sa z nej nejako nedospala...

a robim palacinky lebo budem mat navstevu dneska, joj, uz len nech je drahy doma :frowning2:
10. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeezisi, az teraz pozeram :confused: :grinning: ...ja som fakt videla kamoskam....HANBIM SA, POTREBUJEM OKULIARKY :grinning:
10. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
palacinkyyyyyyyy mnaaaaaaaaaam :slight_smile:
nely, a jak bolo?

hej, kamosom. minule sme s MM pripravili taky balicek 2 casopisov s holymi zenami, primaky a pivo.
a teraz by to chcelo nieco ine...
min. rok dostal jeden velkeho nafikovacieho gumeneho chrobaka (take pre deti na plavanie, aby sa neutopili) a aj sme mu to podpisali. dalsi dostal tricko s originalnou grafikou a tiez miestom pre podpisy. ale napady mi uz dosli.
10. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari vcelku dobre bolo..fajne jedlo, kolaciky, ovocne misky, mnam...pohoda...

no, s darcekom ti neporadim, taky vymyselnik nie som, nastatsie take veci riesit nemusim...
my sa s kamaratmi neobdaruvavame..pozveme von, zaplatime jedno kolo a staci...alebo na grilovacku a tak..
ale darceky si nedavame
10. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, urcite nieco vymyslis

nely, v IP ti posielam link na CHRUMKAVÝ palacinkový koláč s vanilkovým pudingom. je to pracne, ale moj drahy sa zalizoval az za usami
10. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pozyvaju nas na chatu, ktoru platia, patrilo by sa revansovat. alkohol je samozrejmost, ale myslela som, ze na 30tku sa patri aj nieco hmotne, pamatne. :unamused:

baby, take chute ste mi urobili, ze musim ist do bufetu :grinning:

nely, vo stvrtok ideme na spermio. 2.x, tak som zvedava, ci doslo k zlepseniu.
10. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky vyzera to fakt super ten kolac, raz to urco vyskusam...alebo nie raz, este tento tyzden, ale dneska sa mi s tym nechce babrat xixi :grinning:

shari tak jasne, no tak neviem, ale nieco urco vymyslite..
:slight_smile:

tak budem drzat palce, bral MM nejake vitaminy?
potom daj vediet ako ste dopadli..
10. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bral len prvy mesiac, potom uz nie.
jasne, ze dam vediet.

nejak je tu mrtvo. skoda :unamused:
10. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha, kazdy pracuje, povikenduje, prazdninuje, to vies...

ja som prisla uz o dvoch kocurikov, prave si ich bola pani vzat, moje zlate, tak mi je smutno za nima...
najvecsi maznacikovia... :frowning2:
10. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, ale super, ze mal niekto zaujem. :dizzy_face:
macicky sa strasne tazko umiestnuju. :unamused:
10. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok