• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
baby predvcerom sa mi vyhodil herpes na kutiku na ustach, vcera som si kupila B-komplex a nejaku masticku a dneska sa zobudim vyzeram jak cernoch cela prava horna pera spuchnutaaaaa, a boli ma pravdepodobne mandla alebo tam v jej okoli ked si chytim, boze, nestacia mi kvasinky ze som mala este aj toto :cry:
9. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOnika ja este nemam nijaku fotku z utz, hned ako bude, hodim do albumiku, neviem, som si nepytala, bo ma dorazili s tymi vecami co boli a v utorok doky mi uz utz nerobil, ale 20.5. idem na triple testy či čo ta uz dufam aj daju ak popytam :wink: sak aj mm este nevidel a uz by rad, len mu hovorim ze mame 2,4 cm dnes uz asi viac a to je tak vsetko
9. máj 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - ale pre niekoho je to sexi byť ako angelina :grinning: :grinning: :grinning:
Juj ale nie, prepáč.... a to vajíčko z toho origfame nemáš asi že? Neviem ti pomôcť bo ja som herpes nikdy nemala.... a aby to až tak moc opuchlo som ešte nepočula... moja.... fakt ti neporadím...
9. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik nemam, a kym by som ho objednala a prislo mi tak herpes aj zmyzne, dufam..
no ako je to sexi keby to bolo cele opuchnute a nie len jedna strana :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzeram jak keby ma vcerla stipla :cry:
9. máj 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak pytaj.... niekdy musíš pýtať niekde Ti dajú aj bez toho.... juj teším.... a ak sa dá tak vypýtaj muža do nútra nech aj on vidí.. mne dovolili na druhý krát a videla kurát .... :frowning2: .... bez akcie... a toľko sa tešil... sa spýtaj...určite ho pustia... jáááj..veľmi sa teším.... :grinning: :grinning: :grinning:
ja idem v utorok na tú glikémiu či ako to volá..... som zvedavá... :fearful:
9. máj 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vsade vyzadujem kde idem co sa tyka dietata ze ide muz somnou dnuka, zatial ma nikde neodbili...klop klop :grinning:
9. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - aha... ti pošlem moje.... :grinning: ale aj tak si objednaj... budeš mať na budúce a teraz je na to tuším aj akcia, že dve skoro za cenu jedného... ja mám doma hneď 4. také dvoj balenie pozeraj.. by malo ešte byť... a je to fakt na všetko dobré... ja som to používala keď som mala problémy so suchou kožou na lakťoch, alebo keď som sa mi z ničoho nič urobili také divné červené vyrážkovité fliačiky... no proste je to dobré na hocičo.... :wink:
9. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko to stoji? a jak to vyzera? a jak sa to presne vola? nech to viem najst.
9. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici je to také malé ružové vajíčko to nájdeš.. alebo teraz sú tuším v balení po dve a jedno je strieborné a druhé zlate.. to nájdes... volása to hojivý zázrak ale čo to stojí ti nepoviem.. no kupuj iba ak v akcii..vtedy sa veľmo oplatí...
9. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky
9. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ti da nejaka babena co to robi katalog sa spytaj ci su akcie. ti povie ze hej.. dnes ti to zitim a dam ti vediet.. cenu... o.k? zavolam po obede kolegini co to robi... aby si nekupila drahé zbytočne...
9. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - ahoj... no čo ako sa máme? :wink:
9. máj 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak som to nasla, tu sa to vola Zazracni kelimek :grinning:

stoji to 219kc

ja ale nikoho kto to robi nepoznam, len na nete to mozem sledovat a tak objednat xixi
9. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly
9. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni tak prave vysavam :sunglasses: a odbehujem pisat :wink: a ty ako?
9. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ti objednám u mojej kamosky a poslem ti to.. to bude to lacnejsie. ver mi.... ja dobrá duša vždy pomáham... :wink:
9. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - boli ma cele telo... a kvôli vysávaniu nemam doma ziadne koberce... :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik skus jej zavolat ze co to stoji u nej a dohodneme sa dobre?
zlata by si bola :grinning:
9. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - musime s mm podstupit všetky mozne vysetrenia.. v utorok idem na glikémiu, ci ako to správne volá?....
9. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to mam lacnejsie... urcite... ale zavolam jej v pribehu dna a potom ti dam vediet... oki? :wink:
9. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre...len treba pocitat aj postovne, ci to nevyjde lacnejsie keby som tu kupila a isla si niekde osobne odobrat..
9. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony moj mm je v praci cez den, takze smola :wink:
9. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - aha... no tak to potom hej.. ale ved ked bude obrazok tak uvidi... :slight_smile:
9. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tak ked bude chciet vidiet nech si zobere pol dna volno a pojdete, moj by teda nevahal..
9. máj 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak to hej-glykemia-glykemický profil...a este co musite podstupit?
9. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - mm spermiogram, ptom obaja nejaké vyšetrenie či náhodou po predcházdajúcich partenrov nám niečo neostalo (i ked sme 9 rokov spolu, vraj čert nikdy nespí a lekár chce mať istotu), mne bude robiť ešte cytol=ogiu a ešte niečo... jááj... pošle nás aj na genetické...
Povedal, že radšej to urobí hneď na začiatku aby sme sa zbytočne netrápili a budeme vedieť hneď ak je nejaký problém... ak nič nenájdu, vieme, že môžme veselo skúšať ďalej a čakať...
strašne moc som pribrala a poslal ma tu glykemiu, bo aby sme vyvrátili abo potvdrili či to nebráni otehu....
9. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo... vidim ze ste fuc... idem aj ja... ideme s mm do obchodu... papapapa
9. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, no tak ten moj je zvlastny v takych veciach hihi ale k porodu by siel, vravi furt ze mu to jedno, ta uvidime
9. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz monci dufam ze nic zle nezistia a vysledky budu ok :wink:
9. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok