• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
kto co kde pichat? :grinning:
moni, ja viem, ze sa planuje... len niekedy je to na skodu. ale co uz? to len takym sa dari, co nechcu... napr. dnes som sa dozvedela, ze moja kamoska mlada je tehotna. sa im posmyklo. zurovali o 106 a takto to dopadlo. a bude svadba. neviem, ci je to dobre... hanbim sa povedat, ze nie, lebo im drzim palce, ale v kazdom pripade je to strasna nezodpovednost.
a im sa zadari a my tu, co tak upenlivo chceme, my nic. :frowning2:
10. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opracovavam pieskove jadra.Ale hovorim tak idem si do prace zasuchat a este mi za to aj zaplatia/aj ked nie bohvieako/ :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon sak s anemas za co ospravedlnovat :grinning: :grinning: na mna nic take ako neuspech nedolieha lebo ma to netraapi a teraz to myslim vazne proste netrapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jane ze zasuchat,a to vkuse len suchas a suchas? :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ja neuznavam svadby koli dietatu a plus vtedy ked viem ze ti dvaja dieta neplanovali a to ze cakaju ich skor prekvapilo ako potesilo, takym ludom neviem uprimne blahozelat k sobasu :rolling_eyes:
10. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obcas aj lepim pipi :wink:
shaarka to vie nasr.. aj mna
shaarka,noo ja si tiez spravim jednu poriadnu zuuuurku,poriadne sa ozereme ,aaa potom sa pomilujeme v stojke,pouzijem prstikovu metodu,medzi tym budem samozrejme jest vela ananasu a podari sa ne??? :grinning:
10. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ver ze vam nie, lebo ste zodpovedne :wink:
10. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi zabudla si na vela chili si to ucinkuje na ine? :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ten ananas, to si trafila.
som aj zabudla na tu dobru dusu. ale prec by som si zajtra nekupila nejaku konzervu? :grinning:
uz je to 5 rokov co sa nedari,na dovolenke sme to dost rozoberali,aa vam poviem,ze manzel je dost z toho na mraky :frowning2:
autor
tini, ty nezodpovednica! :grinning:
autor
pipi, adopcia nic? ee?
no, treba chilli vodku s ananasovym dzusom. a vela. a bude babo :grinning:
10. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar na svete to takto skratka chodi.Je to blbe ale mi to neovplivnime.Dobre babenky idem sa osprchovat a sup do postele ... a potom sa vyspat a sup do prace.Zelam dobru nocku :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jednu konzervu,si idem dat :grinning: a tu zurku az ked doberiem antibiotika :grinning:
10. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jane, uz si dopila? :wink:
pipi, jaaaak! aj ATB do toho! :angry: :sunglasses: :grinning:
10. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane dobru noc, ja pojdem tiez ale az tak o pol hodiny dakedy

na co zabera ananas? ja som len o jeho tukozrutskych vlastnostiach pocula
10. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka ja som nezurovala ja som pracovala o zivot a pritom sa mi to stalo hihi ta musite viac pracovat :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,adopcia ee,manzel by nevedel milovat cudzie dieta :confounded: ja hej aj ked samozrejme nemozem dopustit,aby som nemala vlastne :wink: idem na ivf ko len este to ct hlavy co v stredu idem,aaa ked bude secko ok idem do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chilli som zabudla jest,do prdele,koli tomu nesom tehu :grinning: tinika a ty si jedla secko? :grinning:
10. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tini prezrad, este skor, ako pojdete spat :wink:
10. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky opušťam vás aj ja....
pajem krásny sníčky.. cmuky
no pipi vidis to je tym chili

akurat to by sme my s manzelom mali mat uz futbalovu jedenastku...ale to bude tym ze nejeme ananas ale melony...mali by sme sa nad sebou zamysliet :astonished:
moni dobru noc prajem papa
10. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shar a co mam prezradit?
autor
viac pracovat, menej konikovat! ved ja viem.
a co monik? kde zduchla? ukecalka sa nam odmlcala... :frowning2:

anax, ananas tu odporucala jedna kocka, len prisla a napisala, ze ananas pomaha k otehotneniu a ze ho treba papat vela a budes tehu. tak som sa trosku vysmiala, trosku ma to poburilo a asi sme sa aj pohadali... kedysi davno. mozno este v prvej casti :unamused: teraz ma to mrzi, ale vtedy som to brala ako rypanie. do mna :grinning:
autor
tini, vsetko.
monik, este nechooooooood :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie co chcu byt strasne rychlo tehotne by si mali urobit osnovu ako na to:slight_smile:)))

inak dost sa cudujem ze sa ma na svadbe nikto nespytal ci neni som tehu, bo osm mala take saty a plus moje brucho je asik ako v siestom mesiaci...ale to mam od "prirody" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinik,ze co si jedla,ceresne,melon,kivi,jahody,broskyne,figy,mango....? :grinning:
10. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik,dobru nocku aj ked nezvyk ze sme sa vobec neporozpravali :confounded:
10. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok