• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ved to, ze nevedia, co jej je. Boli ju na prvej strane, ma krce, zvracia, podla sona je zdrava. tak to isto len ju bolelo na lavej strane vo februari. nic jej nezistili. dvakrat jej pichli algifen a poslali domov, dnes si ju tam nechali, ved od pondelka nic nejedla, moje zlatko :frowning2:
13. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
made, a co tak slepak? ten boli aj napravo, aj nalavo...
segre tvrdili, ze dostane svoju prvu MS, ale ked to neprechadzalo a chuda nemohla uz ani chodit, tak konecne niekoho napadlo, ze ci to nie je slepak a operovali ju 5 min. 12 :confounded:
13. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slepak vylucili aj vo februari, aj teraz
13. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made,myslime na sestu.....nech je opat fit :wink: :slight_smile:
aj mm vyberali slepak pre 4 rokmi o 5. 12nast :unamused:
13. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: hm... to je starostlivost teda... nieco ta boli a oni utlmia bolest a je to. super, fakt. :angry:
13. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja som uz v praci, od rana nam nesla siet, tak sme zbehli do baumaxu... potrebujeme presadzat nejake kyciny...
ale mozem makat, lebo nam to konecne spustili... no nakuknem...

inak, tema slepak. mne v decembri zistili jeho chronicky zapal, najprv bolo podozrenie na pruh, potom na oblicky a nakoniec som skoncila so slepakom... nie je to na operaciu, ale mala by som ist... neviem, ci sa mi "chce"... v zivote som nebola v nemocke... :frowning2: a mam z toho strach...
13. aug 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tiez v praci od stvrt na devat ale uz aj idem het hihi bo mm ma volno ta ideme dačo po obchodoch pobehat takze papa
13. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, dobre nakupte a potom sa pochval ako si obisla :wink:
13. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..nuz zaujimave made...lebo bolesti v pravom podbrusku a zvracanie moze signalizovat apendicitidu...priznaky su hlavne bolesti v lavom podbrusku,väcsinou sa bolesti zacinuju v nadbrusi a potom pomaly prejdu do laveho podbrusia,dalej zvracanie,vysoke teploty a taktiez aj zastava odchodu planyv a stolice ale niekedy ma to aj opacny efekt ako napr.hnacky...v kazdom pripade ak nereaguje bolestivo na hmaty a usg je v norme aj tak by dalsim ukazovatelom mal byt odber krvi na leukocyty...ak ich nema zvysene tak asi vazne zapal apendixu,a ani FW nebolo zvysene?made a vylucili aj cystu na vajecniku aj mimomaternicove tehu?
13. aug 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe shaari ta co ty si ale omladla??? :grinning: :grinning: a ja ze to kto novy sem prisiel a to si zmenis fotku :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte :slight_smile: no tak dnes mam za sebou prvu tehu navsetvu u lekara :D dostala som tehu knizku..sice som trosku dezorientovana lebo o vysledky z cyto si mam zavolat, ked nejaky problem tak mam len dojst,a inac sa mam objednat na 3D ultrazvuk a tak mam prist az v oktobri.. :unamused: asi si mam len vsetko sama zariadit co sa tyka vitaminkov a tak?
13. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, gratulijem ku knizke!!!
neviem ako to chodi, ale asi lekar vie co robi...
v kazdom pripade sa drz a uzivaj si. snad ta obidu ranne nevolnosti a ine neprijemnejsie stranky tehotenstva :wink:
ako priatel??? uz je lepsie?
13. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoi puma :slight_smile: noo priatel trosku lepsie, ale asi mu treba viac casu..ved uvidime..je mi trosku zle, stale mam taky divny pocit v hrdle, ale nezvraciam :sunglasses: zaial :grinning:
13. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...blahozelam ku tehu knizke :grinning: trosku sa cudujem preco az v oktobri mas prist?urcite uzivaj kyselinu listovu a vela oddychuj...ale ak budes mat co i len slabe bolesti spinenie tak necakaj a chod za gyn.prajem krasne tehulkovanie :grinning:
13. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikus, gratulujem :dizzy_face: skoda, ze si sa nepovypytovala vsetko u Dr.
fly, tak trosku zmeny neuskodi. ja tak mlado vyzeram furt, a to XXX na chbte :grinning:
13. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe :grinning: a co shaari nove?pracujes?
13. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, drz sa... vsetko bude tak, ako ma...
ja viem, ze ten moj by ma od prvej chvile na rukach nosil.
on by chcel hned babo, len ja sa zdraham este chvilu... potrebujem to cele spracovat ako mi vpalil do zivota :grinning:

shaarka, skoro som ta nespoznala, si sa trosku hrala na facebooku?? a ze pracujes :wink:
13. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, dnes budem vela pracovat, nejake materialy uz mam pripravene.
mam taku vyhodu, ze kym sa dokopem k niecomu, tak to sice trva, ale ako sa do toho raz pustim, tak je to hotove za polovicu casu, co obvykle ostatni... esteze o tom sef nevie :grinning:
13. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee!pridavam sa k Vam.
13. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau babucha, vitam ta.
a napises este nieco ine, ci ta treba prosit? :grinning:
13. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis shaari aka si ty sikulka :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baba,
vitaj...
aj ja som tu relativne nova, pochval sa... a napis nieco o sebe :wink:
13. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - nechali si ju v nemocke na internom, mamine som vravela, ci jej nemohla prasknut cysta, ale robili jej len sono obliciek a zlcnika, tak dufam, ze jej zoberu aj krv a nieco vyskumaju, ja to nechapem, ked je mladej babe zle a zvracia, tak najlepsie je pichnut jej algifen a poslat domov
13. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - takze nova foto z FB, co? :grinning:
13. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
made...nechapem taky pristup...ved bolesti mozu signalizovat aj brusne prihody aj gynekologicke...tak difam ze pridu nato co jej je a prajem jej skore uzdravenie
13. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, na FB som to nasla. a keby ste videli MM aky je krasny s cernosskym harom. ako keby sa tak narodil. :grinning:
made, neskusite zmenit pracovisko? lekara? iny nazor? co tak hladat na nete?
13. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak si ju nechali v nemocke, tak hadam jej porobia poriadne vysetrenia a zmenit nemocku nie je moc dobry napad, kedze tu su fakt odbornici, len ked sa k niecomu rozhybu, tak to trva, ale potom sa uz staraju
13. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ok :wink:
13. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak Vam dakujem za privitanie.hm,co by som tak o sebe napisala.doteraz som brazdila temu PCO,ale o otehtonenie sa nesnazim.co sa tyka mojich gynekologickych problemov tak mam polycysticke vajecniky a nemam ms rok.a tak som patrala,nakoniec som sa dopatrala k diagnoze PCO,uz som sa s tym zmierila.no a minuly tyzden mi v lubochni povedali,ze sa mam ukludnit a za pol roka dostanem Clostil. :confused:
13. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nasa shaarka ma sem zavolala,vraj je tu super atmoska. :grinning: a tak som tu. :grinning:
13. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok