• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nely koľko vás to vyjde?
9. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik aj moja taka bola a len a len zo stresu, ale ked si myslim ze uz je to lepsie tak sa mi vyhodi herpes jak svet, fuj...

dakujem, aj ja si myslim ze je tam pekne a krasne ciste piesocnate plaze a nebude nas to stat viac ako 15000kc na dve osoby aj s cestou, stravou, ubytkom a vreckovym :grinning:
mozno aj menej...
9. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si prave robim kakaovy puding s čučoriedkami a piskotkami mnam, som zvedava čo mi to mlieko urobi, uz som dlho nemala ale snad enstravim vikend potom na WC hihi
9. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem ubytko v apartmane s vyhladom na more, co som jeden nasla co sa mi moc lubi je cena 27euro na dve osoby na noc mimo sezonu a 37euro v sezone, co si myslim ze nie je az take zle..
a este premyslam ze by sme sli na blind a nasli by sme este mozno lacnejsie nieco..xixi..zbalit stan a v pripade nudze do kempu xixi :grinning:
9. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko... bože.. aj ja idem a popri tom si nakúpim plno iných vecí a ešte mi aj ostane.... juchu... ...
9. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monči tak si ich nabuduce nedavaj lebo tam su same aromaticke parfumy a to nerobia dobre pipinke :slight_smile:
9. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme boli v lete v Chorvatsku a vyslo nas to na 13 000sk ale bez vreckoveho..a co radim kazdej babe ist na Plitvicke jazera je to ako rozpravka :wink:
9. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly a da sa tam aj kupat v tych jazerach? a su tam nejake plaze ci len ta voda??

monik a teba vyjde dovolenka kolko? si vravela nejakych 90 000 nie?
9. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sla do chorvatska na aute ale velmi by som chcela vidiet grecko a egypt :wink:
9. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo my aj ideme autom, mm rad soferuje a je to lacnejsie a flexibilnejsie ako autobus alebo vlak..
a aj ja by som chcela vidiet egypt lenze kym by sme na to naskrabali tak budem chodit o bakulke :grinning:
9. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - hej, hej.. okolo 90 000... ale nebudem šetriť bo je to pre mňa poprvé... :grinning: :grinning: :wink:
9. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ved aj pre mna xixi, ale za tych 90 000 by som radsej dala urobit bazen na dvore novy hehe, alebo dostavala dalies 2izby co planujeme xixi :grinning:
9. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež sla do egypta...aj sme kuk na to, ale ja sa bojim ist do piramídy a to je ako ísť do Paríže a nevidieť Eifelovku... hm.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ideme sem.. to bolo mm prekvapko pre mňa.... :astonished:
9. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nely nie je to chranené unescom...tam sa natacal winetou :grinning: je to nadherna priroda, voda tyrkysova az ti vybije oci tak to ziari...a ides tam peso,lodkou aj vlacikom...je to celodenny vylet :grinning: my sme boli autobusom..a v hoteli
9. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - to bude aj bez toho aby som dovolenku zrusila.... hm... to svokra zariaduje... :grinning:
9. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci a kde idete sa mi nechce citat dozadu...
9. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik aj ja by som sa bala ist do pyramidy ale ze tam nie je nic len uzke chodbicky a v strede jedna velka miestnost inak nic, ani faraon nic, len pradzna pyramida...
a ani na eifelovku by som nevylezla hehe-.

fly hej, to mi nieco kamarat vcera spominal...tak na vylet by som sla tiez tak jednodnovy, ale ja chcem skorej oddych, vyliezt na plaz opalit sa, okupkat sa, vecer sa poprechadzat po plazi..staremu kus pripomenut ze ma aj zenu nie len telku.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - www=hotel_detail&id_hotel=891">http://www2.hydrotour.sk/index.php?www=hotel_detail&id_hotel=891

ak sa ti chce kuk...
9. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik z otho odkazu mi otovri jedine uvodnu stranku hydrotur..nic viacej
9. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - kde si medzi tým nechala tutumutkanie...? :grinning: :grinning: :grinning: či to bolo to starému pripomenut?.... :grinning: :wink:
9. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly -tam klik na katalog 2009 a hned prvý ostrov Boa vista by tam mal byt...
9. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotel riu karamboa
9. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik to bolo to pripomenut...ale nepocitam s tym lebo ako mi moj stary vysvetloval dovolenku, ze vyrazas rano o druhej cca aby si tam poobede bola, ubytovat, najest, na basavel, trochu pospat, rano hned na plaz, na obed, na plaz, na veceru, basavel, trochu pospat a to je cela dovolenka..
a ja ze a tutimuti je kde?
a on ze nie je ze to sa na dovolenke nerobi..
a ja ze hm..ja som si myslela ze na dovolenku sa ide hlavne tutimuti ze si oddychnuty a nevyhovaras sa na stres a unavenost..
tha som dosla...ja sa toho asi nikdy v zivote nedckam, sak ja uz ani neviem ako sa to robi a mam pocit ze s chlapom zijem len preto ze mi je s nim dobre a mame spolu dom a hyoteku, ze ma pri nom nic ine nerzi..okrem toho ze mi da len pusu a chyti ma za ruku ani neviem ako vyzera dotyk od neho :cry:
9. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monik tie fotky mi pridu ako fotomontaze hehe
9. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - skus sa na par dni zbalit a odist... len tak a vikend..ak aby nevel ze ides a kam ides... viem o com hovorim...
no dobre, ako nepochopim preco sa to neda skopirovat normalne aby si tam padla rovno na ten hotel ale robi to take okluky..pche
nely - to len minuleleto dokoncili a otvorili.. no vlastne az po lete.... juchu... a nestras a nekaz mi radost.. chichichi.... :grinning: :wink: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik neskusim, lebo prva vec nemam kam ist, druha vec, nemozem ho nechat bez penazi a tretia vec, zalarmoval by hned fizlov ze som nezvestna a to mi teda naozaj netreba..stvrta vec, jeho nechat bez dozoru, rovno sa mozem zacat bat co zase vyvedie a ake dlhy zase narobi (aj ked je pravda ze uz bezomna nekupi ani cigarety co som rada) a piata vec, ja nie som taky typ ze sa zbali a odide bez dvovodu a bez toho aby vedel kde som, bez toho aby som mu zavolala alebo on zavolal mne..
9. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ale vazne, to je moj prvy dojem, ako fotomontaz, ved to neexistuje aby taka plaz uplne nedotknuta bola, to nehrozi..ale inak je tam ako fakt naadherne, snad to bude za tie prachy stat teda xixxi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok