• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mon nerozmyslaj nad tym stale bude ta boliet hlavicka uvidis za chvilku nam tu novinu povies :grinning:
14. aug 2009 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no od moniky a ostatnych urcite a co sa tyka mna buducnost stale neista :confounded:
14. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika,zase si tehu? :wink: joooj,kolko kraat mne bolo nazvracanie,5 rokov mi je uz na zvracanie po kazdom milovani ktore sa odohrava v case ovulky :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipi ja by som aj vcera ale vsety odisli a mne sa tu nechcelo byt samej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a co je s tebou ked je buducnost neista mas nejaky problem ?ja ani neviem :unamused:
14. aug 2009 o 20:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,nooo to je dobre ze si ma vcera necakala,lebo som tu na comp dosla az okolo 1.30 :grinning:
14. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty si jej dala...:slight_smile:))) ale nech si moni ulavi:slight_smile: ze moni :grinning:

konecneee mi zavolal manzel, po celom dni..chudak este furt maju plny podnik maka jak fretka ani nevie kde mu hlava stoji :rolling_eyes:
14. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nat jane zalozila temu endimetrioza... :pensive:
14. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath stale mi nedosla mrcha a tak nemozem ist k dokymu aby ma prezrel a povedal,ci mozem byt niekedy tehu,lepsie povedane uz viem ze prirodzene to nepojde ale on ma zistit ci to vobec pojde umelym oplodnenim.
14. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste odisli pisat? ci uz ste sli vsetky snazilkovat?
14. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem... :frowning2:
aj na ubduce som tu od toho aby mi niekto uštedril
pa
14. aug 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak to ma mrzi prepac :( nevedela som
holky tak ja idem od vas snad zajtra papa :slight_smile:
14. aug 2009 o 21:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath v pohode uz som sa s tym zmierila :wink:
14. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale monik sak sa nehnevaj na nas....ved vies ze my nechceme ani jednej zle..ale obcas treba byt nad vecou a aj na srandu veci obratiit :wink:

nat dobru noc prajem
14. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath dobru nocku :slight_smile:

baby o com hodime rec? :confused:
14. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki sranda ako sranda..... le nie ked ja sa trapim a toto mi napise baba od ktorej som to ani v zlom sne nečakala.... :confused:
mozno si myslite ze som šiši, ale bolelo ma to....

a už nič nenapíšem ohľadom toho....
budem sa doma s mmm o tom rozprávať keď tu nemôžem
14. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni hod to za hlavu :sunglasses:

anax si sa nejak zadivala na pejraka/neviem ako sa to pise :grinning: /
14. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som s5 tak idem kuk čo ste popisali za ten čas
14. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezadivala som sa som si cosikkukala na nete:slight_smile:)) tv je momentalne pozastavena....nemozem s ana film sustredit tak ho knem malinko neskor

mon mas citlive obdobie preto to tak beres..je to pochopitelne, ale myslim ze pipi sa ta nechcela dotknut..no tak sa neurazaj ozaj nieeee :sunglasses: javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')
14. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko ma bolí. a teraz už aj srdiečko!!!!
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... (akože plačem) :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pipi - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no vidis, ty si lepsie pamatas ako ja, mas pravdu, bola som tu au predtym, potom dlhsie nie bo nebol čas len som kukla do rodnej temy, ale tak som to myslela ze som tu kratko v porovnani s vami :wink:
14. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prisaham, ze už nič o tehu nenapíšem em!!! nič, nič, nič!!!!!!!!
pokiaľ nebudem mať od dokiho info ze je to tak!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babiii som sa prezrala a eraz sa zase dopujem cervenym vinom aby dosla mrcha :grinning:
14. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s havou vonku este o cvhilu
14. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini pekne ja som mojmu nebola dat bru noc-Ale zajtra sa mu budem venovat :wink:
14. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak vidis, zajtra musis vynahradit
14. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne setko postiiiham ale v prvom rade sa konecne vyspiiiiim
14. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som s5 no ja som sa velmi nevyspala bo som celu noc smrkala a zajtra tiez vstavam skoro ta uvidime
14. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kcem sa verejne ospravedlnit monike ze som to napisala tak,ze sa to dalo chapat viac zmyselne,aj ked ma uz dufam poznate,aa nikdy by som nechcela ublizit,kcela som tym povedaj aj ty sa citis tehotna?aj ja :wink: tak to bolo myslene,ale naozaj zo srandy,ja uz si radsej zo seckeho robim srandu,lebo by mi to sadlo moc na mozog,pretoze 5 rokov je uz dlha doba :unamused:
14. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem dneska ponocovat snad aspon do jednej vydrzim akurat co sa pojdem osprsit:slight_smile:)
14. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok