• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
lenci nie je to tajomstvo

http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=45390&vOffset=570&vGotoLast=1#end

ja som sa bala vziat male babo na ruky asi tak 4 roky dozadu odvtedy sa to uz zmenilo, ale nie je to take zeby som neviem co citila ked drzim male cudzie babo...asik mam nejaky kablik nedotiahnuty...obcas som ako ladova kralovna :confounded:
14. aug 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anaxamon hovoris mi z duse nie sme my dve dvojicky :grinning:
14. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem ja buvat prajem dobru nocku
14. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze nie sme :grinning: iba jak dajake virtualne :grinning: :grinning:

dobru noc

a pipi kde si? nechala si ma tu samu? :sweat_smile:
14. aug 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jej sama adminka v téme a snažilka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak nech sa nalepia skor ako u mna my sme na tt čakali dlho :wink:
14. aug 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri ja som tu uz nejaky cas a nie, nepovedala by som ze snazilka, jedine ak pasivna :grinning:
14. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj prave som si stiahla piatu cast knihy sumrak a nahodou som sa aj dostala k tomu ze v novembri bude mat filmovu premieru dvojka...jooj kolko malo mi staci k stastiu a teraz som zvedava budem ponocovat :grinning:
14. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .. bola som papat polievocku aaa vesat pradlo,len uteraky takze rychlovka :wink:
co ideme robit?mi urcite niesme dvojicky,lebo ja nerada citam knihy,mozno tak jednu za zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip,aa jak dlho? :wink: nejako si mi povedoma,nebola si v teme u hermana?mozno sa mylim :sweat_smile:
14. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobim manzelovi masaz,take dve minuty :grinning: a asi idem do hajan,pretoze ma rano praca caka..dobru nocku a budte poslusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
14. aug 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak sorry anaxamon :zipper_mouth:
pipimiska 2 roky a 9mesiacov kadejaká vyšetrena u muža a u mna aj laparoskopia a hysteroskopia potom kadejaké hormony na upravenie cykl a sa presne po 2r. a 9 mes. podarilo, aleeeeeeee....................potom to skončilo missedom v 11t a v ten deň ked mi robili kyret som mala narodeniny a po 3mesačnej pauze, ked som po ATB nachytala zo spodu kvasinky a čo čert nechcel nakazila aj muža /vtedy celý mesiac som mala nahnisanú mandlu a mi hrozilo že ich pojdem vybrať/a ani sme poriadne sex nepratizovali ked som bola úplne mimo z toho že zase nejaká blbosť ako výber mandlí predo mnou, len tak bez pomoci, bez sledovania cyklu, bez hormonálnych liekov sa k nám zatúlalo naše maličké dievčatko :dizzy_face:
14. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tak ti prajem dobru noc ja citam poctivo dnes to vidim na taku jednu druhu hodinu :grinning:
14. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska nie nebola som tam len som tam posielala vírusy csillke76 :wink:
14. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rankko
15. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...mirip tak vidim ze ste si vytrpeli svoje po ceste za dieťatkom :pensive: ale je super ze si tehulka a onedlho malá bude aj na svete :slight_smile:
15. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly
15. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...ako sa mas?
15. aug 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly az na to ze som chora fajn a ty?
15. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si chora,hmm aj ja som chora uz 3tyzdne ma boli zaludok...a nemozem zjest vsetko :cry:
15. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nezavidim ja zase uz mam tretikrat nadchu
15. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hii az teraz som kuk ze mi hodilo dnes 25tt uz len cca 15tt a budeme traja
15. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis tini...ako leti ten cas..ved nedavno si nam len oznamila ze cakas mimi...a uz zachvilku sa maly narodí :grinning:
15. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda hej
15. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac ako prebieha tehotenstvo...bez problemov?
15. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac super hihi uzivam si tehu
15. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak to som rada...a co dnes mas na obed?
15. aug 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam cicerovo - cuketovu polievku s paradajkou a kur. rezne so zemiakmi a večer meat a tekvic. privarok a zemiaky
15. aug 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty?
inac tu polievku dnes robim prvy krat, celkom fajna hoci som tam nedala koriander a pomar. koru ako pisali v recepte bo som nemala ale ani tam nechyba, no tak a ja uz idem odniest obed robošom
15. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo celkom dobre mnamky :grinning: ja dnes mam šparglovú krémovú polievku-tiež je to super polievocka...a potom mam Kuracie prsia v syrovo - pórovej omáčke s opekanymi zemiacikmi..toto som zas ja robila prvykrat... :grinning:
15. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm tak to daj recept, sparglu som este nerobila ale chceli sme, aj kupili ale nestihli uvarit a bola nedobra hihi
15. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok