• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
anax a co vsetko si uz podostaval,ved sa pochval :grinning:
17. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, co si uz podostaval? :grinning:
17. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved saty co som mala na svadbu, to som uz spominala, a teraz dosiel parfemik co som si uz asik dva roky zelala a konecne mi ho manzel zabezpecil :grinning:
17. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aky?ved bud konkretus :grinning: :grinning: :grinning: aj ja mam novy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sharr,ty co zas mas?ake pripomienky?ha?haaaaaaaaaaa? :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no nic, ja som sa rehnila, ze anax tu mame v muzskom rode. :grinning:
17. aug 2009 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
inak baby,mala by som zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaaaaaaaaj,sak sa mi nechce,do prdele :grinning:
17. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tento som kedysi vyhrala vdaka mojasvadba.sk este v roku 2005 a strasne som ho mala rada a az sa mi minul sama som si ho dajako nekupila a tak som cakala ze mi ho raz niekto opat podaruje

http://www.supermall.sk/images/Cacharel_Promesse.jpg

shaar zeby som uz bola za chlapa? ale endokrinologicka mi potvrdila ze nemam ziadne muzske znaky koli pco :grinning: :grinning:

mimo ja mam pozehlene, keby si bola povedala bola by som ti rano pozehlila :grinning:
17. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, vcera zvoni o pol osmej vecer zvoncek. sa pytam, ze kto je? a ozve sa: policia (prepocula som, ze mestska) a ze chce ist hore. baby, ja som skoro zinfarktovala. normalne taka slabost ma prepadla, ze sa mi ruky triasli... musela som si sadnut a srdce sa nechcelo ukludnit, citila som ho az v krku. ach jaj.
a to prisiel zastupca mestskej policie presetrit staznost suseda, ktoru podal na susedu, ze jej stekaju psikovia. ona ma dvoch yorkshirov... :unamused:
17. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax moja,to by si zehlila do vecera.mm tam ma svoje haaaaaaaaaby do prace a to ja ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale dakujem za ponuknutie :zipper_mouth:
ved o 2 tyzdne budem mat casuuuuuuuuuuuu :unamused:
17. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, to tu bola nejaka sutaz? a preco teraz nie je sutaz? chcem sa zapojit! :grinning:
pekne vonia. az semka tutok :grinning: som ho zacitila.
17. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby, sice sme sa tu o tom uz bavili, ale ja nezehlim. zmykam len na 800/ot/min. a MM nenosi kosele. ak naaahodou treba, tak bud zbehnem k nasim, alebo zehlim na gauci. nechce sa mi roztahovat tu nasu dosku staru krivu. :sunglasses:
17. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar uf ja by som asik reagovala podobne v prvych sekundach....

preco nie je sutaz? bo vraj je to zlozite na programovanie :rolling_eyes: a ja chcem tiez sutazit ale nejako som za tie pomaly dva roky stratila nadej ze bob nieco spravi a to som sa ho pytavala pravidelne aspon raz za pol rok :grinning: :grinning:

teraz najnovsieje ze neni cas bo robia novu verziu a ja len dufam ze ju fakt na jesen spustia :pensive:
17. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Shaarka, ja som si teraz precitala prvy prispevok z tejto temy, tvoj prispevok, ktory si napisala pri zakladani tejto temy.
Shaarka klobuk dole, velmi sa mi to pacilo, cely ten pohlad na vec :slight_smile:
Naozaj super....ked budem citit, ze na mna ide nejaka smutna chvilka, urcite si precitam tvoj prispevok
a hned mi bude lepsie :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Dakujem saarka za perfektne povzbudzujuci prispevok...je to ako energeticky napoj :sunglasses:
17. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tromboska, dakujem za kompliment. len mi nehovor, ze sa nudis a ze si si povedala, ze nas docitas uplne od zaciatku. :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si nezabudni najst este druhe a prve pokracovanie :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurat shaar bol prvy prispevok totozny s tym z dvojky? lebo ja som po tom chaose nakopirovala ten z dvojky
17. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, velmi podobne, len v dvojke som jo trosilinku pomenila a v trojke tiez. ale je to jednoooooo, ze toho sa nestriela. dik :slight_smile:
17. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Shaarka, ved ja som si to precitala vsetko od zaciatku uz po treti krat...

ale nie...srandujem :sunglasses:

akurat som mala taku obednu prestavku, tak som si to precitala, ten prvy prispevok...ale ani som si nevsimla ze to ma aj 1. a 2. pokracovanie :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prave som docitala moju knihu a ona neni cela..jooj toje taka smola, musim pozhanat niekde celu verziu :sweat_smile:
17. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
anax, a co si citala?
17. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano anax, daj tip co citat...
ja mam sice jednu babsku rozcitanu, ale coskoro ju dorazim...
17. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
anax hihi uz som akurat isla hajat ked si sa ma to pytala :slight_smile: ja som dnes grogy uplne ale musim maknut v praci a potom berem volno na vyliečenie
17. aug 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no citala som piatu knihu k prvemu dielu sumrak :wink: vsetky mam elektronicky a tak ich aj citam

tini caw a dufam ze teda sa rychlo das dokopy
17. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
fuuuuuuuuuj, citanie z monitora, to je des. to vladzes? nebolia ta z toho ocka? :confused:
cau tini + P :dizzy_face:
17. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nebolia ma shaar, skor ma pobolieva hlava ked som citala do druhej rana ale to by bolelo asikkazdeho
17. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak toto vobec nie je moj zaner...
ale neberiem ti to :wink:

chcem ist uz domov, naobedovala som sa a ledva fucim :frowning2:
17. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma tiez nebol:slight_smile:) na film som sla nahodou a dajako ma to chytilo ked mi kolegyna posunula knihy :sweat_smile:

ja cakam kedy pride manzel a pojdeme si spolu zdriemnut :grinning:
17. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna by ani NAHODOU na to nedostal nikto do kina :wink:
ale sto ludi, sto chuti...

jasne, zdriemnut, dnes sa tomu takto hovori, ano? :grinning:
17. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no pekne! :grinning: take chutky tu robit :grinning:
17. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
puma ty si ale betar..ja napis ako sa veci maju a ty si to hned po svojom vysvetlis :grinning: :grinning: :grinning: vidno na co myslis :grinning:
17. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, hlavne slamenych vdovam kua :grinning:
17. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok