• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
tu uz ti starsi tak hovoria :grinning: ze zdriemnut. si pamatam, ze nasi mi hovorili, ze idu na chvilku do izby, chcu byt sami, sa pohrat a ze ci nepostrazim sestru. ze ok, pozrieme si telku. segra zaspala, mne sa uz tiez chcelo a nasi nikde. pucila som sa so segrou na posteli, az kym ma to neprestalo bavit a nesla som sa stazovat. a odvtedy viem, ako sa hraju dospeli... :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas z toho nejaku traumu? :grinning:
mne stacilo, ked sa plieskali po riti a "nenapadko" si naznacovali, ze DNES je ten den...
ked som zistila, preco to vsetko robia (take cirkusy) zostalo mi dovne :wink:
17. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar normalne sa mozem urazit v suvislostis tym vekom :grinning: :grinning: :grinning:

idem si radsej dalej kukat trailery z new moon :grinning: :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, ale co by si sa urazala, ved kto je tu najstarsi? pochybujem, ze niekto ma viac ako ja :rolling_eyes: buééééééé
puma, no ved nechapem, co je na tom divne, ale aj mne to bolo take hnusneeee... chlipne. a uz to neboli moji mili rodicia, ale dvaja cudzi ludia, co robili take veci, o ktorych sa nerozprava. a ked ma potom otec pohladkal, alebo mama sa chichotala, aj mne bolo zle.
nechapem preco.
a premyslam, ze ked my s MM budeme mat deti, ako to urobime? hm... tazka otazka. nechcem, aby mali decka taky stres.

pozerali ste niekedy show billa cosbyho, ze? tak tam to bolo super. deti ako smeti, ocko gynekolog (slusne povedane picar :grinning: :grinning: :grinning: ) a deticky do spalne nesmeli vojst. resp. museli klopat. a to iste bolo aj v sitcome step by step, nie? tam sa tiez zatvarali. asi si treba urobit taku tajnu komnatu. :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja som to len zo srandy myslela:slight_smile:))

tak ja idem sa venovat manzelovi :grinning: :grinning: cawteeeeeeee
17. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax, neprovokuj :wink:
ale nieeee, uzite si, mas dovcu, tak sa venuj dievca :wink:

shaar, som rada, ze tomu rozumies... hej, v tych sitcomoch museli klopkat, aj ked, mam pocit, ze step by step mali petlicu na dverach :wink:

ja gynekologovi hovorim aj s mamkou pickuk... lebo sa tam teda pozera...
celkom sa to ujalo aj u kamosiek...
17. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby tak som vas prisla pozriet :slight_smile: v praci nam nejde voda tak nemozme robit a som tu :grinning:
17. aug 2009 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali a co robis, ked potrebujes vodu k tomu?

chapem, ze sa neda moc robit ani v kancli, ked netecie voda, to wecko by som nechcela vidiet :grinning:
ale mali by vas teda aspon pustit domov, nie?
17. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kozmeticka a je tam kadernictvo mame rozkopanu celu cestu tak aj preto nejde tak sme to zavrali s babami a sli domov oddychovat :slight_smile:
17. aug 2009 o 14:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, chapem... to je pravda, ze sa vtedy nic neda...
ale aspon mas volno par dni.
mate aspon pekne pocasie???
17. aug 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je tu kraasne ale aj tak som doma boli ma noha tak oddychujem aspon si to poriadnem vychutnam :slight_smile:
17. aug 2009 o 14:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tehu odislo zasa raz...
dnes som z roboty musela ist ku lekarovi... cakam na vysledky z krvi. straaasne moc som sa rozkrvacala.... dostala som tri injekcie,bral mi krv a teraz cakam... je mozne ze tam tehu bolo.. vravi doki, ze ak som mala priznaky tak asi hej... maternica bola troska zväčšená, ale inak nič tam nebolo vidno. AK do večera neprestanem krvácať mám utekať do nemocnice.... tak sa teším...
Ak som o to prišla je ohrozené aj celé IUI a vo štvrtok sa dozviem či to môžme podstúpiť, alebo to musíme preložiť.... Ak to budeme musieť preložiť, nechce deti už.. Už stačilo. Ja so kvôli tomu toľko trápiť nebudem... Ja tu každý mesiac plačem a nejaká tupá hus si svoje deti zareže a podobne. Kašlem už naozaj na to!!!!
Už nemám síl......
17. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, mrzi ma, co sa ti stalo. len prosim ta vydrz a bojuj. nevyjadruj sa tak definitivne... neuzatvaraj to, kvoli momentalnemu neuspechu... chce to cas a chapem, ze je to prilis cerstve na to, aby si to hodnotila...
vsetko ma svoj dovod a pre nieco sa to deje.
az casom prides na to, preco sa stalo to, co mas za sebou...
drz sa, budem na teba mysliet a posielam vela pozitivnej energie...
17. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni je mi to luto ale puma ma pravdu neuzatvaraj to este je to strasna strata ale musis bojovat s tym si silna a my vsetky ti drzime palcečky a posielame vsetko len to dobre
17. aug 2009 o 15:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - drz sa a neboj, zvladnes to, vsetky na teba budeme mysliet
17. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik,
ved hcg este nemas stanovene. ak nebude, alebo bude nizucke, tak je to ok. mozno by si mala brat ascorutin, mozno by ste mali ist na genetiku, ak ste neboli...

inak caute kocky, som doma, od zajtra papam euthyrox, najnizsiu davku. tak. :sunglasses: :grinning:
17. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tento mesiac sama naordinovala ascorutin a vitamin C :sweat_smile: lebo tiež silno krvácam... ale už to prestáva....
17. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mavam slne krvacanie ale minule som to mala nejake slabe az moc ?tak som zvedava ako to bude teraz a ten ascolutin su nejake kvapky ci lieky?
17. aug 2009 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat:slight_smile: vytuhli sme obaja na gauci manzel este chrape dalej a ja premyslam co na veceru :grinning:
17. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, prisla si si zaznacit do FF ze PM? :grinning:
flam, tak to je dobre, neuskodi.
ani len netuim, preco je mrcha raz slaba, raz silna.
17. aug 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprisla shaar ja som vam vravela ze si pojdeme pospat ale ked vy mi neverite co vas budem presviedcat :wink:
17. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moni je mi luto ze si zas v tom kolotoci avsak vam doktori nepovedali aby ste si dali do iui pauzu a nesli naostro? ved ti musis mat strasne oslabenu maternicu... :astonished:
17. aug 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
mon,je mi to tiez luto ale suhlasim s anax.
co porabate?
17. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo, my s manzelom prave premyslame ze skocime do kina a popri tom aj na nejaku veceru bo ma neosvietilo a nic sa mi nechce chystat :confounded: :grinning:
17. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti je dobre anax :wink:
mm je v praci este pekne dlho :unamused: a ja pomaly ale isto vykasliavam dusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo tak konecne je raz aj mne dobre a mam muza doma :grinning: :grinning:

dusu nevykasli prosim ta...ale dufam ze ti tie lieky coskoro zaberu
17. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute...jooj baby som 30dc a mrcha nikde :astonished: a ani naznak ze by chcela prist :confounded: ziadne bolesti podbruska ani prs :rolling_eyes: preistotu som si spravila mamatest a ten je negativny :unamused:
17. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly mozno mas len stres z novej roboty tak sa ti to odzrkadluje na meskajucej menstru :pensive:
17. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies kedy si mala ovulku? ved mozno sa este ukazu//
17. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne trocha oddych :unamused:
17. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok