• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tak sa maj pekne papa :slight_smile:
17. aug 2009 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, ale skapal mi internet, uz ma to nebavi kua, prisli sme domov sami bordel boha, som to ale mohla cakat ked hafanov strazil svagor, ten nevie co je poriadok!!

tak ale som uz doma..
shari ozvat som sa nevedela, nestihali sme nic, taka som unavena ze neviem ako prezijem zajtrajsok, lietacky este... :confounded:
17. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj nel kde ste boli?
17. aug 2009 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka mam intoleranciu laktozy, ale papam občas niečo mliečne, prave mi oteplieva jogurtik čoko :grinning:
17. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no co? ideme spat? :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este gamblarujem hihi a zohrievam mm večeru
17. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko,nie nejdeme spat :grinning:
17. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau pipi :slight_smile: zial, dofajcim a pojdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod este so mnou cvicit do posilky :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nath, na slovensku sme boli
17. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, to akoze teraz? nie.
vseobecne? nieeeeeee :grinning: ale dik. radsej s tebou pojdem do utulku :wink:
17. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ked si areu adoptujete do piatku, uz v sobotu sa mozte zucastnit na anci na vystave :wink: alebo sa len tak prist pozriet :dizzy_face:
17. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac shaarka,uz davno premyslam o tom ,ako si tu pisete,ze ja som tucna,aa druha aj ja a ja este viac,aa potom,som aj take citala,ze ved su od nas este tucnejsie,len ja si vzdy hovorim,ze su odomna chutsie,asi to mi pomaha,aby som nepribrala :wink:
od januara som pribrala 6 kg,a islo by to dalej,keby som nepovedala stop a nezacala cvicit..som strasne seba kriticka,a neviem si ani predstavit,ze by som sa nestopla,aa pochopila by som to,az keby som mala 20kg naviac..
dieta bez cvicenia nepomoze,posilka je nezabavna makacka,na chudnutie by som urcite odporucila iny druh pohybu :wink:
17. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,co za vystava?
inac to co som pisala ,nebola reakcia na to co si ty pisala,vtedy som to este necitala...
17. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
17. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik hned som stastniejsia ked viem ze mam pravdu :grinning: :grinning: aaa kde si zabudla vetu,ze oki tak zacnem :grinning:
dobru nocku :sunglasses:
17. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru nocku
17. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko dievcata, ako vidim, riesili ste tu stravovanie, dietky a pod. ja sa obavam, ze mne tie endo v septembri povie, aby som zhodila...
shaar, nic si z toho nerob, viem ake je to problematicke...
podstatne je nejest sacharidy poobede, mam to oskusane, ale ked ja bez chleba a zemiakov neviem zit :wink:
aj ked, na kazdeho plati nieco ine. treba si najst tu "svoju" formu zdraveho stravovania...
drzim palceky :grinning:
mam dnes dost roboty, ale nakuknem sem, ked budem moct...
18. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaa tradične:
ranná smena, vstaáááávať! :grinning:
18. aug 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak uz davno som ofise...
a zarezavam kua :(
strasne sa mi nechce, ale ak chcem mat od stvrtka volno, tak musim zamakat...
18. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chapem, chapem. :slight_smile: stvrtok piatok kupko. s kamoskou. :wink:
my sa dnes radime, takze budem chvilku mimo a uz by som aj ja mala zamakat. vsetko len presuvam a pracujem light. ale ved ako sa da inak?
akurat minule som citala na fertility, ako baba pisala jej cestu - zacinajucim snazenim, ako stratila trpezlivost, ako merala, ako depkovala a ako nic neurobila v praci, lebo sa vkuse len hrabala niekde na nete! :grinning: ja detto.
18. aug 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, nemozes si to az tak pripustat...
podla mna sa zadari az ked total vypnes a "rezignujes"...
kamoska mala za sebou jedno neuspesne tehotenstvo ( v 6 mesiaci jej chlapcek umrel a musela ho porodit), potom dve umele oplodnenia, lebo sa nedarilo - neuspesne... a az ked rezignovali aj s muzom, tak sa postastilo prirodzene, este sa velmi netesime, je v siestom mesiaci...
ale verime, ze to dobre dopadne...

okamzite sa chod radit a potom nakukni ;)

hej, stvrtok, piatok kupko (v piatok vecer mala oslavka - mame s bratom narodky :wink: ) a potom v sobotu letime do Luxu :wink: a vratime sa az v utorok... aaaaaaaaa, konecne chvilku vypneme...
18. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepac, nevzdelanej v oblasti geografie: kde je ten Lux? a nembudem googlit a tvarit sa, aka som scitana :grinning:
puma, rezignovat je jedna vec, ale keby si bola v mojej situacii, tak ti to na 99% nepomoze. lebo kto nema menzes, asi velmi neotehotnie, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kočendy
18. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face:
18. aug 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem... mám opět rpoblém ale tento cyklus je plný záhad... nejprve jsem měla pozitivní ovutest 7dc takže ovu mohla být ten den co mě brali křeče do levého boku, tedy 9dc. Od té doby jsem 3dny špinila... dnes jsem 14dc a začíná mě bolet podbřišek jakobych to měla dostat. Ale mám ještě 14dní čas, takže fakt nechápu.... :sweat_smile:
18. aug 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
albet, nejak mi nesedia pocty.
kedze mavas lutealnu fazu 14 dni a ovu si mala 9.DC, tak 9+14 = 23 a teda ne/mas 9 dni do mrchy. to uz je lepsie? :wink:
18. aug 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, do Luxemburgu ideme... to je taky maly statik medzi Francuzskom, Belgickom, Nemeckom.... :wink:
a v pohode, rada ti to vysvetlim...
mame tam kamosov, co tam ziju a uz dlho nas tam volaju, tak mi moj chlap ako sucast daru k narodkam zadovazil letenky :wink:

ja nechcem hodnotit tvoju situaciu, nechcem, aby si sa hnevala na mna. len si myslim, ze ak sa az tak neupinas na to, ze sa aj lepsie "dycha" - ako sa hovori... v dobrom som to myslela... :frowning2:

bre rano tini :wink:
18. aug 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka... to by byl docela krátký cyklus ne???
18. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám problém s dlouhými cykly takže od zítra mám brát utrogestan 10dní a pak se má dostavit.
18. aug 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok