• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ale dlžka cyklu závisí od toho, kedy bola ovu a nie od toho, že mávate napr. cykly 31 dní....
18. aug 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak to jsem zvědavá kdy to zas příjde, já se z těch krámů snad zbláznim. Nejdřív 14dní zpoždění tak 2 cykly super a nakonec ještě moc krátký... :frowning2:
18. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mimo z tych vasich vypoctov...
asi preto, ze som to doteraz nikdy nemusela riesit...
jedine co mi napadlo, ci si niekde neprechladla, ze ta boli podrusko nejak skoro - teda podla teba..
ale v kazdom pripade je to "zahadne"
18. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:P Fáze mezi ovulací a menstruací se nazývá luteální. Důležité na ní je to, že ačkoli délka folikulární může kolísat, délka fáze luteální bývá u jedné a té samé ženy +- konstantní. Délka luteální fáze by neměla být kratší než 10 dní a většinou nebývá delší než 16 dní. Je velice užitečné znát svoji délku luteální fáze. Obzvlášť u nepravidelných cyklů ve chvíli, kdy zjistíte, že proběhla ovulace, jste schopná poměrně přesně určit i to, kdy můžete očekávat menstruaci. Pokud víte, že od ovulace už uplynulo více dní (minimálně však 12-14), než obvykle trvá Vaše luteální fáze, můžete pomalu přemýšlet o těhotenském testu.
18. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm tak možná proto mi dr dal utrogestan aby mi buď ms urychlil a nebo prodloužil, aby prostě byla přesně...
18. aug 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka, dakujem za vysvetlenie, ale asi som z toho este vacsi somar ;)
nevadi, ono sa to podda, ked budem mat viac casu, slubujem, ze si to dostudujem...

prebehla som si tvoj album (ak sa nehnevas) a vidim, ze ste s muzikom sedeli v "mojej" krcme. par rokov som tam travila takmer ceke dni :wink:
18. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma faaakt :grinning: piano bar ? :wink: kukni sem a klikni na MS cyklus , je to tam cele vysvetlene. http://merenibt.xf.cz/index2.html
18. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, piano bar ;)
v pase mas ale napisane, ze si z okresu Kosice - tak preco piano??? :wink:
od 16 som tam bola varena pecena...
18. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boli sme v Blave, mame tam obidvaja rodinu, a piano bar je oblubeny bar muzikovho brata :wink: on je muzikant.
18. aug 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa, dakujem za ten link, prestudujem :wink:
18. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, ja som tam dlhsie uz nechodila, zmenili to teraz a uz to nie je to piano, ktore kedysi... vola sa to inak. aj som zabudla ako a dokonca sa tam vari a je to zmenene. raz som tam bola s kolegami na "pive"...
ale uz to nie je ono... teraz mam ine oblubene krcmy... chodila som tam, ked sa este vo stvrtky hravalo na piane... pamatam si na arpiho (klaviristu), s ktorym sme uz mali dohodnuty signal a presne vedel, co mi ma hrat :wink: jooojjjjj, to boli casy.... nostalgia....
18. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ste vsetky zmlkli? kde ste? :frowning2:
18. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mali sme nekonecnu poradu a obavam sa, ze este jedna bude. :angry:
18. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar... aj to niekedy treba.
ja robim najhnusnejsiu cast mojej roboty...
mam toho plne zuby, ale kazdy mesiac viem, ze musim tie tri dni tomu obetovat...
vrrrr

ale vonku je uzasne pocko a to ma drzi nad vodou... a jasne, ze aj vidina dovolenky :wink:

shaar, ty si uz bola niekde oddychovat tento rok?
18. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co su tie tri dni najhnusnejsej roboty?
my sme boli na tej nestastnej pohode - festivale, a potom na chalupe tyzden.
29. ideme na Coldcut a potom neviem. najblizsia dovolenka bude po laparke :grinning:
18. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozuctovanie faktur pre jednu kolegynu... brrrr... sa hrabem v tabulkach a cislach a kombinujem hrusky s jablkami :grinning: ale da sa... len to nemam rada, lebo mi to skoro nikdy nesedi a stresujem kvoli tomu :wink:

pohoda? hm... snad sa vam nic nestalo...
Coldcut? teraz budem za trubu ja, wo co go?
predpokladam, ze po laparke bude dllllhaaaa dovolenka na miesanie :wink:
18. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, to si pozriem doma, lebo v robote mi jutjub nefici :(
ale uz som mudrejsia :wink:

baby, poradte, co dnes navarit???
nieco rychle a nie velmi narocne...
hm?
18. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma lecoooooooooo :grinning:

a cawte, idem poprovokovat, dnes sme vyliezli z postele o pol jedenastej :grinning:

vcera sme sa v kine narehotali do milej jarmilej na ice age, boli sme na 3D verzii, perfektny zazitok to bol :grinning:
18. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax... leco sme mali v sobotuuu... :frowning2:
ale asi len nejaku polievku zase zbucham... will see...

ja som dnes vstala o 5.50, ku podivu celkom bez problemov... a o 7 som uz bola v ofise :wink:
uzivaj volna kym mozes. uz si sa rozhodla, co podniknete???
18. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie puma my sa rozhodujeme na poslednu chvilku...aj dnes to tak bude a aj ostatne dni :grinning: :grinning:

tak ked si mala leco nedavno tak sprav trebars vajcove cestoviny alebo makove, alebo so struhankou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo podusit brokolicu a predvarene zemiaky v supke opiect narychlo s grilovacim korenim apodavat so syrovou omackou (crievkovy syr, smotana plus korenie)
mnaaaam
aj my sme mali leco. varila som v pondelok :grinning: od vcera sa mi moci sosovica, tak som zvedava, co s nou.
18. aug 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sosovica tiez nie je zly napad... hmmm...
asi sa rozhodnem az ked pridem domov. ale asi to bude len "opita" polievka... si tu na nu v robote robim chut... nechce sa mi velmi trepat do obchodu a tuto spravim aj z toho, co je doma :wink:
18. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u mna vzdy zachrani situaciu cesnacka, napr. aj s vajickom. a hriankami. :wink:
18. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj moja opita je nieco podobne... aj cesnak do nej ide, cibula a zive rajciny... a podava sa so syrom a hriankou... a je skvela na opicu (nie ze by som ju mala dneska :wink: ) a volame ju "opita polievka"... vznikla raz u kamosky pod heslom "co chladnicka na nas vrhla..."

:grinning:
18. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink: ako mate?ja som uz domaaaaaaaaaa,ale este musim ist vybavit jeden pohovor a mala by som ist aj pre dieta k svokrovcom :grinning:
18. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa to tiež da napísať
18. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka-co sa da tak napisat? :fearful: :confused:
18. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimo :slight_smile:
som prave dostala darčeky od svokry - sterilizator na flase, odsavačku mlieka a este ohrievač na flase
18. aug 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini-nic z toho som ja nikdy nepouzila :sunglasses: ale mala :grinning:
18. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok