• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
ahojte :slight_smile: mimo, ako to, ze si nepouzila napr. sterilizator na flase??? a ohrievac?
18. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a naco?flasu som vyvarila a bolo :wink: a ohrievac?vzdy som vsetko robila cerstve :wink:
18. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vies, ja sa nevyznam, preto sa pytam. tak ked budem tehu, tak potom sa s tebou poradim, ze kam vrazat peniaze :wink: :grinning:
18. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo sak ja som to tiez neplanovala kupovat, ale ked svokra sa neopyta čo by som chcela ta aspon dačo nech da hihi
18. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka,kludne sa pytaj......rada poradim,ked viem :slight_smile:
tini,ja ked som bola tehu,tak som kupovala total vsetko aby nahodou nase dieta nebolo ukratene :grinning:
teraz by som kupila asi 1/3 z toho :grinning: a radsej by som tie prachy dala malej na ucet a teraz by tam mala celkom peknu sumucku :wink: :slight_smile:
18. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez velmi nekupujem, kopu veci sme dostali a este dostaneme, az ked bude vačši a opadne ten osial nakupovat mojich znamych hihi a neviem aky bude velky a ako rychlo bude rast, sak obchody budu mat oblecko aj neskor ta potom dokupime teraz akurat take ze vanicka, plienky a take potrebne veci kupim
18. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,najmensiu velk.ani nekupuj,vydrzi max.3 tyzdne. :wink:
a kocik uz mas? :wink:
18. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nemam, az budeme v novom, nech nemam tolko na stahovanie, ale v albume mam cca aky chceme. a veci male ani nekupujem, ja len take vačšie. dnes mi dosla mikinka
18. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre :wink:
mne osobne sa takka nepacia,lebo su moc siroke a velke :wink: ale to je len moj nazor.
18. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ja viem, ale zase mne sa pacia aj tie mensie, ale sa bojim ze maly trocha podrastie a uz sa tam nezmesti a ja zase nemusim riesit aky velky je vytah takze tak a svagrina taky ma a je spokona a tie male maju viac casti a to nemam kde skladovat
18. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som dlho zvazovala aky ale tak tento to vyhral no
18. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo aj mne sa zdá takko mohutný.... ale len niektoré.... ináč dobrý večer :slight_smile: mne zaaaaaaaaaaajtraaaaaaaaa začína dooooooooooooooovooooooooooooleeeeeeeeeeeeeeenkaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa naj pacia peg-perego a chicco :wink:
ved v hlbokej casti ti bude max do 5 mesiaca a potom sportova cast.ja by som uprednostila otocne kolieka pre lahku manipulaciu a urcite aj prehadzovaciu rucku a aby sa dala autosedacka pripevnit na podvozok kocika.....je to prakticke :wink: :slight_smile:
a takko ma aj vanicku?
18. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flam :wink:
ja som dlho skumala zvazovala kociky,tak mam aky taky prehlad o nich :wink:
super ze mas dovcu,ja som chora jak fras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo mne zatiaľ kočík netreba :unamused: :slight_smile: takže len tak zľahka sondujem.... páčia sa mi tie "moderné", vaničkové.... tie klasické takko sa mi neľúbia... teda ten štýl kočíkov....
18. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mame rovnaky vkus :slight_smile:
ved mozno ani mne uz nebude treba :grinning:
18. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kociky? to je co? ja ziadne ani nepozeram, max. tak farbu, lebo by som pri nich zostarla. ved to je cela veda! :grinning:
18. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to bavi,sledovat trendy a novinky :wink:
sharr,ako si sa dnes mala?
18. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka neboj aj ty raz budes kukat a prosim ta nie ze by sa mi tvoja fotocka nepačila ale ja furt hladam sharku a ta prehliadam
18. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no konecne ma niekto aj prehliada, inak kazdemu vypichujem oci :grinning: taka velryba :grinning:
mimo, po starom. uz chcem ist spat a namerat zajtrajsiu teplotu, nech mam svaty pokoj.
18. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty zaspis o 20tej?
mm,chudak spal v noci v kuchyni na gauci-lebo to sa nedalo pocuvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nehovorim, ze zaspim, ale ze uz chcem aby bolo rano. tak som to myslela :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
mi stupla teplota. a zas to vyzera na ovu!!! :angry:
18. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co sa nedalo pocuvat?
18. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje krchlanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby viete ako strasne kaslem :unamused: v noci som spala 3 hodky a ja zvyknem az 10-12hod spinkat,tak som trochu mimo :dizzy_face: vsak som mimo :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo som na tom podobne akurat ze este k tomu chrapem z nosa bo mam plny hihi
18. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini,mne nic nie je.....len kaslem ale to sa neda vydrzat......dnes som hovorila s jednou manazerkou a v strede rozhovoru som sa tak rozkaslala,ze sa mi spirala roztiekla a oblial ma pot a plakala som :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu,kde ste zdrhli?
kde je nel a jane?neviete o nich? :confused:
18. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo ja take stavy mavam v jari a na jesen a čo som tehu tak aj vzdy ked mam nadchu, tak ma napina ked kaslem ze sa bojim ze aj maly cez usta vylezie
18. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze ja mam aj antib.a z by som sa citila lepsie sa neda povedat :frowning2:
18. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez mala nejake ale nebrala som poriadne a teraz nemozem
18. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok