• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ja som antib.brala este v roku 2007 a odvtedy som bola fit az doteraz :astonished:
18. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeeeeeeeeeeee
18. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde ste?
varim. sosovicu, pecenu cuketu a volske oko. :wink:
18. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby :slight_smile:
jeeej az teraz som mohla sem
shaarka hmmmm..... taku dobrotku :slight_smile:mozem prist na veceru??
ako sta sa dnes mali??
18. aug 2009 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nat, to je na zajtra, ale mozes ochutnat. aj MM skuvina, ze preco varim vecer a preco na zajtra. on je taky pazros. a enchapem, kde sa to donho zmesti. :grinning:
ja som sa mala klasicky, napis ty.
18. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja som dnes spala do jeden poobede :slight_smile: to sa mi este nestalo :sweat_smile: ale potom som zabehla este do prace pozret ale inak v pohode :slight_smile:
to sme tu len mi dve???
18. aug 2009 o 21:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
urcite tu nie sme same, ale ostatne len pozoruju, co piseme :grinning:
hehe.
ale pridat sa moze kazdy.
18. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MM mi prave oznamil, ze za postel skocila kobylka a zasuchtala. jasne, ze na moju stranu.
a teraz tam vysava a tvari sa znechutene :unamused: brrrrrrrrrrrrrrrrrr
18. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak mate najomnika poziadaj ho nech zaplati aspon polku najmu :slight_smile:
neboj pojde prec mne sem prave priletela vsetka ta haved z vonka jak som mala otvorene okno :angry: tak sa tu radsej udusim
18. aug 2009 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale predstav si, ze ona tam niekde cuci, skryta a za tmy mi bude cvalat po ksichte!! :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
no bolo mi toto treba? mna aj pavuky vzdy najdu. aj v sterilnej miestnosti. a to mam z nich paniku :frowning2:
18. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte

shari neboj, kobylka odide :grinning:

my tu mame este dalsich dvoch handrosov - yorkshiere, strazime ich mladym do piatku, tak si viete predstavit co to je doma teraz hehe :grinning:
18. aug 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa strasne bojim pavukov :( bleeee su hrozny
18. aug 2009 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jedneho doma ako domaceho mazlika :grinning:
18. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze mazlika. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufff!
18. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja pavuky nemusim,ale nasej pivnicke sa im paci.A ked ich mm jeden den povyjadzuje von z domu na druhy den su spat :grinning: .Ale kedze je zavaracia a lekvarova sezona som sa s nimi musela skamaratit. :confused:
18. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ja ani za nic. ani za najvacsie peniaze na svete! :angry:
jane, pocuj, ty si teraz ako na tom? aj s tvojou endoskou.
18. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ty nely, ved nic o vas neviem. ako bolo na SK? a co F.? bol u doktora? berie nieco?
piste, lebo som co? zvedavaaaa :grinning:
18. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel ahoooj najprv :slight_smile: a mazlika??? tak ty mas ale zaludok to ja by som nemohla ani za svet
jane ahooj :slight_smile: noo aj ty si pekne silna ani kamoska s nimi by som nemohla byt bleee ved su taky hnusny chlpaty!!!
shaarka aj ja som zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
nel a co je s tebou teba som tu taaaaaaaaaaaaak dlho nevydela :(
18. aug 2009 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar to keby som vedela :grinning: Cakam stale na mrchu.Bola som u dokyho co ma operoval ale ako som dopadla som uz pisala.Takze mam pockat na mrchu a ked skonci mam prist na kontrolu.Inak z matenice sa mi to nestratilo.Takze zatial prognoza mojej dokiny je ze prirodzene urcite nie a ci to bude vobec mozne umelym je otazne.Ale rozhodujuce je co povie operujuci lekar.A kedze nemam mrchu musim cakat a cakat a cakat......Ale to uz ovladam perfektne :grinning:
18. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nath kamoska ani nie,ale ked mam tolko prace a viem ze to tam musim poodkladat tak si ich na oko nevsimam.Ale v sobotu ked sme boli na hriby a sli sme domov mm telef.s rodicmi tak sme zostali stat.A ked som urobila zo dva kroky a otocila sa za mm som zistila,ze som stala rovno bedla dobre 1.5 metroveho hada :sweat_smile:
18. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozeee tak ty mas ale stastie na take potovry :(
18. aug 2009 o 21:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: joj.
jane, a jak to, ze cakas na mrchu? nemas cyklus? ci co?
nechapem to celkom. tak blizsie poznam len jedne pripad kocky s endo, ktora mala polrocnu liecbu (anovulacnu) a teraz sa mohli zacat snazit. to nie je tvoj pripad?
18. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar presne po laparke mi nasadili 6 mesacnu liecbu po ktorej by mal do 6-8 tyzdnoch nabehnut cyklus.cize mrcha.A potom by sma sa mali teoreticky zacat snazit.Ale kedze posledna injekcia bola 7.5. to je vyse 3 mesiacov a cca pred 3 tyzdnami som bola na sono a vystelka maternice bola 12mm tak doky povedal,ze uz som mal mat mrchu lebo normalne zeny kramuju od 10mm.No a kedze ubehlo od vtedy skoro 3 tyzdne aj ja aj kedze popijama stale cervene vino a mrcha nikde,len brucho mi rastie tak musim len a len cakat :angry:
18. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oj oj oooooooooj! a tehu test si si nerobila? :sweat_smile:
18. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jane snad ti uz pride
18. aug 2009 o 22:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ano vcera a ako som cakala bol negativni.Vedela som,ze nie som tehu,lebo po liecbe som bola u mojej dokiny.Na sone videla nieco ako gestacny vacok,ale nebola si ista ci to nieje nieco ine.Tak som cakal dva tyzdne a skusila test a ten bol negativny a od vtedy som to neriesila.A na naliehanie mm a bab z endosky som ho vcera urobila zas.Ale brucho ma uz dobry mesiac boli na kraaaaaaaaaaaaaaaaaamy :unamused:
18. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, kukala som telku..

shari bolo vcelku dobre, uz som to pisala tusim aj vcera, ze sme v sobotu boli v Madarsku sa kupat so svokrovcami a v nedelu s mojimi rodicmi, rozlietany sme boli ale super...bez hafanov..ti boli doma..

nath ano mazlika, mala som ich 5 ale ked sme sa prestahovali 4zmrzli ked sme boli cez vianoce doma, ale chcem si zase zbierku rozsirit trosku..aspon o jedneho alebo dvoch.. :slight_smile:
inak nic nove...stale som tu ale len citam povecine lebo nejako nemam k vela temam skoro co dodat :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja bezim jane drzim palceky aby si sa konecne dockala :slight_smile:
18. aug 2009 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nath bru nocku

Inak neviete co je z monikou?Teraz som citala spatne vcerajsie prispevky a teraz neviem ako na tom je :sweat_smile:
18. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik asi niekde smokli a ani sa nepride ukazat, lebo sa boji, ze ju zotriem! :grinning: :grinning:
monik, neboj, budem mila. :grinning:
18. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok