• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
mas pocit,ze mas nejaky zapal?
20. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, nevieeeeeeeeeeeeem, nezda sa mi mudre tesit sa z niecoho, co mi moje racio nedovoli pripustit! :pensive:
20. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarik,tebe sa tvoria folikuly,len neprasknu?
20. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tvoria sa mi za pomoci tabletiek a neprasknu ani za pomoci dvojitej injekcie. tak bolo doteraz.
takze nechapem, ako mi bez tabletiek nieco mohlo narast a bez injekcie prasknut. preto tomu neverim. :confounded:
20. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja by som tomu nekcela verit,ale v duchu by som verila,ze sa to moze stat,pretoze sa to moze stat :wink:
20. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ved ja som na tom rovnako. aj cicke ma bolia, aj brucho. no des. ked to nebola ovula, tak pojdem za psychosom, nech mi da nieco na ukludnenie a proti paranoji :grinning: :zipper_mouth:
20. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem radu,pred zhruba 5 timi rokmi som mala 28 dc a 5 dni trvala ms,bola vzdy rovnako silna,akurat...po umelom oplodneni ktore som absolvovala zhruba pred 4 rokmi sa mi zmenil cyklus na 28 az 32,nikdy nie rovnaky,s tym ze sa mi zoslabilo krvacanie,aa zacala som pred aj po ms spinit... to slabnutie bolo take,ze prvy druhy den ms,na treti uz ako keby som mala 5den...spomenula som gyndosovi,aa on ze aha,nic viac...posledne mesiace mam ms taku,ze 1 den slaba ako na piaty,druhy den taka,ze by mi vystacila mozno jedna vloha na cely den,aa treti zase ako keby koncila az do siesteho dna...aasi to bude tym estrofemom a progesteronom,len ja sa kcem opytat,ze ak to tak je,ci je normalne,ze sa nijako neliecim,ci to nema potom nejake nasledky na maternicu..mne sa to nezda...
20. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, ja ti neviem povedat. sa hovori, ze MS by mala byt 3-5 dni, ale v akej intenzite, to neviem. hranice ma kazdy ine. ak sa ti MS a cyklus zmenili po IVF, tak asi nieco na tom bude. skus napisat niekam na net do roznych poradni, nech sa vyjadria viaceri MUDrovia. :wink:
a co som citala, tak spinenie 1 den pred MS je ok, ale viac by sa malo riesit. na spinenie sa dava progesteron, ale zas nie je to pravidlo. neviem. kedy zvyknes mat ovulu? 14.DC ci neskor? pytam sa preto, ze aku mas LF.
20. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,momentalne to nesledujem,ale okolo 15,teho dc..niekedy 14 niekedy 17,nikdy nie presne...
aaa s tym spinenim,pred tromi dnami som mala spinenie skor do cervena,vcera do hneda,dnes nic...aaa ked si dobre pamatam,ms som mala priblizne 17,teho jula
20. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preklep: MS 3-7 dni

pipi, fakt ti neviem poradit :unamused:
20. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
mozte mi povedat ako moze otehotniet niekto kto nemal dva mesiace MS?
20. aug 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ako ako? ved na otehotnenie ti treba najprv ovu a MS pride az ked sa vajo neoplodni..
si tehotnaaaaaaaa???????????
20. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik, preco sa pytas?
20. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ako moze byt ivu ked nie su kramy? ta kamoska co som vcera pisala nemala 2 mesiace krámy....

a ja tehotna? ked to takto pojde dalej ani nebudem...
20. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky :slight_smile:
aky ste mali den?
20. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, dostanes po riti!
ved pocitaj:

mam ovu dna x.x.xxxx a potom cakam cakam cakam na ovu... a myslim si, ze menzes mi meska, ale on nemeska, ale proste nie je, lebo este nebola ovu... a cakam a cakam a uz sa mi zda, ze zas by som mala dostat menzes, ale konecne pride ovu, ja o tom neviem, otehotniem a menzes uz nedostanem.
co je na tom nepochopitelne??

folikularna faza (od menzesu od ovulky) moze byt akakolvek dlha, aj 8 dni, aj 14 (ideal), aj 55 a aj 128 dni. a po ovulke je lutealna faza a ta trva cca14 dni.
chalapos?
20. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do tejto temy??? :slight_smile:

Shaarka ani ja som nikdy nechapala tu folikularnu a lutealnu fazu....ale uz mi je to jasnejsie. Dikes :wink:
20. aug 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ona nemala krámy dva mesiace.. a teraz je len v nejakom 4-5tt. chápes.... ona otehotnela bez toho aby mala kramy..... doki bol z toho na mraky ze ako to mohlo byt..
20. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to zhrunla ze: Hlavne ze je tehotna :sunglasses: ... to je dolezite.
20. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik, sak sharka ti to opisala presne
20. aug 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, asi si rozrusena, ale neviem, ako to inak vysvetlit a tiez neviem, preco je Dr z toho na mraky. ved mala obycajnu oneskorenu ovulku. no nie?
20. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co ta tvoja krv? bola si? ci nebola? ci co?
20. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, co je?
baby, ja sa z vas zblaznim! a nie z otehotniena! :grinning:

tromboska, ty si kde? doma? v pracoj?
20. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este v praci, ale uz za chvilu idem domov. ale este daco mudre popismenkujme :grinning:
20. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monik, mimo, vy ste jake ignorantky? :grinning:

trombik, mudre mudre mudre mudre :grinning:
20. aug 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka mudro vravis, mudro mudro :grinning:

..ta ty si naozaj podarena :sunglasses:
20. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mimo tha co je?? :confounded:
20. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac shaar hrajem sa s foto...
ja chapem tomu co pises.. ale to je jedno.. kaslat na to...

nevravel doki nic o tej krvi... len to ze maternica je v pohode folikuly uz nastupene a v utorok idem opet na sono a povie mi ci mozme ist tento mesiac na IUI alebo pockame. Vlastne cakame teraz na to ci bude ovulka.. no 3 mesiace po sebe bola tak hadam aj teraz bude....

takze este v pondelok a v utorok idem do práce...
20. aug 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok