• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
no konickarky idem prec. Majte sa. Zajtra si Vas precitam :sunglasses: pa
20. aug 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no s vami je teda zabava. jedna nenapise ani slovo, druha nema cas, tretia ide prec.
katastrofa. :rolling_eyes:
:grinning:
20. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu......len nikto ani obraz ani zvuk :unamused:
ani-tak ahoj mimo :frowning2:
no rozprud debatu :grinning: :grinning: :grinning: a uvidis kolko je tu este okrem nas babeniek :grinning:
20. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar neboj este si ma uzijete..ked budem 9mesiacov doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mon......ja budem tiez od sept.doma :unamused: a mozno nie 9 mesiacov ale i 12,18,24,28..........a potom uz len cvokhouse :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co by si tak dlho bola doma.. jedine ze budes tiez potom tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Myslis ze si nic nenajdes? neverim..
20. aug 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tehu nehrozi.....min.rok :pensive:
ja sa snazim ale nejde to tak polahky :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooo a ze kto zdrha? :angry:
20. aug 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zee.. ?? :angry:
20. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
segra mala havarku. lahku, nic sa nestalo, trosku krv z nosa, ale 3 auta sa buchli niekde pod tatrami, ani som si v tom strese neuvedomila, ze kde. :frowning2:
20. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari teraz ???
20. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je luto sharr :wink:
ja,som sla dnes poobede z prace a predomnou zacalo dymiet auto......take kudoly dymu,ze som nevidela ani na krok :astonished:
20. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz... pred par hodinami. lebo uz su spolu v kempe a jej frajer tam 5 hodin preslapoval na mieste, kym polisi zaistili vsetky dokazy a tak. takze tipujem ze asi okolo obeda.
segra volala hned nasim, nech sa to nedozvedia z jojky. a nasi potom MM. a ja som sa to dozvedela od MM, teraz ked prisiel z prace. posledna! :angry: :angry: :angry:
segra vravela, ze baba pred nimi, co odbocovala, nedala blinker a zrazu spomalila a zacala odbocovat dolava. a tak do nej narazila segra s frajerom, co isli za nou a este aj poliak s rodinou, ktory isiel v protismere. mu vliezla do cesty, dyna. predok auta na sracky. ale ze si to odniesla len klucna kost od pasu, co ju zachytil. a radovi sa otvoril airbag.
20. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj.....zle sa rychlo stane :unamused:
20. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jo :unamused:
20. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake plany mate na vikend? :wink:
20. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, a ty? ja som toho popisala uz dost :grinning:
20. aug 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nastastie to dobre dopadlo su zivy aj ked s lahkymi zraneniami mimou mas pravdu zle sa stane hned
inak ahoooj holky
20. aug 2009 o 18:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuu. ale tak posledne dni su plen prekvapeni! najprv zvoni policajt, potom ma strasi ovulacia a teraz segra. jezis. sa zblaznim z toho. kedy uz bude klud?! :grinning:
20. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj sharko tak to neviem davas nam tazke otazky ale tiez by som to uvitala
20. aug 2009 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my,nemame nic konkretne.viki je este do zajtra u babky a v sobotu by sme chceli ist do kina na dobu ladovu-usvit dinosavrov :grinning: a v nedelu mozno zavolam kamosku s malou k nam. :wink: mm pracuje :rolling_eyes:
20. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak MM ide zajtra na operaciu ocka, idu mu vyrezat jacmen a bude potom ako pirat s prelepenym ockom. tak v sobotu neviem neviem, ze co a ako. ale mali sme ist na vystavu nepapierakov - orieskov. sme sa prihlasili, pre srandu. teda jellu sme prihlasili. tak neviem, ci sa tam budem trepat peso, alebo co. no a este aj ma prsat, ci burky, ci co. a v nedelu by sme sli fotit snubencov, keby bolo pekne :slight_smile:
20. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, MM kupil vinko. dam si tri deci. to vyprcha do rana, vsak? :wink:
20. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne sharrr.......vyprcha :wink: :slight_smile:
20. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra ma pekne prsat a vraj aj krupi padat (tak aspon hlasili) tak som na to straaaasne zvedava lebo mi chceme ist na tuningovy zraz vymysel mojho draheho :slight_smile:
urcite vyprcha len si daj aj za mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na zdravie
20. aug 2009 o 18:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som mu ukazala graf. kukol, prevratil ocami. ja sa len smejem.
a on na to, ze a co, testovala si? :grinning: :grinning: tak som mu vysvetlila, ze to je skoro.
ze ovu ak bola, tak na chate. a ze sme mali aj sex. ci sa tesi.
vypliesta oci, nechape a uz to aj zahovoril. :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne sharr :slight_smile:
nathali a to nema prsat az v sobotu?jaj ale ved u vas to moze byt o den skor :slight_smile: jasne :wink:
20. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze je to jedno aj tak raz hlasia ze bude pekne a prsi a ked ma prsat je pekne :slight_smile:
20. aug 2009 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pride kamoska, idem strihat. potom sa ozvem ***
20. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok