• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jaaj ja som to pochopila ze ci aj ty to mozes pozerat :grinning:
9. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - viem, viem... :grinning: :grinning: :grinning: mňa to ale na nette nebavi.. ta kvalite je o nicom.. ale my sme s mm skoro všetky videli.... a raz ked budu na dvd nahodou tak kupim... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kvalita je myslim vpohode, ako mne staci...
a nemam cas to pozerat v telke a ani nemam na akej ked ju stale okupuje stary...
tak si to pozriem kedy chcem cez net..xixi..
9. máj 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja uz neviem,ten moj chlap je na nervy.Mame ist k znamim na navstevu kuknut nove auto.Doteraz stresarcil,ze sa im nemoze dovolat a teraz ked je vo vani zavola ten znamy kedy prideme.Tak som povedala,ze okolo 17.00 a moj mm ze jemu sa nechce ist,ze sa chysta na tutumutu a nemame im ako dat vediet ze neprideme lebo sa im vybil mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - tak to zas hej.. xixix.. mna zrazu z nicoho nic telka prestala baviť... alebo ze by to nebolo zrazu z ničoho nič? nie.. to je kvôli mojej závislosti na nette... :astonished: :grinning: :wink:
9. máj 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - hm.... ja som za tutumutu... aj za mna... chichichichi
9. máj 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja si počkaám na teba a na večer aby si mi to radsej vysvetlila..oki? hm... aj ja ta mam rada... :wink: :grinning:
9. máj 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane preboha sak chdte a tutu mutu mozte aj potom alebo si dajte raychlovku a bude...jaaaaj hclapi..z komara robia somara
9. máj 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik mna vseobecne telka nebavi..
radsej sa idem prejst alebo si nieco pozriem na nete, lebo nikdy nedavaju to co by som ja chcela kukat :grinning:
9. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - nee rychlovku... po tutumutu ostan este min. pol hodku lezat s nohami na vankusi... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - noo to bude si ďalší dôvod prečo ma nebavi už... ale dnes ide dobrý film a rozprávka a kedže sme sa s mm nedohodli čo skôr poerať tak dohoda znela... on pozera to čo ja nechcem a ja budem koníkovať... :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, mozem na chvilu vyrusit. Chcela by sm sa opytat. Je mozne otehotniet , ked nemam cely cyklus ziaden vytok? Podla BT vychadza, ze mam kazdy mesiac ovulaciu. Su dake mediciny ako vytvorit plodny vajcovy vytok? dakujem
9. máj 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik111 - ja som ilino v týchto veciach, ja ti asi určite neporadím... prepáč... :unamused:
9. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nic :slight_smile: , dakujem aj tak .
9. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik - skus pockat na ostatne baby... nietkorá z nich ti urcite pomoze...
9. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik a myslis ze tie nohy na vankusi pomahaju?? kolko je takych ze hned vstanu idu sa osprchovat a ostanu tehotne, joj ma nestvi zase s takymi hlupostami :angry:
9. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matusik, kazda zena ma ine telo a kazda zena nemusi mat zakonite vytok, ked ti vychadzaju grafi kde mas ovu, riad sa tym, vytok nie je podstatny..ja ho niekedy mam a niekdy vobec..a to mam ovulaciu zarucene kazdy mesiac...
9. máj 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - neviem... to bol pokus o zart.... :wink:

nič to.. idem sa k mm troška aspoň pritúliť keď už tutumutu nemoze byt.. vecer sa stavim zasa....
papapapa zatial
9. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute
:slight_smile:
neslo mi otvorit ani jeden z tych vasich linkov, nemchapem :unamused:

a co sa tyka vytoku, tak niekedy ho nevidno vonku (na gatkach), ale je len dnu - treba strcit prst, vytiahnut a pozriet, aky je.
a ked nie je vobec, tak potom je myslim vacsi problem s pohyblivostou spermii, aby sa dostali tam, kam maju - lebo sa vlastne nemaju v com pohybovat. :unamused:
9. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a musim sa s vami rozlucit, lebo sa idem chystat na oslavu 30tky a mame tam byt an siestu, - to je jasne, ze budeme meskat :angry: MM okupuje kupelnu :grinning:
9. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari tak si to uzi :grinning:
9. máj 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma boli hrdlo,som cela dotrepana.....stara vykopavka :wink:
co porabate baby?
ja idem malu okupat a potom mi ide mm farbit vlasocky....zas budem mat aj na chrbte farbu.
minule mi oblepil celu tvar lepiacou paskou-ze aby ma neuspinil a potom ked mi to strhaval,rehlil sa jak divy :grinning:
9. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimo, vidim, ze existuje milion typov chlapov. aj ked si farbim vlasy, tak moj MM uteka kade lahsie, ze nevie dychat :grinning: :grinning: :grinning:
no caute uz :grinning:
9. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharr,ja som si minule kupila len sampon a mm bol cely paf z toho ze kde je ten smrad? :grinning:
9. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo zaujimavy sposob farbenia, oblepit celu tvar hehe...to si nevies sama nafarbit?
9. máj 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalo :grinning:
9. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kam ste sa schovali? :confused:
9. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky.
9. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O chvilu som spat.
9. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok