• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
to pekne.....hybaj uz :grinning: :grinning: :grinning: o max.20 min.ta cakam :grinning: :grinning: :grinning: sup sup :grinning:
21. aug 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak 20 minut to nebolo... ale som tu! :grinning:
kto este?
21. aug 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne,divonka moja :grinning:
co pekne ste pokupili?
21. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj, bola som len ja sama, najprv som isla do drogerky nakupit nejake prkotiny a zasobu tehotenskych testov. a potom som isla do potravin a nakupila som tolko, ze som to nevladala odniest. a zabudla som, ze sa teraz musim setrit :grinning: :grinning: :grinning: MM som tahat nechcela, viem, ze sa s tym prelepenym okom nechcel producirovat.
a tak, kedze sa nudim, tak este napisem, ze som urobila jednu mega bagetu so zeleninou, mnam, ktoru sme si rozdelili. v chladnicke sa chladi pivko, starobrno, a MM odfukuje s mp3 v usiach. jella najedena tiez, odfukuje spolu s MM. tolko informacie od nas :grinning:
21. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulienky :slight_smile: tak som si pocitala poctivo co ste popisali tak ja som si myslela ze to len ja mam taky zvlastny druh mm ale pozeram ze tento isty druh sa usadil v domacnosti kazdej z vas heheh to ja som veeeelmi lubila ked moj mm navaril halusky alebo placky mnamky aleeeeeeeeeeeee ked som potom musela pratat tu nehoraznu kopu riadu tak uz mi asi chutia viac tie moje :slight_smile: pretoze kym si sadnem ku tanieru tak mam uz aj poriadok v kuchyni a nemusim pred jedlom este umyvat aaaaaaaaaaaaale to bude asi tym ze ti nasi chlapi nevedia robit viac veci naraz aaaaaaaaaaale mi ich budeme lubit aj tak oni nam to vzdy dajako vynahradia :wink:
shaarka super ta ovulka uz len za par dni vidiet na testiku // :slight_smile: a svet hned bude krajsi
21. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, aj ty provokujes?
idem si dat jedno pivo, hadam to teplotu nezvysi. :wink:
co dnes? skysneme tu spolu alebo co? :grinning:
21. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som este zabudla k tej alergii alebo co to je :slight_smile: no neviem neviem veru lebo vcera nic nebolo tak dnes je pohoda ziadne drazdenie svrbenie ominanie :frowning2: tusim sa este raz popytam doktorky co to moze byt sa mi to nepaci sak ako inak sa da prist k babuuuuuuuuuuuu ked telo odmieta prave to co to babo spraviii :angry:
21. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka jedno pivko sa ti povoluje :slight_smile: a ja neprovokujem ja som striga ti to predvidam heheheh :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak idem sa pochvalit dnes som sa prekonala a spravila som dukatove buchticky mnaaaaaamky lepsie som asi ani nejedla
21. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, IUI :wink:
21. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale asi budem koncit bo pridu po mensej nehode kamoska s priatelom zo zvolena mm ich bol odtiahnut pokazilo sa im 7km pred trnavou auto taka hrozna smola :frowning2:
autor
dukatove buchticky? to som jedla naposledy na zakladke! mnam! sladke nemusim ale nostalgicke jedla z mojho detstva si dam rada :dizzy_face: :dizzy_face:
shaaarka len ja by som radsej bola zdrava a s vysledkami mojeho mm a jeho spg neviem neviem ci IUI prichadza do uvahy aaaaaaaaale dilema on ma varikokelu a ze ta moze ten zly spg sposobovat len ked o tom citam na nete tak moc chlapom to skor uskodilo ako pomohlo a to je zle :frowning2:
21. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka tak pridi este zostali su vyborne :wink: si srdecne pozvana
21. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do trnavy? ok! uz sa obliekam a vyrazam na cestu, cakaj :wink: :grinning:
21. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaarka ok teda cakam :slight_smile: koli tebe aj cerstvy kremik urobim :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: tak ja si dam dnes vynimocne to pivko :slight_smile:
21. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to az tak zasadne dokaze to jedno pivo zmenit tu teplotu?
21. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nie.
len stresujem, ako inak, konecne aj ja trosku. potrebujem uistenie :grinning:
21. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak shaarka ja ta opustam uz prisli taaak pekny vecer
21. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
osamela som? kde ste vsetky piskotky?
papa leni :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja som tu na chvilku, ideme pozriet na stv 1 film Anglicke jahody :wink:
21. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
cau kuku, znie to dobre, poznas ten film? a dik za tip :wink:
21. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze, nie,ale zda sa mi , ze to bolo vo filmovom klube a obcas su to celkom fajn filmove lahodky.....tak som zvedava, i ked recenzia nebola bohvieaka..no uvidime, co to da :slight_smile: dufam, ze to nebude nejaka blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej uz som kukla :grinning:
21. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ideme kuk. kukulik.
pa :dizzy_face:
21. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ten film nic moc (aspon pre mna), trosku nuda a dost zdlhavy...
idem so psom von :wink: a potom dobru noc :dizzy_face:
21. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko cauko,tak sme doma,mam v sebe dva deci vinka a pinakoladu,mam dobru naladu len neviem kde ju vyuzit :grinning: na sex chut nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, shaarka, ja som tiez uz ukoncila pozeranie, lebo som pri nom zaspala...to je zle znamenie :grinning: :grinning: :grinning:
21. aug 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ked nahodou dojdes,zakric :grinning:
21. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok