• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tema dnesneho vecera je- shaarka ides,ty si tvoriva zena na temy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,dlho rozmyslat skodiiii
22. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu shaarka
22. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viiiitam ta a pytam sa to iste co vedla,preco places?
22. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak este tu nakuknem :slight_smile:
andzi place, ze velmi dobre kupila testy, ze so zlavou a je jej luto, ze ostatne zeny nemali to stastie :grinning:
22. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som napísala vedľa, tak ešte raz, lebo som na svadbe videla tehotnú nevestu v 8 mesiaci a tak som jej to brucho závidela. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale tak vazne.
nasral ta MM?
zlomila si si nechet?
nemas si co obliect?
alebo places len tak, lebo si myslis, ze raz za tyzden je dobre precistit si slzne kanaliky?
22. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka: ja plačem, lebo ja chcem aby som tie testy nepotrebovala
22. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka: to bolo dobré :slight_smile:
22. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš už sa smejem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hmmm,co na to povedat,je to secko tazke,bruska stretavame kazdy den,urcite si to potom strasne uzijeme,ked ich budeme mat mi :wink:
autor
aha. no a nestaci, ze si zavidela, to musis este plakat? :sweat_smile:
hm, tomu velmi nerozumiem, mne sa take este nestalo.
ale skusim sa vcitit do tvojej situacie.
hm......................................................................................

tak najlepsia rada odo mna je len ta, ze sa vyplac, je vecer, zle pocasie, tento hrozny zazitok je cerstvy... tak zajtra, ked sa zobudis, bude uz lepsie.
si myslim, ze psychoke to velmi nepomoze, ked ta take veci dokazu zlozit.
iste, do urcitej miery to s kazdou snazilkou zakyva, ale tak hadam no tak ale tak no ved to netreba prehanat...
ci?
sa snazite uz 9 a pol roka? :wink:
22. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: jasné, ale ja už tak strašne chcem mať bruško, asi sa zblánim a potom ma z tejto témy vyženiete, lebo tu šírim pesimizmus
22. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andzi, to jak keby som male decko pocula.
aleeeeeee ked ja uz nechceeeeeeeem take testyyyyyyyy pouzivaaaaat! uaaaaa uaaaaa uaaaaaaaaaaa
:grinning:
22. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto ta nebude vyhanat.
max. ta uvolnime na dvojtretinovy prac. uvazok do nejakej tehulkovskej :wink:
22. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
budete tu? pokecate trosku same?
budem nakukovat kazdych 5-10 min., lebo robim fotky z krstin... :sweat_smile: az teraz. ja viem, som neporiadnica, ale tak radsej neskoro ako nikdy, ze? :wink:
22. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak by som si oči vyplakala v tehulkovskej téme

ja to cítim, že tak ľahko to brucho nosiť nebudem
22. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azdi nie si sama co ma mizerne obdobie..
shari ja som od stvrtku uplne znicena a vcera som skusala ze co tam ten doktor nasiel ci videl a mam tam cosi..je mi uz s toho vsetkeho nanic s celych sra...k sa neviem vyhrabat ako si mi nedavnio pisala ze sa oplati ist na dno a zase byt hore tak som zase tam dole....nic ma nebavi chcem nech tie prakliate 2 mrchy mam za sebou a aj tu dalsiu laparku takto som v neistote ze co to tam je ved som bola v liecbe je mi naozaj nanic netsei am ani ze sme zacali so stavbou..mm zacal vraviet ze so mnou neni reci ..nech sa necuduje nebavi ma to uz..vyse roka a pol riesim ze chcem babenko a teraz zase toto :pensive: :pensive: neviem uz kde zbierat sily az sa zase pozviecham.zacinam sa uzatvarat a nikomu nic nevravim..
anzi ja pracujem v sadobke a denne mam nevesty len a len tehotne a ked dojde biektora ze som tehotna a je to mlada zaba a ani nevie kde k tomu prisla a taji to pred okolim je mi do revu..nevazia si ten VZACNY DAR :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
22. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
andzi,ako dlho trva tvoje snazenie?
este som nevidela,ze by niekto niekoho vyhodil,kazdy mame slabe chvilky....okrem shaarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
shaarka,co uz s tebou,aale prides o tych desat minuttt?
22. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azdi kaza zena ma taketo dni ..depkovske.. treba sa pozviechat ja keby placem pri kazdej nevesty tak musim s prace aj odist ja si to tak nepripustam aj ked tuzba po dietatku je az moc silna,ja sa skor pytam ze co robim zle co do certa mam este spravit???
uz som rezignovala a kaslem na vsetko nemam silu stale riesit dietatko a zdravie ..som si povedala nehavam poruceno Bohu a hotovo.
22. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zavist je najhorsia ludska vlastnost :angry:
22. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked vidim brusko,pocitujem nejake pocity,ale niesu az take,ze do revu..aj ked chapem,ze nie kazdy to vie zniest lahko,zavidim mozno,ale v dobrom,predstavujem si ake je to pekne,aaa verim,ze nieco take krasasne zazijem a veriim tomu velmi,aj ked boli chviiile ked som to vzdavala...snazim sa 5 rokov aaa verim tomu viac ako po 1 rocnom snazeniii :wink:
22. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...mali by ste zabudnut na to ze chcete babo pokial ste OK a nemate ziadne prekazky a pride samo, verte tomu, su na to vedecke dokazi...
:grinning: :grinning: :grinning:

ja mam zase nahovno genetiku a neriesim to, keby som depkovala len sebe by som skodila a zavidiet kazdej tehotnej,boze a co? ze ma brusko, ze bude mat zachvilku prijemne starosti, vkuse sa nevyspi??
nemam co zavidiet, pride aj namna ako na kazdu jednu z nas :wink:
22. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tak to je pre mna novinka,od kedy to vies a ako to riesit,treba to riesit?
22. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no:
pipi, tak aj ja mam slabe chvilky, ani by si neverila. a kolkokrat sa vypisem na koniku! ze ma MM serie, ze ma to uz nebavi a tak. ale je pravda, ze kvoli tomu, ze nemozem otehotniet, som este neplakala. ale niekedy ma chytil plac, ze preco nie som zena, ved vyzeram jak velryba a ani menzes nemam a plakala som Mm do tricka, ze nech si najde zenu, etericku bytost, co bude kazdy mesiac mraucat, ze ju boli brucho z kramov... :grinning: :grinning: :grinning:

problem je v tom, mile damy, ktorych sa to tyka, ze ste si povedali, ze TERAZ chcem a budem (chceme a budeme) mat babatko. a isli ste za tym. ale mat babatko nie je ako kupit si nanuk. ved to vsetky viete, zbytocne to vysvetlujem. proste ste si kazda stanovili casovu hranicu, podla vas idealnu, normalnu, zvladnutelnu alebo neviem aku, kedy by ste uz urcite chceli byt tehu. ale tak to nie je!
na kazdeho dojde, alebo sa stane, ze aj nedojde.
proste netreba vnimat cas a premrhane cykly. vsetko je tak, ako ma byt. ked to ma trvat rok, tak to bude rok! ked viac, tak co? a ked sa inym zadari s 2 promile a nechcene, tak co?
ved taky je zivot. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prosim, neberte to ako sutaz! ako sutaz s osudom, s kamaratkami, s konikovskymi uzivatelkami. mat babo je obrovska zodpovednost a bohuzial, aj ked rozum hovori, ze teraz by bol najvhodnejsi cas, osud, priroda, psychika, genetika a nahoda si mozno mysli nieco ine.
treba ist rovno, priamo po ceste, za cielom, a cokolvek nas stretne, treba to vyriesit, prejst a pokracovat dalej. nie zastavovat sa, vzdavat sa, plakat, alebo premyslat nad inou cestou. :dizzy_face:
howgh :grinning:
22. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky mate dovod ze ste zdrhli? :sweat_smile:
22. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,samozrejme :grinning: inac ja som ta len kcela rypnut preventivne :grinning:
22. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,aaa zevraj pracujes :grinning:
22. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved pracujem, ale preslo par minut, precitala som vase depkoidne reci a musela som zas pomudrovat trosku, ne? :grinning: shak co si necham bok vyvalit? :grinning: :grinning:
ved o chvilku budu fotkesy :wink:
22. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari mas pravdu..raz nas to stretne :wink:
22. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok