• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
caute kakauka :dizzy_face:

neviem ako mam zacat,ale vcera som vam zatajila jednu vec..baaala som sa velmi ako to dnes dopaadne :sweat_smile: :sweat_smile:
.. vcera som si nasla prvy krat v zivote po dlhych piatich rokoch // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipimi to je super.gratulujem .
24. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit raz za cas si dovolit mozes, tych 20-30 sk co si das na nejaku mnamku decko z biedy nevytrhnu :grinning:
24. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi tehotenske alebo ovulacne, dufam ze tie prve :grinning:
24. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi
to je ako mozne?
????????????????????????????????????

:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: p i p i m i s k a t e h u l k a :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
:hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
24. aug 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka hej viem,ale ked si prestavim,ze musim ist dole tak radsej nechcem nic
24. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar presne ako nely napisala.. nezerem.... nemam kedy.... tak som to vyuzila... a huos.. ale straasne pomaly to ide..

A Pipi hambi sa. ja vas tu do pol 3 rana docitavam a ty takuto vec zatajis????
24. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ja som v soku,to si ako dokazala,si ma dojala :sweat_smile: :sweat_smile:
no ako ako,tak ze sme sa spolu milovali na dovolenke :dizzy_face: :dizzy_face:

kuspitka,dakujem :dizzy_face:

nely,to ovulacne som uz pred tym mala,takze tehotenskyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
24. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pipi - to je ta najuzasnesie sprava... straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc ti gratulujem a držím palce.... moc, moc, moc... to je uplne skvele...
24. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi velka gratulacia :slight_smile: a drzim palce aby vsetko dopadlo na 1* :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimi nemas zas.dufam,ze sa ti bude pekne darit
24. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik,nebol to o zatajeni,bolo to o velkom strachu ze sa testy zbaaaznili...manzel ma 95 percent defektnych spermiiii,ja vytvaram protilatky proti spermiaaam,plus hormonalny profil naspak..jednoducho nulova sanca otehotniet prirodzene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: baaaaala som sa :sweat_smile:
24. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem Pipi.. len som bola v soku... strasne ti to prajem.... straaaaaaaaaaaaaaaašne moc.. ani nevies ako moc...
24. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je krasne. dnes 2 tehule!!!!!!! :hearts: :hearts: :hearts:
24. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem monika a vavenka :dizzy_face: ..bojim sa este tesit,este nebolo vidiet srdiecko,takze sa musim tesit potichucky :sweat_smile:
dufajme ze je to silnaa fazulka,ked to vsetko zvlaaaadla cez tie prekazky :grinning:
24. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ake dve tehule???
24. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to preslo cez take prekazky bude dobre.. uvidiš!!!!! musí byť silná fazulka.inak by to neprešla... bože to je úžasné.... že teraz konečne plačem od šťastia ked mi niekto oznamil ze je tehu....
24. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kuspi, predsa ty.
viem, ze si uz 24tt, ale pre mna je to novinka. :grinning:
24. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,

Pipimiska. GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Konecne nejaka dobra sprava :sunglasses:

Ktora je ta druha tehulka? nech jej mozem zablahozelat....
24. aug 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja uz som stara tehulka.
budem pisat castejsie ked cas da.apson budem citat vsetko nove o vas
24. aug 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tromboska ja som ,ale shaarka ma davno ti nevidela posat tak napisala,ze ja som nova tehulka
24. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik monik :dizzy_face: urcite je :wink:
..ja som zatial ani slzicku nevyronila,som zmetenaaaa :sweat_smile:

shaarka,tie srdiecka sa mi straasne paaacia :slight_smile:
24. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiiiii to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

mne sa dneska v noci snivalo ze niekto je tehu a ani zaboha ma nevedlo napadnut kto to bol a uz vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne jeblo, zacala som komplet pratat ten bordel z kuchyne boze stary umre jak pride domov, ale nech hehe...aspon kus schudnem, vraj pri upratovani sa chudne najlepsieeee :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:

Ja som taka rada, ked tu take super veci citam na tom konikovi :sunglasses:
24. aug 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka, ta ty si jaka sikovnica.... :slight_smile:

Naozaj pekne srdieckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sunglasses:
24. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tromboska ja uz som davno tehu.ale inak dakujem
24. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi.....aj tak GRATULUJEM :slight_smile:
...pozeram, ze to bude Vas vianocny darcek pod stromcek :wink:
24. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tromboska hej bude pod stromcek.dufam,ze sa skor nenarodi ako by sme chceli
24. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky opustam vas prozatim... papa vecer...
24. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok