• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
tinika,dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: dobru nocku tehulinka
24. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, si pis, ze castejsie!! jasne? :wink:
24. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a na začiatok ti posielam ti tehu bacily a aj sharke
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a uz bezte snažilkovat, zajtra skontrolujem či ste to tu zabalili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobru, piskotky :dizzy_face:
Teším sa s tebou. a ako to nakoniec vyšlo, lebo vidím, že máte toho za sebou dosť? Prirodzene? Verím, že si opatrná, ale treba si vychutnať každý okamih a nemyslieť na zlé. Teš sa naplno a tomu drobčekovi ver :dizzy_face:
leni,ano leni si pis ze tu treba castejsie chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..dakujem aa drzim palce na ivf :dizzy_face:

shaarka,sak si hovorila,ze do polnoci nejdes spat :fearful: ale ma strasne potesujes s tymi srdieckami :dizzy_face:
24. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda budem, je mi tu s vami dobre a ešte ma nakazíte, čo mi viac treba? :grinning:
Idem aj ja chrapkať, dobrú noc tehuľky, hladkajte brušká a my ostatné skorotehuľky ideme sníííívať :wink:
24. aug 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuliatko,este raz dakujem,verim,verim :dizzy_face: ..no mame toho dost,5 rokov snazenia,dva ivf nepodarene atd..manzel ma zly spg na 95 percent,ani ja niesom v pohode,aa predsa prirodzene :dizzy_face: :dizzy_face: na kazdeho pride,aj ked do nedele som tomu neverila :wink:
24. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc skorotehulky :wink: a dakujem :dizzy_face:
24. aug 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako z rozprávky :dizzy_face: Toto už musí mať aj rozprávkový koniec, teda začiatok...
24. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak lenuliatko,musiiii :dizzy_face: :dizzy_face: a vam neprisli na ziadny problem?
24. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mate stastie, dufam ze ste aj snazili.
pipi je to super, ked sa to prirodzene podari aj takym parom ako ste vy. aj moja kolegyna, síce nebola na umelom ale 7 rokov čakali kým sa podarilo. Neviem si to ani predstavit, taku dlhu dobu
25. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pipi gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den damy, vezmete medzi seba novu clenku? :slight_smile:
som dalsia, ktora by rada otehotnela a snazim sa pritom nezblaznit..
s manzelom sa snazime 9 mesiacov a zatial nic a uz zacina aspon u mna pracovat psychika..
za tych 9 mesiacov som zatial na temu otehotnenia na gynde nebola, chystam sa buduci mesiac..
len ma tak dnes (prisla mrcha) chytila strasna depka...
25. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laja vitaj.
vitam.
a trosku sa nam predstav :wink:
25. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka: no som kosicanka, 28 rokov, od minuleho roku stastne vydata..

co do zdravotneho stavu vcelku ok, vzdy som sice mala nadvahu, stale este aj mam, za poesledneho roka som schudla 20 kil, menzes slape ako hodinky..
z gynekologickeho hladiska zatial nebol najdeny ziaden problem, kory by branil otehotneniu, mozno v minulosti vyraznejsia nadvaha.. teraz mozno vcelku rychle znizenie vahy, neviem..
v zasade zatial len nie velmi uspesne hladam v kosiciach normalneho gynekologa, takeho ktory by mi nepovedal, ze sa este len kratko snazime.. ze este nie je dovod to riesit..
25. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem k tomu schudnutiu.. nie za rok, ale za neceleho pol roka dole 20 kil... :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laja, kym predycham toto tvoje schudnutie, tak to potrva. ako sa ti to podarilo????????????
25. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laja vitaj, no ja som bola u dokyho po 9 mesicoch a vobec nehovoril ze je to skoro, ale som z PO
25. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, to mas s tym chudnutim tak, ze vies.. z velkej vahy sa lahko chudne..ale v zasade som chudla podla mira veseleho, neviem ci ti to nieco hovori..menej stravy, zdrave jedlo a tak.. vlastne stale este chudnem.. este dalsich 15 by som dala rada dole ( to len na predstavu o akej velkej pociatocnej vahe som hovorila)

tinika.. ku komu v presove chodis? si spokojna? ja niekoho dobreho hladam a je mi jedno ci to je v KE alebo v PO
25. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasneee. mirko. :sunglasses:
a prezrad velku pociatocnu vahu.
ved uz ju nemas, tak mozes, nie? :wink:
25. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka.. hanba ma fackuje.. ale 105..
chcem ist na 70, pri vyske 176cm..
25. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den sa praje :dizzy_face: ..hlasim vcerajsie vysledky krvi,kt.viem az dnes 5800 hcg :slight_smile: nerozumiem sa kolko by malo byt,snad dost..zajtra sa dozviem dnesnu hodnotu,ked tam vyjde este raz tak hodnota,to znamena okolo 10000 hcg,da sa hovorit o vitalnom tehu,uvidime..bojim bojiim :sweat_smile:

madeline dakujem :wink:

a laja vitaj u nas :wink:
25. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laja, kasli na to, kolko si mala. dolezite je, e sa ti takto uzasne podarilo zhodit milion kil! :wink:

pipi, supeeeeeeeeeeer :dizzy_face:

adminka mi vymazala fotku a aj pol albumu. to je na vysvetlenie, preco mam zas novu.
25. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta to prečo? sa jej nepačila????
laja chodim k ligusovi a nestazujem si, predtym som mala lekarku a to bolo ine, hned som odisla
25. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,dufam :dizzy_face: ..ako ti mohli vymazat tvoju fotku,odkial mozu vediet ci tak skutocne vyzeras,alebo nie??vela bab som videla co maju len oko,a nikto im to nedal prec.. :unamused: ale mila je aj tato s jellou :wink:
25. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tamta bola vystiznejsia. no nevadi. sa neposerem teraz z toho.
ale vadi mi to, ze ked nemam ziadne deti, tak si v podstate nemam co dat do albumu. :confounded:
25. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laja,ja chodim do ke k matyimu na postovu,pred tym ho dost chvalili,teraz sem tam,ale len naozaj sem tam pocujem nejaku sntaznost,ale ku mne sa sprava perfektne,vsetko ochotne vysvetli,aa poposiela kade tade kam treba :wink:
25. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj do... :grinning:
25. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adminky,
ja by som len chcela poznamenat ze ste mohli v pohode nechat tu Shaarkinu fotku...
ved tvar bola jej. A to ze uces nie...ved aj my niektore si menime farbu, uces podla nalady.......a nie je na tom nic zle.......

Ja ked mam nieco na srdci....tak to musim povedat a hotovo.
25. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok