• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
dakujem, tesim sa velmi, dufam ze o bude OK..
aj manazer vyzera byt uplne vpohode :grinning:
a asi som konecne urobila poriadny dojem ked mi hned na druhy den volal :slight_smile:
26. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, GRAULUJEM :wink: PERFEKTNY NAPAD! SKVELE SPRAVY! davaj na VAS pozor... kuaaaaaaa sa tesiiiimmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

shari a co mm????
26. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeejjj reakcie reakcie????????????????
26. aug 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka na nas zabudla :frowning2:
26. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee. tesi sa s manzelom.
ja musim teraz utekat, ale urcite si to precitam neskor, som zvedavaaaa :wink:

papa zatial
26. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja somt o uz citala v grafoch, krasne to nanho usila.. :slight_smile:
26. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co to znamena ked nietkora napise ze ma na teste ducha? ja som dnes 26DC a nevydrzala som to... test neg :frowning2: ale tak je tam taka rozmazana ciara ale vodorovne to asi nic len ten rozpity papier :frowning2: sa mi chce az plakat viem ze je este skoro...
26. aug 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pre niekoho je napr. test, aký mám ja v albume duch... ale podľa mňa je duch na teste vtedy, ak tam vidíš naozaj veľmi veľmi slabulinkú čiarku a musíš test otáčať všetkými možnými stranami pri okne, aby si tú čiarku videla :sweat_smile: to je podľa mňa duch :slight_smile:
26. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dziou aky mas test??
26. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja byvam v uk takze to nepoznate :unamused: ale mal by byt od 10 takze asi nic zase :frowning2:
26. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako si dc??? to je trosku malo, este by si mala pockat aspon 2-3 dni, tyzden nemyslis?
26. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou kým nedorazí mrcha, vždy je nádej :slight_smile:
26. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nejdu cilsa boha..malo tam byt 26dc :grinning:
26. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ja viem ze je skoro, ale ovulku som nemala podla testu medzi 12-16Dc tak som myslela ci nebola skor, ale tak asi nie este je nadej ze bola neskor... ale neviem, tak dufam, ze mrcha nedorazi lebo zatial ani nemam ziadne PMS
26. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som skorej povedala ze bola neskorise alebo nebola vobec...
26. aug 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to ma najviac trapi, ze asi nebola vobec :frowning2: ale minuly cyklus som mala potvrdenu testom.. takze ovulujem, len asi bol tento cyklus anovulacny :confounded: a ty si ako na tom nelynka?
26. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
COOOOO SHAAARKA JE TEHULAA????faaaakt? TY KOKSO TO JE FAKT PLODNY MESIAC
26. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tromboska dakovam hihi tak ako píses
supeeer sharka je tehula, do haja a to sa ani nemoze dnes s nami vytesovat, to jej fakt akurat dnes museli bloknut ????? skoda ze nemam mail abo mam? zajtra kuknem a napisem jej dnes uz musim utekat
26. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou a si si ista ze urcite bola, ze to bol pozitivny test??
ja nijak, mna taketo veci nejako neberu...vkuse sa sledovat? koho to bavi? mna teda nie :slight_smile:

tini sharka je uz davno odblokovana
26. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka nas uz nepozna :frowning2:
26. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemineeeeeeeeeeeeeeee shaaaaaaaaaaaaaarkaaaaa uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je neuveritelneeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: sa tesim strasne ani nevies jak,som v soku uz polhodinu listujem strany ci citam dobre :sweat_smile: :sweat_smile: utekaj zajtra hned ku lekarke a hlasuj dobre spravy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

aa baby rychlo sa milujte, tento august je zaaazracnyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazraky sa dejuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu som nely :slight_smile: boli sme u nasich a teraz robim svadobne fotky, zajtra ich uz odovzdavame, tak mam prace dost :slight_smile: nasi su dojati a ze to nikomu nemam hovorit :grinning:

pipi, to je des, toto, co? nechapem z nas dvoch :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej urcite bola... bol to digitalny test
26. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzou, co sa tyka ovu testov, tak do uvahy pripada este aj situacia, ked sice ovu test je pozitivny, ale napriek tomu hladina LH hormonu nestaci na to, aby folikul praskol. alebo maju vajecniky iny, mechanicky problem.
na spätne potvrdenie ovulacie sluzi najlepsie bazalna teplota - teda krivka :wink:
26. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja ne chapem :grinning: to je jake uzasnee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
... aj ja som si povedala,ze to nikomu nepoviem,no ale ta nie vzdy sa da nepovedat :sweat_smile:
26. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee vy este nespite to je dobree :slight_smile: tak sa k vam pridam :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 22:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ja viem :unamused: len dufam, ze to nie je moj problem a ovulujem od kedy kramujem12r. 1x do 16r.tak vseljak a od vtedy mam pravidelny jak hodinky max 31DC tak dufam, ze som ok
26. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok