• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahoj janusa

pipimiska verim zeleninke len zo zahradky mojej babicky a svokry.
tam to je total prirodne to viem :grinning:

puma.sue aj ja som povodne chcela az buduci rok a nejako sa to zmenilo na tento
pohodicka

shaarka sa nam kde stratila?
27. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: on sa bojí skôr tej fin.stránky ale čo už má so mnou robiť...ked odma nechce uplakanú hysterku :grinning: :grinning: :grinning:
puma - tema sa vola ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit, takze otehotniet chces a zblaznit sa hadam nechces, tak patris do temy, ne? :grinning:
že odma...doma :sweat_smile:
27. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevzdam sa, je to super tema, stale sa drzim toho shaarkinho uvodu a dost to tu zije :wink:
a dobre viete, ze sa nemozem este usilovat, mam kopec zavazkov pred sebou este. a chcem mat babo v pohode... najprv sa prestahovat musime a vobec... je toho dost vela...
a musim prestat hulit :frowning2:

co planujete na predlzeny vikend? (alebo si ho nebodaj nepredlzite?)
27. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ja prestala fajčiť v deň ked sa dozvedela že som 1.tehu...a odvtedy som čistááá ako lalia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúšala som tie grafy a som z toho jelenica :confused: tento mes. by som si to rada preskúšala ako sa to značí atd a budúci už nastro ale viem tam dať len ms a teplotu , to stačí? či ešte dačo? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa,jaaaj,no tak treba aj na tu fin.stran. pozerat,ale tak hysterku mat doma,to radsej zacne viac makat v praci:grinning:
27. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za povzbudive slova :wink:
jasne, ze chcem raz otehotniet. a myslim, ze sa cochvila zblaznim z mojho chlapa... ':wink:
ale to mame asi kazda obcas take stavy...
27. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka aj ja by som verila,len moje babicky byvaju v panelaku :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa, to sa ti len tak "stalo" ze si prestala buchat cigy? ja sa toho trochu desim... uz som to ciastocne obmedzila, snazim sa nejak "pripravit" ale aj tak... je to hnusna zavislost :frowning2:
nemala si vobec chut???
27. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pocula,ze ked zena fajci,aa otehotnie,nemala by naraz prestat fajcit,pretoze by to bol sok pre organizmus,samozrejme ze by mala obmedzit pocet na jednu,dve..tak sa o tom pise :wink:
27. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja aj pracujem. :slight_smile: ale velmi rada by som tu s vami prekonikovala celu pracovnu dobu :grinning:

treba taku fintu, ze: velmi by som si zelala otehotniet buduci rok v lete. dovtedy neplanujeme, sice sa nechranime, ale tak nepozeram na plodne dni ani na nic. fakt by mi to vyhovovalo az buduci rok.
a zrazu: bum! :grinning: a si v tom :grinning: :grinning:

inak klobuk dolu, janus, tri deti...
mala si lahke porody?
:wink:

aj ja sa pochvalim, predvcerom som mala poslednu cigu a verim ze to tak ostane na dlhy dlhy cas :wink:
27. aug 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska tak aj moja,ale zahradku mame,a velku :grinning:

puma.sue aj ja som planovala, a uz je to inak
a fajcenie sa da rychlo vynechat ked si uvedomis ze cakas cloviecika
mne to problem nerobilo a to este niesom tehu len skusame
27. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, ked nie si tehu, asi sa neda prestat (sudim podla seba), ale teraz, ked mam // tak si stale predstavim vycitavy pohlad mojho decka :grinning: a uz nemam chut fajcit :slight_smile:

pipi, ja som nebola silny fajciar. a urcite nie pravidelny. a ked obmezdim aj chodenie do podnikov, tak to bude este lahsie.
27. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma ja akurát pár dní predtým videla jedno video ako je bábatko v brušku plnom dymu mamičky fajčiarky a to mi stačilo , ked som si to predstavila že je tak aj moje bábo , pripadalo mi to hrozne sebecké voči nemu :pensive:
27. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja to uťala a som už vyše 4roky bez a strááášne mi vadí cigaretový dym..pred tým som to skúšala aj postupne že každý deň o jednu menej a tak ale nikdy som to nevydržala, nebola asi taká riadna motivácia :grinning: :grinning: inak som mala aj také obdobie fajčenia že šla škatulka denne a len "marsky" mi nenormálne chutili ...no fuj bože :sweat_smile:

ja mám záhradkuuu :grinning: , teda moji rodičia a my tam chodíme, jahodky, čerešničky, malinky, ríbezle, černice, slivky, hroznooo, a zeleninka všetka možná, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,viem v poslednej dobe vas zanedbavam ale vobec sem nestiham chodit.

shaar ale co to,par dni mojej absencie a ty mas taku novinku.Gratulujem a nech ide vsetko ako ma ist.

mimo ty si z LV ze?Poznas nejakeho lekara Bravna/neviem ako sa to pise :grinning: /Chcela som vediet aky je lekar,ci sa da nanho spolahnut.
27. aug 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ste ma nalomili...
ale v ziadnom pripade nechcem baby teraz... este nieeee :wink:
dufam, ze nebudem patrit medzi to 1%, ktore otehotnie aj pocas uzivania HAK...
do konca roka by som to chcela s tabletkami potiahnut, uvidim. alebo doberiem teraz posledne balenie a kaslem na to? :wink: uvidime...
ale moj chlap by sa zrutil asi z toho, keby sme hned cakali baby...
aj ked, vsetko uz mame premyslene, mena, idealne znamenia, kombinacie pohlavi a vobec :wink:
27. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, nechcem ta strasit, ale kedze mate vymyslene mena, znamenia, kombinacie pohlavi a tak, tak si si nepriamo vylucila vsetkoto, co ste si premysleli.
takze sa priprav na presny opak :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa nerob chutky :grinning:

shaarka prestat sa da vzdy,hlavne treba chciet ze?
27. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari...všetkeho veľa škodí aj roboty :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
no tri deti, ešte pred nedávnom som pozerala na 3-detné rodiny ako na zjavenie z marsu a viem že tak budú aj na mňa pozerať :grinning: ale čo už, chcem a chcem :grinning:
pôrody boli dva úplne rozlišné...prvý trval 13hodín a ked som porodila som si povedla že už nikdy viac :grinning: :grinning: :grinning: rodila som bez utlmovákov ale išlo to pekne ako malo len mohlo aj rýchlejšie :sweat_smile:
druhý som si už naplánovala s dokym a mala som pichnutý oxytocín tak aj pôrod bol o to kratší a bezbolestnejší a trval 5hodín :grinning: ale horšie sa mi tlačilo :confused: a hojila som sa dlhšie ako po prvom a ked to tak môžem porovnať tak tretí bude bez utlmovakov :grinning: ja hrdinka, šak ked sa to bude blížiť budem inak vraveť :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som že som rodila prvého v BB a druhé v žiari nad hronom :wink: :wink: :wink: 100 a jedna :slight_smile: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar... presne o tom to cele nase planovanie bolo :wink:
no nic, necham sa prekvapkat... osud to zariadi za nas...
27. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte, tak som sa vrátila z obeda... pečené kura, ryža, plnka, kompót ..... No nasúkala som do seba z povinnosti polovicu porcie a tú druhú som nezládla... Ale hneď som behla do obchodu kúpiť si moju záchranu ...chlebík s lučinou ... To jediné mi chutí furt ... Chleib z hriankovača a lučina... Bez zeleniny a čohokoľvek iného, lebo pri pohľade na papriku a rajčiny mi je blbo ...

No ešte sa vrátim k tým mojim šošovkám...normálne za 4 roky čo ich nosím sa mi to ešte nestalo a dnes ráno, dokonca som si ešte aj sadla za volant, že šoférujem do práce ... Aj som sa pohla... a potom sa mi zdalo že nejako blbo vidí-2 dioptrie do diaľky robia svoje :slight_smile:)) . Tak som postála a s MM sme sa vymenili, ešteže robíme na jednom úrade ...

Pipi to s tým srdiečkom je pohoda.... absolútne nestresuj... Kamoške ho našli až v 9tt a ok... Zavisí od sona, lekára, bábätka .... Ja som chodila do jednej témy v spoločnom termíne /apríl2010/ ale nerobí mi to tam dobre, všetky tehule tam len stresujú, potom sa pozorujem aj ja, všetky sa porovnávajú a je to des ...... Tak sa teším, kedy Shaarka /alebo niekto iný/ otvorí témičku a všetky sa tam zídeme....

A baby, na budúci týždeň si beriem dovolenku ... HUrÁ budem spať čítať Grishama a časáky... pôjdeme do Patiniec, do tropikária v Budapešti a možno aj do Godollo ..... Hurááááá...Dobre to ten MM vymyslel...má narodky, tak povedal, že ideme oslavovať !!!!!
27. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka uz mi dačo došlo, len som sa nedostala na postu :wink:
27. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, zeby temu pre tehulky? tak vymysliet temu a filozofiu snazileik, to bolo jednoduche, lebo som mala cas a skusenosti.
ale co s tehotenstvom? ledva to slovo viem vyslovit! :grinning: a vcera ked som MM povedala vetu, v ktorej som pouzila slova "som tehotna", tak som sa zasekla. usi neverili tomu, co usta hovorili :grinning: :grinning: :grinning: takze temicku do sekcie tehotenstvo az o par mesiacov... :wink: jo?
27. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, co je Godollo???
vyzeram, ze som na tupo, co?
27. aug 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka my sme boli v tropikariu minuly mesiac krasne tam bolo :grinning:
27. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne sa mi kruuuti hlava,ale faakt strasne,vyse polhodiny,piismenkA vidim dvojmo,pijem vela mineralky ale nepomaha,skusala som lahnut nepomaha,neze odpadnem..
tinika,mala si takee daco?
27. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok