• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaar - tak ja sa nebudem branit :grinning:
27. aug 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to s tým tvrdnutím by zaujímalo aj mňa ...
27. aug 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: akoze sa citim natvrdla, alebo mam na dotyk tvrde brucho? :grinning:
ja to aj tak nezistim, lebo na bruchu mam tolko tuku, ze aj ked stvrdne, tak pod tym tukom sa to ani nikto nedozvie :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolia prsia vlastne vzdy som zistila, ze som tehu ked ma boleli prsia, preto som dnes testovala.... :sweat_smile: ale aj tak je skoro....
27. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka, pichanie je normalne...niekedy to trva aj 2 dni a niekedy iba chvilku. Ono sa maternica roztahuje a niekto to citi intenzivnejsie a niekto nie.
To tvrdnutie este nie je problem skoreho tehu. To si treba zacat vsimat od toho 15 tt, ked uz mate aspon troska vacsie brusko...proste mate pocit, ze je to akoby kamen, pricom sa neviete zohnut.....Ale nemusite sa plasit, to tvrdnutie nie je bezne, ale doktori sa sem tam na to pytaju. Hlavne pri konci tehu, lebo to je vlastne priprava maternice na porod....preto to na zaciatku tehu nie je aktualne a v strede tehu sa to iba troska sleduje, ci nahodou nechce byt predcasny porod. Ale tam su aj indikacie ako zmenseny krcek a pod. Takze prosim nestresujte...ku vsetkemu sa casom dostanete a budete na sebe zmeny poznat.
27. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,beriem ten magnesium 2 kraat denne,femibion800,daj do google inac neviem co by este trebalo :sweat_smile:
aa este beriem prirodny extrat z brusnic ako prevenciu na mocovy mechur :wink:
27. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati,aaa este mi pichajju kazdy tyzden b 12,ale to preto ,ze mi chyba ..

dikk,sisipetka,aj mna to zaujimalo :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, o com je rec, nech sa pridam?
27. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefinka,aaaale ty uz urcite citis,ci si..a kedze si prisla tu knam ,tak si :grinning: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, ze nebudem vediet, ked by mi nahodou tvrdlo brucho, lebo mam na nom sadlo! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
:grinning:

no co, tesis sa do pracicky? o ktorej budes vstavat? budes aj konikovat? :grinning:
27. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauf nelynka :slight_smile: no jak si vybavila secko?
27. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari jaaaaaaj, ale neboj, budes vediet :grinning:

no tesim sa..v utorok ma beru na skolenie, do nejakeho kulinarskeho atelieru, idem rovno so sefom tak som hapi..
vstavat budem asi cca o pol siedmej..o siedmej idem z domu..7.40 som na vlaku, o 8.50 som v Prahe a o 9h som v praci a skoncim bud o 21h alebo o 22h...takze ohubu ale pohodka, len zvyknut si...
a v praci konikovat urco nebudem :slight_smile:
oddychnete si odomna :grinning:
27. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shary neboj, budes citit...to male vytlaci vsetko sadlo do bokov :grinning:
27. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pipi ahoj, ano vybavila :slight_smile:
v pondelok abo utorok uz budem mat zmluvicku doma :grinning:
27. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sisi, no tak to budem ako gula. v predu naklad, na bokoch naklad a o zadnej naprave ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá... tak som objednaná na gyndu 11.9. .... :dizzy_face: asi nidky som sa tak netešila na gyndu ako teraz :grinning: som zvedavá čo mi povie..... aj keď.... ako tak pozerám, asi mi vyjdu na ten termín krámy.... ale tak... aspoň pokecáme :slight_smile: Poraďte, čo si mám pýtať, alebo na čo sa pýtať? Netuším, čo jej povedať.... mám za sebou dva? potraty hneď v začiatku, chceme sa snažiť zase o dieťatko.... pýtať sa na nejaké vyšetrenie alebo si pýtať lieky alebo? Mohla by mi dať hneď tabletky, tak ako to niektoré beriete, že od ovu do mrchy? Alebo? Ja fakt neviem, čo jej povedať a pýtať.....
27. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely,
gratulujem k praci :sunglasses:
27. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, povies, co sa stalo a vypytas si duphaston. :wink: ziadna veda. :dizzy_face:
27. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sefi dakujem pekne :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari on sa berie od ovu, že? A to mi ho dá hneď? Bez problémov? :grinning:
27. aug 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, po ovu 10 dni a ked najdes // tak aj dalej. tak neviem, ci to ho da, ale je to bezny liek... takze nepredpokladam, ze by streckoval. :wink:
27. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem robit bublaninu mam vela malin tak sa tu mavajte a ja ukayem s novinkami..... pekne sa drzte a opatrujte sa :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodím k mladej sympatickej babe :grinning: v Starej nemocnici, tak dúfam, že bude ústretová :slight_smile: zatiaľ sa mi pozdávala v názoroch :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefi s jakymi novinkami ha?? :grinning:
27. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefi, zajtra nabehnes aj s testom, dufam! :slight_smile:
flam, tak to by nemal byt problem.
a ked uz nic, tak ti ho podla mna daju aj na pekne slovo v lekarni. ked povies, ze Dr je na dovci a ty si ten svoj D na svojej dovci prave zabudla :wink:
27. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak toto ja neviem... takto "klamať" :sweat_smile:
27. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, ved ani ja. ale poradit ti predsa mozem, nie? :grinning:
a okrem toho - nerobis to pre seba, ale pre fazulu.
27. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning:... škoda, že nemám sestru, tetu, mamu, babku :grinning: lekárničku.... kurnik šopa :grinning:

nevadí..... vydržím do toho nešťastného 11. septembra..... nemám na výber :slight_smile:
27. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka,kedy ides ku dr?
27. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ktroy DC si?
ja tiez nemam nikoho znameho... :unamused:
27. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok