• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
v stredu idem, pipi
27. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja? :confused: 13DC
27. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ti mozem nejaky D dat ja, ok? :wink: este mam. a predpokladam, ze ta moja mi predpise.
27. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem dom.
hadam sa este ozvem. paaaaaaaaa :dizzy_face:
27. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tu rozdavaju tabletky ako drogy :wink:
shaar, ja by som to na tvojom mieste nerobila, mozno este lekarka flam povie, ze to nemoze brat pre to alebo ono...
nikdy nevies...
zobrala by si si to na triko?
27. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne ne :slight_smile: ja mám nejaké zdravotné problémy a nemala by som odvahu si to nasadiť bez vedomia lekárky :slight_smile: ja som len bola zvedavá, či mi to dá napr. toho 11. septembra, keď sa jej na to opýtam :grinning: alebo či to dávajú až po nejakých vyšetreniach, popr. keď objavím // a až vtedy na udržanie.... lebo na minulom vyšetrení mi vravela, že pri ďalšom tehu mi nasadí lieky....
27. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm, mas pravdu puma.
asi nezobrala.
ale ak poznas duphaston, tak to je na udrzanie tehotenstva, pri hroziacom potrate, na podporu zlteho telieska, proti spineniu... mam s nim vela vela skusenosti a ja ho beriem od vcera tiez, odkedy som nasla // :wink:
27. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, tak ked ti to vravela, tak to bude to :wink:
27. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď tak rozmýšľam, on bude asi na "sťahovanie ciev" alebo niečo podobné, že? A ja potrebujem cievy rozťahovať :unamused: ktovie, či by som ho vôbec mohla brať.... môj ty smútku..... :angry:
27. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stahovanie ciev??
nieee, duphaston je progesteron. ten sa tvori v ovulacnej faze vdaka zltemu teliesku (ktore vzniklo po prasknuti folikulu) a teda duphaston je na podporu toho telieska. :wink:
27. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, poznam len z citania tu... ale celkovo, lieky na predpis (okrem overenej antikoncepcie) by som nikomu nedavala... antika je taka, ze ak ju mas oskusanu, ze ti nerobi zle, nechapem, preco ti ju zakazdym musi lekar predpisovat. aj tak si ju celu plati pacientka sama. nie?
no nic, nebudem sa rozculovat, som rada, ze som ta "stopla" a nebudes dealovat lieky :wink:
27. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lieky nedealujem, len som poskytla priatelsku vypomoc a je to na flam, ze ako sa rozhodne. a ked nepoznas liek, o ktorom pisem, tak potom nerob preboha zbytocnu paniku :wink:
27. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, nie som farmaceut, neovladam vsetky lieky, viem na co je aj ze je na predpis. tak nekric hned... ziadnu paniku nerobim, len logicky uvazujem a pouzivam sedliacky rozum...
27. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez som v nedelu pisala sms,ku gynekologovi ci mam zacat papat duphaston a on ze najprv naraz styri kusi a potom rano a vecer jednu
27. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak tak :slight_smile:
27. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak potom je to ok a nemal by byť problém.... teda nemal by škodiť mojej "diagnóze" :slight_smile:
27. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zatial lucim, idem domov k sporaku...
a k telke...
a spravim si mani a pedikuru...

majte saaa...
27. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby co nove u vas???ja som dnes behala po gynde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeeeeeeeeeeeeee shaarka ty si mamina :grinning: :grinning: :grinning: tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 16:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: veru dakedy sa cítim ako s troma deťmi 2deti+mm ...tak prečo to neskúsiť aj v skutočnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

preletela som to tu..a tvrdnutie brucha má časuuuu...nestresujete sa zbytočne :grinning:
shaarka ty dealerka ...no no no :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka čo sa robká? :frowning2:
27. aug 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka. ty si tehotna? prave som si pozrela tvoju novu fotku, velmi sa podobas na jednu moju kolegynu. a vsimla som si tu novu spravu. :slight_smile: gratulujem a tesim sa s tebou.
27. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale nic, len tu nikde nikto a ja nudiiim :frowning2:
27. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau nely. ta soskeeeeeee :grinning:
27. aug 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari :grinning: :grinning:
nudim, nic ma nebaviii, neviem co mam robit joooj :confounded:
27. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme dve čo nudíme... s mojim manželom už traja... :rolling_eyes: :grinning:
27. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mozem s vami trocha pokecat??? :sweat_smile:
draheho mam v nemecku, nudim sa jak pes a nikde nikoho....
27. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
užívajte si nudu, potom nebude :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa prave nasrala...dlho som ukecavala mamku nech mi daruje jedne faaaaaaaaaaaaaaaaaajne cukriky..a moj stary mi ich prave zozral!!!! mame tichu domacnost!!!!
27. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok