• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
nellie kľudne :grinning: ja mám drahého síce v obývačke, ale tiež sa nudím jak pes :astonished: :grinning:
27. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely na toto som aj ja hakliva :sweat_smile: mne minule vyzral moje milovane pringles smotanovo cibulove a za trest som si pustila na DVD Mamu Miu ked bol fotbal :grinning: :grinning: :grinning: a neodvazil sa ani pipnut a pritom fotbal miluje a mamu miu z duse nenavidi :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nellie mama mia to horšie ako vražda pre chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell ja sa s nim nebavim, serem na neho!!
inokedy sa na posratu horalku pride opytat ci si moze vziat a toto ukradne ani necekne..
ma mrzi ze som na ne zabudla, debil jeden!!!
ma nasral a fest!
27. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zeny..

vcera som bola na dvoch pohovoroch a na oba miesta ma prijali dobre ne???
27. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka vymysli pomstu :grinning:
27. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cs.....cs...cs.. :pensive:
27. aug 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo to supeeer :dizzy_face: aaaa si sa rozhodla preee ... :grinning:
janusa tak to teda hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este som tomu taaaaaak vyťala nahlas co teda on neznesie uz totalne... ale hold pomsta je sladka... :grinning:

ja som ale taka blba ze sa vydrzim nebavit max 5 minut, ale uz sa lepsim prvy krat za 9 rokov co sme spolu som minuly mesiac vydrzala komplet cely vikend sa nebavit a bola som na seba taka pyšnaaa :grinning:

nely urcite uz pilne rozmysla ako by ti to odčinil :grinning:
nelynka aspon si môžeš vyberať :fearful: :wink:
pol roka nikto ani nezakopne a teraz ked pracu potrebujem ako sol si este mozem aj vyberat to je silaaaaaaaaaaaaaa
27. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka to mas super.... aj mas dilemu? alebo mas jasno ktoru zoberies?
27. aug 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flaaaaaaaaaam mam zachvat smiechu ja pozeram ze ty mas dieta?? reku je to ta flamenga co si myslim ze to je??? a riadny vybuch.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to aj ja mam take dieta 26 rocne :grinning: :grinning: :grinning:

nely to je zakon schvalnosti... bud hovno hovno alebo naraz hojno :sweat_smile:
27. aug 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky moje...jak som tu prisla..myslela som ze spanem zo stolicky alebo ze omdliem vidim ze pipi ma 6tt a shaarika 4tt???????????????????????????????????NO
27. aug 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však aspoň v tomto mojom krásnom bábänku sa vytešujem, ked už iné nechodí :sweat_smile:
27. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam uz jasno, dneska som tam niesla papiere...ti zavolali uz vcera tak som to vzala :grinning:
a usetrim na cestovnom lebo tam kam idem robia 12ky a tu kam nejdem robia 8ky :slight_smile:

a nie nerozmysla ako by to odcinil, som ho zdrbala a este sa nasral ze uz mi odtial zo skrinky nevezme nic!!
nech ide do riti!
27. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo :wink: ... povedala babka a kopla šušeň pod posteľ :grinning:
27. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ma sereee!
s nim mat dieta ta chuda decko bude trpiet hladovkou pri nom!
27. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAK bAbenky to je UUUUZASNEEE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mam z vas taku radost ze az :grinning: :grinning:
a shaari co som ti pisala ze lieky ucinkovali na vajecniky pozitivne a stal sa zazrak prva super ovulka s malym zazracnym fazuliatkom v tvojom brusku :grinning: :grinning: no moje zlate...sa tesim na maj ako pridem pozriet moje kosicanky na porodnicu a potom na ich krasne detusíky :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
flam ved starosti mame okolo nich pozehnane co??? :grinning:
ten moj by bezo mna umrel aj to priznal minule... ze je stratena existencia bezo mna :grinning:

nely takt toto poznam tiez uplne presne, ked ja mam narok byt ta nastvana a oduje sa ona... no zabit malo :sweat_smile: vtedy by som ho najradsej zavesila za gule do prievanu :sweat_smile:
27. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt ze oduje sa on nie ona... :sweat_smile: som z neho urobila transexuala :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell sak ja idem este kus do neho pohucat, ze on sa nema co oduvat!!
ze inokedy sa vie pytat a teraz si vezme a zozre taku fajnotu!!
nedostane ano fuka zajtra do prace!!!
27. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: musím nás dnes pobaliť ešte... zajtra cestujeme... taaaak sa mi nechce.... ale samo to asi do toho vaku nenaskáče, že? :angry:
27. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neliie aj ten moj minule priznal, ze bezomna by nemohol zit... sak vlastne su vsetci rovnaky... :grinning:
27. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby vy ste tu normalne moja krvna skupina... :grinning:

aj ja strazim kasu a vydelujem peniaze drahemu, sa stale jeduje ze ako pubertak vypytoval od mamy a ked myslel ze je tomu koniec ozenil sa so mnou a teraz bude do konca zivota pytat odo mna :grinning:

flam tiez bališ vás obidvoch??? ja by som to tiez na toho môjho nenechala... :grinning:
27. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo hehe :grinning: :grinning:
ten moj by bezomna dokazal zit, ale kym by si zvykol kde ma ponozky a ze ciste tricka su v skrini, a ze pracka sa sama nezapne rovnako ze aj riad spinavy sa sam neumyje to by mozno aj umrel dovtedy :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie_ :angry: ja som to minule nechala na manželíka a zbalil si na tri dni jedno tričko, aj to bez rukávov.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dzou to si aj ja myslim ze su... ked ma niekedy nastve tak mu v nervoch poviem ze si najdem druheho ale potom si poviem, ze aj tak by to bolo to iste tak to mam jedno... a zbytocne papierovačky zas.. :grinning:
nelynka :grinning: :grinning: aj ja nas balim oboch on by bol schopny ist iba v tom v com je aj na 2 tyzdne niekam...
27. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok