• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ten chrbát ma tak bolí, že nič by aj tak nebolo.. a ešte mám mrchu...
9. máj 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokukam film a utekam hajat,lebo sa mi strasne drieme.Tak zajtra :slight_smile: Majte sa vsetky krasne.Dobru nocku a zajtra peknu nedelu.
9. máj 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom aj ja prajem bru noc... zajtra idem do práce a potom s kolegyňou a s mm po jej malú k rodičom a niekam vonko sa prejsť... juj celkom pekný dnúk by bol key som do tej práce nemusela...
tak papa zajtra večer...
9. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko
10. máj 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
10. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alzbetka
10. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak se máš??? Něco nového?
10. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
10. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa mam fajn, vysledky uz boli lepšie, občas mi príde zle, ale len tak nevolno netykam si s WC hihi
jane ahoj
10. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini tak oddychuj a neprepinaj sily aby sa mala fazulka dobre.
10. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane oddychujem a furt oddychujem hihi akurat rozmyslam či pojdeme niekde aspon na víkend na dovcu, aby mi nesiblo ze furt sedim doma hihi
10. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko pre mna,
bry dnik pre vas :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caukoo :slight_smile:
10. máj 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby.Tak čo dnes máte na pláne?Nože dajte nejaký tip. :slight_smile: :wink:
10. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ogi,ja som sa vykupkala,teraz lenosim,aaa potom sa chystam do metra :slight_smile: ..idem kuknut nove hrnce :slight_smile: ,a ty?

nelynka,pocuj ked ti ten herpes tak silno prepukol,neviem ci len tak sam odide...ja mam v podstane tiez s tym problemy,ale ked mi prvy krat taakto prepukol,trvalo to zhruba 2 mesiace,kym odisiel...dobre ze beres b-komplex,ale urcite by sm kupila aj nejaku masticku z lekarne,mne zabera zovirax,len tu je drahy,neviem jak u vas...ale nikdy si ho nechytaj,lebo sa da lahko preniest,aaa ked budes mat tu masticku,treba si to natierat pravidelne viac krat denne,aaa malo by to pomoct :wink:
10. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme mali ist k svokrovcom, aj som sa tešila, ze posedime na zahrade, ale sa pohadala so svagrovcami či čo ta zdrhli do ke. Tak pridu k nam. a uz po zabave hihi
10. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babenky tak ja som dnes sama doma mm je v praci.Navarila som a teraz dopiekla.Idem si povybavovat nejake veci na nete a potom sup na slniecko.
10. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pipi natieram si to mastickou Aciclovir uz treti den, poradili mi ju v lekarni...zajtra chcem aj tak skocit k lekarke bo ma boli aj hrdlo ci nahodou s tym to nieco nema...tak uvdime..

tini nepochopila som trosku co si pisala..vy ste mali ist ku svokrovcom a kto sa pohadal so svagrovcami a pride k vam? svokrovci?

jane aj moj mm je v robote ale pocitam ze coskoro pride domov...uz je vela hodim...
my mame ist vecer na kavu ale nechce sa mi tha sa asi vyhodorim ze ideme na pohotovost, ale tha uvidime co povie mm
10. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja este cakam na kamosku s ktorou som mala rande na nete o 14.30 a popri tom pozeram info o tej skole.
10. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaaauutteeee!!! som z práce som... juchú... ešte zajtra 10-18 a v utorok zasa voľno.. juchu... :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony,ja som doma som :grinning:
10. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj monik, si z prace si?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaa tak tuzim po zahradke al.chatke,aby som sa mohla opalovat :dizzy_face:
10. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, :grinning:
10. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja mam a opalovat sa mi nechce :grinning: :grinning:
ked bude plny bazen tak bude lepsejsie :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ako sa darí diktátom?
10. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tha lepsie urcite bude,ale ja by som prijala aj bez bazena,som taka biela,ze blee... :wink:
10. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony,ako chrbaat???idem asi ja vyskusat balkon miesto zahradky.. :slight_smile:

kocky,pred tym sa mi to nerobilo,ale vyse polroka sa mi robia sem tam hnisave bolave veelke vyrasky na chrbte,len dve abo tri a plus kopa malynkych,ale nie hnisave..neviete ,ci to nemoze byt v plyvom hormonov???
10. máj 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo
10. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zblbol mi nett..
10. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok