• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
flam - no typicky chlap :grinning: :grinning:

toto je taka vdacna tema tie nase polovičky :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a sak naco by sa mali prezliekat.. sak to je dobre..aj ked ponozky stoja pomaly same v kute, ale ved su dobre a pouzitelne aj na dalsi den, no nie??? :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako v kameňáku:

ona: zbaľ si dvoje trenky a tri ponožky...

on: ts.... nejdu na tyden... to hravě zvládnu v jednech :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja mám chlapa úplne opačného ako vy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ked sa dakde ide balí sa sám alebo mi len dá veci ktoré treba mu pobaliť:grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a ešte si zbalil ťapky, ktoré k dlhým rifliam odmieta nosiť... a krátke rifle si nezbalil :grinning: .... aj tak ho milujem :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell
moj co dostane to ma, nikdy neprisiel a nezobral lebo sam dobre vie ze by nedostal :grinning:
preto ja ani nikdy nic neocakavam na moje sviatky co by a dalo kupit...
ma predsa hlavu, nech nieco vymysli, ale kedze sa on trapit koli mne nebude, nevymysli nic :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa tak to bud rada :grinning:

inak aj môj sa v pohode pobali sam ked ide na jazdu do prace, ale ked ideme na dovolenku tak to by som neriskla :grinning: :grinning: :grinning:
predsa len ked je v tom ivecu tam mi je jedno ako sa dohabe ale na dovolenke ide reprezentovať mna :grinning:
27. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam to asi vsetky.. hubujeme ale aj tak ich milujeme tie trdielka nase :sunglasses:
no..my na dovolenky nechodime tak nastatsie s balenim problemy nemam :grinning: :grinning: :grinning:
nellie šak ja som rada :grinning: :grinning: :grinning: svokra ho pre mňa dobre vychovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to by si ani moj nedovolil zobrat bez opytania :sweat_smile: teraz tu vypadam ako nejaka hitlerova manzelka, ale proste mame to tak zauzivane, ze s peniazmi hospodarim iba ja.... :grinning: :grinning:

on je este nezodpovedne decko...a po tyzdni po vyplate by sme chodili zobrat pri jeho mintašovani :grinning:

takto uznal, ze to mame dobre vymyslene :grinning:
27. aug 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tak, ved co by sme bez nich robili :wink: :slight_smile: a dokonca ani samooplodnitelne nie sme... :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však každý sme nejaký... :slight_smile: ja zase napr. neviem matiku :grinning: :grinning: niekedy mi je až smiešno, jak mu pravidelne z roboty vypisujem na skype, že ako sa počíta marža :grinning: za ten svet si to neviem zapamätať :rolling_eyes: :grinning:
27. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janusa jeeeej tvoj syn Kubko ma narodeniny na moje meniny :wink:
ake super mena maju Maťko a Kubko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie presne o tom pisem aj ja, on ne ze nezodpovedny ale proste viem ze kym by mal tak by kupoval blbosti a hulil by nie jednu krabicku ale minimalne 2 denne...
a ja nemam rada ked nemam prehlad o "transakciach" mimo mna..
preto vzdy ked nieco, ideme kupovat spolu a do prace dostane "vreckove" co mu musi stacit na obed, na vodu a popripade na cigarety ked mu dochadzaju a samozrejme na tie jeho poondiate kavicky..
27. aug 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka to ako keby o nas citam... :grinning: :grinning:
tiez dostava "vreckove" na cigy a kavičky a podobne chujovinky... ale ked si to niekedy tak v hlavne prepocitam aj tak pomina nehorazne vela.. ale isto menej ako keby si vybera peniaze mirnix dirnix bezo mna... :grinning:
27. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie presne tak :grinning:
som rada ze nie som v tom jedina..

a co sa tyka toho samooplodnovania, tak bohuzial moj chlap si pravdepodobne mysli ze ja samooplodnitelna asi som tha smola :angry:
27. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ako vidim nemame podobne iba nase nicky tu na konovi :grinning: :grinning:

ale ten moj zasa sa k oplodnovaniu stavia ako spravny chlap.... :sunglasses: sice je doma malo ale ked pride z jazdy tak vzdy si splni svoje chlapske povinnosti, ze aby som nahodou nezacala zhaňať, tak ma obstastni radsej on ako nejaky sused :grinning: :grinning: :grinning: to vzdy tak sranduje :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie veru, nie su len nicky podobne :grinning:

tak bohuzial, moj je bud gay, alebo ma inu alebo mu proste sibe..
priklanam sa k poslednej moznosti, ale ked nechce navstivit psiychiatriu, inak sa mu pomoct neda :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence..všetkým držím palce a moja skúsenosť, ktorá priniesla šťastie:

Jemný popis, dúfam že nikoho neurazím a, že ma admin nevyrazí

...partner leží na boku, vy ležíte na chrbátiku kolmo na neho a zadočkom k nemu, spolu tvoríte písmeno T..nožičky hore, na partnera alebo čo najväčšie V...

Neviem, či som sa vyjadrila jasne...

Nenašla som k tejto polohe žiadne pomenovanie..

Akosi prirodzene sme sa k tejto polohe dostali a mňa neskutočne bavila, celý mesiac nič iné nebolo ...
možno prinesie šťastie aj Vám..vyskúšajte...
27. aug 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka to je az take vazne...??? :sweat_smile:

treba ho poslat na tyzdnovky a pocka ako by mu take preplnene vajčiska nedali spavat a hned by sa na teba vrhol.. :grinning:
27. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katherine dakujeme ale neuraz sa teraz ty..ale myslim ze na polohe aaaaaaaaabsoluuutne nezalezi!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie, nieco ti napisem do IP, potom som zvedava ako zhodnotis tie tyzdnovky :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ked sme pri duplovani prospevkov, neznasam to!!
ked niekto nieco chce nech to napise, ale nech to nekopiruje do kazdej temy kde su zufale zenske co by urobili cokolvek..
tym ze to pomohlo jedenemu cloveku neznamena ze to pomoze setkym a este k tomu jedine co pomaha pri otehotneni je sa na to setko zvysoka vykaslat :wink:
27. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V poho, ja sa neurážam.....len som sa chcela podeliť o skúsenosť..do júla sme tak nesexovali, sme spolu 5 rokov a už sme si mysleli, že vieme čo robí druhému dobre a pod..
27. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial to robi dobre vam tak OK
ale nemusi to robit dobre aj inym
27. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tuto polohu poznam uz dobre dlho a mne osobne teda nevyhovuje...
a nepotrebujem sa s tym delit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keby niekto chcel nove polohy, otvori si kamasutru :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to zase zdalo byť sebecné dať to len do 1 témy..a nedalo som to až do takého veľkého množstva..
..ale súhlasím, my sme sa vôbec nesnažili a nemysleli pri tom na to..absolutne sme to nečakali..jednoducho sme si užívali S..
27. aug 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peace :grinning:
27. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka IP :wink:

katherine aj ja tuto polohu pozam uz velmi davno :sweat_smile:
27. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok