• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
flam no čo pobaleni???? :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslela som to len v dobrom..každému vyhovuje niečo iné.. :grinning:
27. aug 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katherin jasne, prepac, ja som len vytocena preto reagujem trosku akoby arogantne ale vpohode :grinning:
27. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie TA čo si pipi? :grinning: ani náhodou.... doteraz som čítala jednu tému tu na koňovi :grinning:
27. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to poznám, takže chápem... :slight_smile:
nechci vidieť, čo by som tu písala, keď som na srdená ja..moje okolie už vie, že netreba reagovať a lepšie zdrhnúť..hi hi
27. aug 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kath tak mna dost trapi vela veci ale nebudem to tu verejne radsej rozoberat, neoplati sa..
a uprimne nazaj ma rozculuju take prispevky co sa "valaju" vo viacerych temach..
a uplne najradsej mam ked pride niekto prave zaregistrvany a napada takto setky temy uplnymi nezmyslami
27. aug 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som citlivka v cholerikovi....niečo drisnem a sekundu nato ľutujem..strašná kombinácia.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím palce..

pa pa
27. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: alebo ked nejaká tehu dáva rozumy, aké to je jednoduché.... po funuse by som aj dávala rozumy :zipper_mouth:
27. aug 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a ja som bola uplne v tom ze ti uz balis, tangače a boxerky a ponozky... atd :grinning: :grinning: :grinning:
a ty sa flakas po nejakych temach :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toto vam musim napisat..
vcera sme boli nasej Larine - hafanka, kupit gatky na haranie..bo chodia spavat dnuka tak aby nam tu nespinila aby Denino -druhy hafan nerobil neplechu :slight_smile:
a to vyzeralo ked som to vytiahla jak chlapske tangace, tak somt o hned drahemu predstavila..ze tangace, co maju vpredu dierku (dierka na chvost) kde si vytiahne chlap pipika a nemusi stahovat cele gate :slight_smile:)
proste eroticke muzske pradlo len za 109kc
no ten zomna nemohol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ty si julia? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: peknučké meno :wink:
27. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell zbalené :grinning:
27. aug 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: a toto tu čo bolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ty si exotka... ze tangače s dierkou na cikanie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

januska ano som.. :slight_smile:

flam no ty si ale šikulka :wink: :sunglasses: :sunglasses:
27. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ale fakt to bola haluuuuz....gatuse pre fenu a ja by som ich hned jemu navliekla...som si ho vnich predstavila ta ani som sa smiechu nevedela zbavit :grinning:
27. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: musím ísť umyť riad... lebo manžel už hubuje, že umrie na umývanie riadu :sweat_smile:
27. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa tak stary jak sa zaprisahal ze mi do skrinky uz nevlezie po ziadnu sladkost ani slanost a uz chaluje chipsi hehe :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam, to aj moj, ten sa umyvania riadu boji jak cert kriza..odkedy byvame v dome, to je cca 9mesiacov, umyl ho len raz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no môj manžel práveže umýva každý deň riad :sweat_smile: preto sa vyhráža, že umre na riad :grinning: :grinning:

a toto na ňom milujem.... hubuje, hubuje a už ho aj umýva a nechcel ma už k dresu pustiť :grinning:
27. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj je vycviceny na umyvanie riadov.... :grinning: :grinning:
aspon ocenil môj napad kupit umyvačku...takze v nasom novom bytiku uz bude :sunglasses: :sunglasses:
a nikto u nas neumrie na umyvanie riadu... :grinning:
27. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som zasadne proti umyvacke, zase dvaja tolko toho neumazeme a zbytocne by sa tocila pre tri spinave taniere a dva hrnceky :grinning:
ked som vola mala nikdy som ho neumyvala a teraz uprimne mi to uz ani tak moc nevadi :slight_smile:
27. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely aj my mame take tangace pre nasu havu ale teta sila u nas ani neviem že či sa da take kupit hihi
moj síce riady velmi neumyva, ale zato odklada skoro len on, teraz síce stale je na byte a maka takze to mam na starosti ja, ale aj vysava vyhradne on, aj schody umyva a zamata ,takze mam v podstate doma prima chlapa hihi
27. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rychlo musim napisat, ze tato poloha je nasa najoblubenejsia cez vikendove rana, ked sa ani jednemu nechce pohnut, ale zato kazdy chce sex :grinning: a ako pise nely - na polohe fakt vobec nezalezi.

a idem citat dalej :wink:
27. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no. a u nas je to s umyvanim riadu tak, ze velmi zriedkavo umyje MM, ked uz mam toho dost, ale ja som hlavna umyvacka na solarnu energiu, lebo MM ma pravu ruku dokalicenu, situ a jeho prsty neposluchaju. uz parkrat nieco rozbil a mne sa moj riad paci, kupila som si ho ako prvu vec, ked som zacala byvat sama :grinning:
27. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o akej polohe to pisete???
27. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katherine27 pisala na predoslej strane :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini hej da sa to bezne kupit hocikde v chovprodukte :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ta vidis, ale som ani nerozmyslala o tom ze tam by to mohli mat a ma to logiku ta dajak mi uz nepali čo som tehu hihi
27. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halo, kde ste, preco nepisete?
27. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja hrajem hru na facebooku hihi
27. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok