• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
to co je....??? :angry: Uz to dal niekto zmazat?
28. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wero sa chcel/a bavit o sexe.
sex treba robit a nie o nom kecat! :grinning: :grinning: :grinning:

ake mate dnes plany, pisulky? :wink:
28. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sex... dostala som vyhrazny mail od mm. :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mireag, ked je taky nazhaveny, tak si radsej ostatne dierky prelep leukoplastom :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharka :grinning: :grinning: ja budem len doma vegetit sa mi nic nechce a ty?
28. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja premyslam. MM je sice unaveny, ale spat nebude. vyvenceny nie je a taha ma na pizzu, ale ja nemam chut nic jest, brucho mam ako balon. a okrem toho strazime nasim psa a tak mame okrem nasej jelly aj tvrdohlaveho pana jazvecika, ktory je uplne zmateny z toho, ze nasi nie su doma.
takze neviem.

ale: prave som MM poslala do DM kupit 5 tehu testov! ste mali vidiet ako sa tvaril :grinning: :grinning: :grinning: ako keby mal 16 a isiel si kupit primaky :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa budem doma nudit a nic sa mi nechce, este ze uz je vecer :grinning:
28. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry napad... :grinning: Ale az take zle to nebude... Je to proste zdravy chlap - ako sa patri a tak to ma byt :wink: Opak by ma asi moc nepotesil. :confounded: K tej nazhavenosti by bodla este nazhavena ovu a bolo by to uuuuplne tip-top! :sunglasses:
Ok... snivam dalej... :rolling_eyes:
28. aug 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari si viem predstavit ako sa tvaril :grinning: :grinning: :grinning: jej a ja som dnes dostala takuuuuuuuuuuu strasnuuuuuuuuuu chut na pizzu ( v jednej knizke co citam ju jedli :grinning: ) tak uz a caka v chladnicke si ju upecieme ked pride mm
28. aug 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uch, pizzu moc nemusim poslednu dobu, som jej asi prejdena uz :slight_smile:)
28. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari a vycikas aspon jeden este teraz vecer?? :slight_smile:
28. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, nieeee. uz som dostala zdrba, ze minieme majland na testoch. takze to necham na rano - aspon to som si vydupala :grinning: a ja len dufam, ze zajtra to bude uz normalnejsia ciarka, taka viditelna :confounded:
28. aug 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja pizzu zboznujem sa neviem dockat kedy dojde moj stary, lebo keby som ju zjedla celu(co ako v poho :grinning: ) tak by bola asi taka debata jak ty vcera s mm( aspon dufam, ze si to bola ty nely co ti m zozral cukriky :wink: )
28. aug 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam vineu, mnaaaaaaaam :dizzy_face:
28. aug 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem si trosku oddychnut na gaucik a potom sa este pridam :slight_smile: cauteeeeeeee zatial
28. aug 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vineu by som si dala skoda ze ju tu nepredavaju :frowning2:
28. aug 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte princezny :slight_smile:

anax,cierne na bielom to este nemam,aj ked som na ultrazvuku videla vacok aj vo vacku nejaku malilinku gulicku,ale akciu nebolo este vidiet,zaciatkom septembra mam ist na ultrazvuk :wink:

sefinka,och mrzi ma to,myslela som si,ze uz je to isteee :frowning2:

..len ma bojiiii to hcg v krvi,pretoze aj mne dr povedal,ze kazdy den musi vystupit hcg este raz oo tolko kolko bolo den pred tym..ale mne vyskocilo z 5800 iba na 7800...ale citala som na nete,zevraj ma stupat kazde dva tri dni o celu hodnotu...takze neviem :confused:

ja pizzu milujem :dizzy_face: v olive v optime je naaajlepsia :dizzy_face:
28. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipimiska, ano presne tam a este v piane na hlavnej. ostatne "kecupove pizzerie" zial shit... :confounded:
Inak gratulujem k tehu!!! Sa to tu nejak rozbehlo... :grinning: Len dnes som sa o tebe docitala. tfuj, tfuj... :slight_smile:
28. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mireag,dakujeem :dizzy_face: ..presne tak same shity..velmi mam rada v piane pizzove chlebiky s cesnakovou omackou :dizzy_face: :dizzy_face: tam sme boli s mm na prvom rande :grinning:
ty sa ako dlho snazis??? :wink:
28. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, no co sa da robit, ked som to dnes vo vysledkoch videla normalne mi prestalo bit srdce :frowning2: myslela som, tentokrat je to tutovka.....no co pojdem sa v nedelu vyzurit na motorke asi :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte bosorečky.... ja som dnes nestíhala v robote ani na WC, ne ešte na koňa :grinning: :grinning: máááám strašne dobrú novinku :grinning: :grinning: som 14DC a kooonečne prvý deň nešpiním :grinning: :grinning: po 13-tich dňoch... uff :grinning:
28. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pipi netras sa to stupanie o dvojnasobok ma byt do 4 tt potom je to u kazdej ine, hlavne, ze stupa :dizzy_face:
28. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sefi, a neriesis, ze preco nevydrzi? duphaston alebo tak... hm? :sweat_smile:
a inak to vyzurenie na motorke sa mi z duse protivi, ale tak proti gustu... :grinning:

flam, ja som si vsimla a v duchu som si tak povedala, ze "no konecne!" :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som naspet, mali sme tu buducich kolegovcov, ideme do jedneho biznisu a je to supeeeeeer.
fakt sa to oplati a tie vyrobky co nam dneska ukazovali, mne len sanka padala ty kokso :grinning:
28. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari včera som si ešte na raňajky a na večeru dala po dva ascorutiny, tak asi zabrali :grinning: bolo na čase.... :rolling_eyes: aj keď už som sa s tým zmierila, že budem špiniť do konca života :grinning:
28. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefi,veriim :frowning2: joooj toto tvoj :sunglasses: motorka,aspon ze mas nieco co ta bavii :wink:

flamenga,caf,nnic ti nerozumiem :sweat_smile: preco co jak?
28. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefiii,faaaakt? :sweat_smile: joooj,dik :dizzy_face: hej a fakt dobre saarka pise,riesis to nejak ,ze ssa nekce uchytit?
28. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari, nemusi kazdemu len duphaston zabrat, mozno je to len tak.. :slight_smile:
su to hormony a myslim ze aj hormony su prd platne pokial sa to udrzat nema
28. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ja mam z predchadzajucich potratov zasobu utrogestanu, tak som ho hned nasadila... a aj tak...a k motorke :wink: to vyzurenie je obrazne som len spolujazdec moj sofer je straaasne zodpovednz, ja si len dokazem poriadne prevetrat hlavu a zresetovat moyog aj city,,,,, :wink:
28. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely pravdu mas, ja si myslim, ze nieco bude aj na tom, ze ak je nieco zle organizmus sa toho sam zbavi...... asi to tak malo byt aj ked je to :frowning2: :unamused: juuuj ci by som si zahresila :angry:
28. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok