• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
vavenka,veriim ti ,ze sa ti kce :grinning: :grinning: inac aj ja som pod kontrolou u hematologicky,som citala,ze aj ty..ake iniekcie potrebujes?

shaarka,hlavne ze to stuupa.. :wink: sranda je ,ze aj ja som nabehla hned do obchodu z bavlnenymi gatkami :grinning: :grinning: tanga uz nekcem ani vidiet :stuck_out_tongue_closed_eyes: lahsie sa nimi prenasa e.coli ...
na kaaavu idete z vavenkou?ved ani kaava sa nemoze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: len mineraalka s malym percentom sodika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nely,tak sup sup zarobit velaa loove,a potom si kupis nejaky eroticky kostym a je to :grinning:... koli drahemu :wink:
29. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari co,, gatuse mam fotit??
to by mi hned adminky zmazali :grinning:
29. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipis, eroticky kostym uz mam davno doma v supliku len nejako nezabera a peniazky zarobime, lebo mame za sebou dobrych ludi ktory nam pomozu a moooc sa tesim z veci co som vcera videla ked sme mali navstevu a verim ze zarobime aspon par tisic mesacne na tom, a casom mozno az par deisatok tisic a potom vam setkym pomozem aby ste zarobili aj vy :grinning: :grinning:
ale najprv to chcem vidiet ze to funguje :slight_smile:
29. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tetusky tehulky a netehulky:slight_smile:))
29. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anaax :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz spat :slight_smile: vyzeralo to na dazd, ale asi nas to nakoniec aj minulo.
co noveho? :grinning:
29. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar nič, nudím sa jak pes a je mi horúco tak, že mám pomaly jazyk až pri kolenách.... kedy testuješ zase? :grinning:
29. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beeee :frowning2:
29. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
flam, horuco? a to preco? ved uz nie je tak teplo.
a testujem ako inak zajtra rano, nie? a ked hcg rastie geometricky, tak ta ciara by uz mala byt poriadna ciara a nie vyprata ruzova! :grinning:
29. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tiez od skoreho rana skarede a veterne pocasie, tak ja som klasicky ako v sobotu poupratovat a navarit a potom teda teraz uz relax:slight_smile:)
29. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je fuken od rana ale svieti slniecko...
ale uz je citit ze ide jesen a leto konci, aj bazen pomalicky vypustame..listie opadava..
ach jaj, sa citim jak keby som do skoly isla lenze idem do prace :grinning:
29. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel to je dobree aspon mas zas raz ten pocit co sme mavali ako skolo povinne decka :grinning: akurat ze sa do roboty tesis a do skoly sme sa asi velmi netesili..aspon ja dajako moc nie :grinning:
29. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no dnes dalsia nova tehulka hihi taky plodny mesiac, uz skoda ze konci a nevyslo na vsetky
29. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tesila aj do skoly...
len som zvedava ze ako dlho mit en pocit radosti vydrzi, uz ma zacina prechadzat..
v utorok idem podpisat zmluvu a ked mi zapotili ze sa mam pripravit an to ze ostanem od 12h uz tam do 17h, potom sa ide na skolenie do 22h, tak ako neviem neviem, a nikto mi to nezaplati tych 5hodin na obchode tak ako...no...
29. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pak stredu od 9h do 21h, to manzela ani neuvidim a stvrtok 9-22h a to dufam ze pride vecer po mna bo to dojdem domov o polnoci :slight_smile:
29. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu kde som teraz bolo riadne horúco... ale už sa trošku ochladilo, lebo začalo pršať.... :dizzy_face:

shaar tak sa tešíme na zajtrajší testík :slight_smile:
29. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč shaar... vypraté rúžové mi ani nepripomínaj :rolling_eyes: užila som si s nimi svoje.... :frowning2: :pensive:
29. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a kde si teraz ked to nie je tajomstvo?
29. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam inač mas pekne dieťaťko hihi v pase ak ja mam 30 ročne hihi
29. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky dosla som na kavickovsku pauzu :wink:
29. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel doma, pri mame :slight_smile:

tinika ja viem :grinning: moje "maľučké" :grinning:

jane ahoj :slight_smile:
29. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam ale kde :grinning: mest alebo dedina :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj flam,tini a jane...rada vas po dlhsom case vidim:slight_smile:))

dneska nemam vobec slinu na pisanie :rolling_eyes:
29. aug 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax a coze?Inak ja silu mam len nie cas :grinning: Ako sa tu mavate?
29. aug 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anax ahoj, ja tiez akosi dnes slabsie hihi
flam :grinning:
29. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel mesto :grinning:
29. aug 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha flam, takze v Meste je teplo, hm..
a pravdepodobne to mesto ma aj meno, ale tak ked nechces nepis..aby ta tam nahodou niekto nenasiel a neokradol alebo neznasilnil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini tebe sa to teda kraaaati ani sa nenazdas a uz nebudes mat na kona ani pomyslenie :wink:
29. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel som z KE... to môže vedieť hocikto, lebo som to mala jeden čas v profile, takže sa to nedalo prehliadnúť :grinning: ale viac neprezradím :grinning: som zástancom internetovej "anonymity" :slight_smile: ľudia sú svine.... :zipper_mouth: :pensive:
29. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie silu ale slinu nemam...dajako my myslienky utekaju vsade tade... :confounded:
29. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok