• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
pipi neboj, priberies vpohode :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz viem co bude nasledovat,vsetky zdrhnete,lebo idete obedovat,len ja tu ostanem,lebo ja som doranajkovala pred pol hodinou :grinning:
30. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja nezdrhnem, ja uz len veceriam..obedujem jogurt a to len vytiahnem z chladnicky a nasypem granko a som spet :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,po precitani prveho prispevku tejto temy som mala pocit,ze citam o sebe, preto som sa rozhodla pridat sa k tejto teme, tiez som uz presla prvym sklamanim v 9tt,teraz sa pokusame znova a uz mi z toho riadne sibe, a nehovoriac o psychike. Blahozelam tym, co sa to podarilo a dufam, ze to bude ok az do konca a nam ostatnym drzim palce,aby sme boli coskoro tehule
30. aug 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matinka pekne ta tu vitam :grinning:
30. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,ved za to :grinning: a co to co to,ze len jogurt??dieta??

matinka,vitaj u nas ,a dakujem :slight_smile:
30. aug 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi neee len mne nejako ani nechuti jest ked mm neni doma...
furt len sladkosti vyvlacujem a az ked pride on domov tak sa najem a premyslam co a jak poriesime zajtra, odkial peniazky a tak aby sme mali do prace a cez vikend snad uz bude vyplatka jeho na ucte a chcem skocit do Karlovych varov, ma tam kamarata na lieceni co boli spolu minuly rok, tak si urobime narodeninkovy vylet aspon na jeden dllllhy den :grinning:
30. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta de ste setky?
30. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som surovala hajzel.
povedzte mi, ako je mozne, ze smrdi. normalne nesmrdel, umyvam ho uz 5 rokov ten isty. a tearz smrdi za mocom. vydrzhla som ho zvnutra, aj zvonku a stale, ked sa nahnem nad neho äzavreta misa je!), tak citim moc!!! len mi nehovorte, ze to je tehu priznak :grinning: lebo aj MM to citi. ja uz neviem, kde ho mam umyt.
najradsej by som ho vysprchovala vodnym delom so savom. no fakt. ma porazi - co si pomyslia navstevy?
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

nely, MM robi tekvicu. zas sa do toho tak pohruzil, ze som zvedava, ako to dopadne. uz som mu musela zhanat bobkovy list, teraz zistil, ze ma malo cibule a este som aj cistila zemiaky. a riad budem umyvat tiez ja. som rada, ze aspon nastruhal tekvicu a ta sa uz vari sama. :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez dnes vari manzel, ja som vcera urobila nedelnu polievocku a dnesny druhy chod je na nom, samozrejme riady si pockaju na mna
30. aug 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari neviem...ja mam tiez niekedy taky pocit, aj ked ja citim hned setko a mm az po nejakom case..
u nas sa pes vysral a uz somt o citila a mm nikde nic az ked skoro do toho stupol :grinning: :grinning: :grinning:

tak ja neviem, este je upecene kurca odpredvcera tak mm bude jest to a zajtra sa nieco vymysli...
uvidime podla danej situacie.. :grinning:
30. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nechutia sladkosti :rolling_eyes: nechapem

shaarka,mne by mm nedovolil cistit hajzlik,ved mi nemozme chytat chemikalie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: aaa uz tyzden neumyvam riad... :dizzy_face:

ale shaarka nahodou to moze byt tehu priznak,ked sa s mm velmi lubite,mozu sa tehu priznaky preniest aj na neho :grinning: :grinning: moj napriklad vcera grcal,boli ho niekedy hlava,niekedy v podbrudku :grinning: :grinning: :grinning: ale grcal koli vlasu co mal v hrdle :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, pozerala som si tvoje grafy a velmi to pripomina moju situaciu, 6 mesiacov dufaston, teraz uz vysadeny a od dalsieho cyklu clostilbegyt, tak dufam, ze zaberie
30. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja som sa dakedy nevedela najest sladkosti a teraz tiez uz ani nepotrebujem, len ked sa nudim tak by som jedla a furt to striedam, dam si keksik, potom syr, potom cokoladu, potom polievku, striedam chute..
teraz si idem kusnut do klobasy a umyt zuby lebo mi je zle z tej sladkej chuti uz xixix :grinning:
30. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja nehodlam prestat s beznymi pracami, myslim, ze to neuskodi, aspon si fazula privykne :grinning: jasne, setrim sa, ale domacnost nemozem opustit, to by mi MM neodpustil. nechcem ho znechutit hned na zatiatku.
a riad? preco by som nemohla umyvat riad??? MM nemoze, lebo ma pokazenu pravu ruku :grinning:
a wc som surovala v rukaviciach :wink:
30. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mozno keby som mala takeho muza ako ty, pipi, tak asi by som to tiez vyuzila :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. aug 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,mne sa nic nekce,aa manzel ma teoriu ,ze nech nerobim nic co ma nebaviii,a mna to fakt nebavi :grinning:
samozrejme ze je normalne,ze mame fungovat normalne ...len mojim tehu priznakom je lenivost,co mam proti tomu robit.. :sweat_smile:
30. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tak nerob nic a oddychuj
30. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som bola po KET tak som stahovala, malovala, kladla podlahy a vpohode..a akonahle bolo po tom a oddychovala som, babo sa opustilo a prestalo bojovat..
takze zeny, hor sa do prace :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: hehe, ze lenivost! mozem to pouzit aj ja? :sweat_smile:
30. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari to pouzivam doma aj ja a nie som tehula, jasne ze mozes, mas na to narok :grinning:
30. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,aha,no ja som trosku pohodlnejsia,manzel ide malovat obyvacku,tapetar potapetuje stenu,dlazbar nalepi kamene na stenu,aa podlahar da podlahu :grinning: a dverari nam nakoniec namontuju dvere.. a mi s babom budeme iba kontrolovat a buzerovat :sweat_smile:
30. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to hej, to tiez ide ked mas penaizky nazvys za pracu...
my sme nemali preto sme si robili setko sami..a ja som bola doma taks om mohla vklude malovat kym mm bol v praci a zarabal prasulky..
a podlahu sme robili v obyvacke spolu aj v spalni a v chodbe som ju uz robila sama... :grinning:
mna to bavi taketo robotky..aj dlazbu v kuchyni som ja dokladla ked svokor nestihol...pohodka :grinning:
30. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely,tak je,keby ze nemame jak zaplatit,jasne ze by sa mi kcelo :slight_smile: som sa nasrala,ze furt len odychujem,sa kontrolujem,vkuse mam take tlaky v brusku,asi sa mu nepaci,ze tolko vylihujem,takze idem pratat :grinning: jooooj sa mi nekce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,skus vyskusat ci ti mm uverii :grinning:
30. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi sak utri prach a povedz ze si unavena a vyriesene :grinning:
30. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na to wc som zavolala aj segru a nic neciti :rolling_eyes: a ani M nic neciti. no fasa. :rolling_eyes:

co sa tyka toho byvania, to som velmi zvedava, ako sa nam podari prestahovat sa (a kam), kym porodim. a kto bude stahovat? ked ja som taka akcna a neviem si predstavit, ze nebudem balit, nosit, sefovat, rozkladat, presuvat... aaaaaaaach! kto ma takto potrestal??? :grinning:
30. aug 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka ja si tiez neviem predstavit stahovanie, malovanie, lebo ja ceeeeeem sa na tom podielat, ale budem PN tak uvidime ako sa to podari
30. aug 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,no vidis,tak uz mas priznak :grinning:

balit mozes aj soferovat aj rozkladat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takze sa nevyhovaraj :grinning:
30. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tini, a co mam robit? neviem si nas predstavit v tom jednoizbaku. kde dam detske veci? postielku? vanicku? ???????
asi az teraz mi to doslo. :confounded:
30. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok