• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
:sweat_smile: no ja by som sa asi v jedle obmedzovala... nehovorím, že by som nejedla :grinning: ale ak by som videla, že to začína byť neúnosné, tak by som asi nad rámec nejedla :grinning: Lebo si neviem predstaviť, že by som v tehu pribrala napr. 20 kg :astonished: :zipper_mouth:

Poznám ženy, ktoré pribrali 20 kg a bábo malo ledva 2,90... moja mama pribrala 7 kíl :sweat_smile: a ja som mala skoro 3 a pol kila :grinning:
30. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,prestahujes sa zatial k rodicom :grinning: alebo si vymenite byty,ta velkost by uz stacila :grinning:
30. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka, jednoizbak s dietatom moze byt sice problem,ale myslim ze pekny problem a ked to pride, urcite to vyriesite, hlavne je babo
30. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari neboj, nejako si poradite, uvidis :wink:
ani men to neslo predstavit si kym sme boli v garzonke ale povedali sme si ze vzdy do nejakeho roka, dvoch babetka sa to da zvladnut a to sme tam mali macku a aj psika casom :slight_smile:)
a tiez sme mali haraburdov strasne vela ale najko by sme to vymysleli :grinning:

no vo vecsom je to jednoduchie ale aj tak neviem kam setko dame :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som brala jednoizbak,menej bordelu,a mi vieme s mm urobit vela vela bordelu,vsetko zle je na nieco dobre :wink:
30. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme nejaký čas bývali v garsónke a záhadne nám tam mizli veci :grinning: nikde sme nevedeli nájsť to, čo sme hľadali :grinning: Teraz sme v jeden a pol izbovom a čím ďalej tým viac strácame :grinning: :rolling_eyes:
30. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ja viem, ked ked sa bude musiet, tak to zvladneme. :wink:
a flam, jasne, ze nemienim jest vsetko. skor som to myslela tak, ze ked budem mat chut na jahody, dam si. a ked na sosovicu, dam si. a ked na jogurt, dam si. samozrejme vsetko s mierou. tiez nechcem pribrat 20 kil, ale pri mojej nadvahe sa obavam, ze aj tak nebudem mat sancu to mat pod kontrolou :unamused:
30. aug 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme sa prebehnut von: pes bezat, ja chodit a MM si da pivo. :grinning:
ale figu - neda, lebo bude soferovat. he! :grinning:
30. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka tak ti poviem ze my sme začali tiez hladat novy byt a medzitym som zistila ze som tehu, takze ja to uz riesit nemusim, ale tiez som si to nevedela predstavit v 2izbovom kde mam aj kancel. Hoci zase v novom tiez mam dilemu kam dam niektore veci, napr. ma napadol aj vianocny stromcek, ze v obyvke asi nebude miesto hihi
30. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja momentalne pratam tri izby a vam poviem ze je to drina :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala na spektre skryte moznosti, zboznujem ten serial
30. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
¨tak som si uz vytrhala mrkvicku, zamalovala stenu co bola spinava, a teraz idem nudit :frowning2:
30. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste setky? :frowning2:
30. aug 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely :wink:

aj ja som sa prve začala nudit.. drahy siel hrat fotbal a ja som prave skoncila po 2 hodinach so zehlenim... ale aspon som si konecne pozrela upiriakov (sumrak) :grinning: :grinning: :grinning: romantika jak hovado :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nell..

juuu zehlit, to ma nenapadlo, to som mohla aj ja :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna to napadlo asi po tyzdni a nazbierali sa mi tam asi 4 pračky vratane obliečok.. no skoro ma slak trafil z toho... normalne som si urobila aj kozmeticky salon hned.. z tolkej pary zo zehlicky sa mi hadam aj pory pootvarali :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, tolko zehlenia? :sweat_smile: :confused: my nezehlime nic a este sa nikto nestazoval. ani obliecky. plachty mame elasticke, obliecky take, co maju taku divnu strukturu, tie sa nezehlia. vankuse sa neoplati. a pradlo zmykam len na 800ot/min. a tym padom ked ho pekne vyvesim, samo sa vyzehli :grinning: :grinning: :grinning:
ale zehliacu dosku mame. pre babatko. :grinning:
30. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari ved ani ja to neznasam.. svoje veci nezehlim vôbec, sak su s elastanom trička :grinning: :grinning: :grinning:
to len drahemu musim trička tie panske su orasne ked sa nezehlia..
ale vies teraz este byvame u maminky a ta si na to brutal potrpi, ona žehli aj ponožky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
to je uz chore akoze... :grinning: :grinning:

vravim, najvyssi cas sa prestahovat.. uz to ten mesiac nejak vydrzim a potom si to budem flakat po svojom :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zehlim, a celkom ma to bavi ale kym nie su aspon 4-5praciek tak sa mi do toho nechce..

shari ja zmykam na 700ot a je pokrcene jak fras to pradlo..

ale ponozky by som v zivote nezehlila :grinning:
30. aug 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si prave vcera v Nay pokupili elektroniku - chladničku, el. trubu, plynovu varnu dosku, umyvacku riadu a pracku... ale sme im dali zarobit - smradom :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie sme ziadni milionari - cucali sme uver :grinning: :grinning:

a tiez som si kupila pračku 1000 otačkovu a moja mama zhrozena ze to bude pradlo jak krave z riti vytiahnute... ona dava max 500 otačok...a reku nech... :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa ide šľak trafiť, keď si na seba manžel natiahne nevyžehlené tričko alebo rifle... to je náš večný boj... načo žehlím rifle :rolling_eyes: Aj obliečky nemám rada nevyžehlené... ale tie klasické, krepové nežehlím.... a prežehľujem aj uteráky :sweat_smile: sú potom mäkšie :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Alebo si neviem predstaviť nevyžehlenú utierku :grinning: ale ponožky by som určite nežehlila.... to robila moja bývalá kolegyňa, tá žehlila aj ponožky, aj spodné prádle... že kvôli zlikvidovaniu posledných náznakov baktérií :grinning:
30. aug 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam presne pre to zehli aj moja mama... ze kôli bakgeriam... a tiez zehli aj spodne pradlo.. :sweat_smile: :sweat_smile:
ale len svoje, moje a manzelove som jej zakazala.. to mi prislo take chore aby mu zehlila suche deti zo slipov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flam a rifle zehlim aj ja... :sweat_smile: mne sa zdaju divne bez ozehlenia... :sweat_smile: :sweat_smile: take dožute... a nastastie drahy je vycviceny ze si berie len trička zo skrine a nie z kosa na zehlenie.. :grinning:
30. aug 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja neviem baby, asi mam nizsie naroky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ked zavesim utierky a tricka, vysusia sa, pekne precizne ich poskladam a dam do skrine, vyzera to ako vyzehlene. prisaham!!! :grinning:
30. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari to iste som aj ja robila v byte lebo tam som sa nemala skoro de pohnut, tu mam casu hlavne viacej a viem si pritom oddychnut a aj schudnem u toho jak sa potim niekedy :grinning:
30. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe, nely, to hej. ked bude viec izieb, budem aj zehlit :grinning:
a co inak dneska?
pocujte, dnes jella prvykrat plavala! boli sme este s jednou mladou 8 mesacnou vlciackou a ta ju naucila nebat sa plavat po papek do jazera :grinning: to bolo take kraaaaaaaasne! :dizzy_face:
30. aug 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja žmýkam na 1000 otáčok, takže niektoré tričká a utierky vyzerajú fakt ako vybľuté :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej shaari to musel byt super zažitok..hafanko vo vode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :slight_smile:

shaar a nely mate farebne rovnake fotky,len aby som si vas nepoplietla :wink: Ako sa tu mavate?
30. aug 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa mozem prefarbit :slight_smile: alebo si dam o chvilku inu foto :wink:
30. aug 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok