• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
leni to tak vola moj drahy... :grinning: :grinning: :grinning:
chutne to pomenoval, aj mne sa to ráta ked to povie....

nelynka sice, hej tebe zatial ziadnu laparku netreba.....
30. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, zatial mi ziadnu netreba a ked bude treba uvidime a poriesime potom :grinning:
30. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelynka - mudro :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. aug 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka test si mozes urobit kedykolvek cez den a cysta nemusi mat ziaden vplyv na otehotnienie,ale zalezi na tom aka cysta to je.
30. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari a to jedno aj ktory den ci ako to je?
a cystu som mala na vajecniku,ci kde to,podla lekara to najprv vyzeralo na mimomaternicove tehu,ale nakoniec ta cysta sama praskla alebo sa mi vstrebala
to uz nevedie,proste na druhy den bola preč
30. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka tak ako napisala janemari, ovu test si mozes robit behom dna kedykolvek, ala ja osobne som si nikdy ovu testy nerobila tak v tomto ti neviem presne poradit...

no a cysty som mala aj ja.. moja doktorka tvrdi ze pri tomto druhu co mavam ja - folikularna cysta ktora vznika po neprasknuti vajicka sa da v pohode otehotniet.... :wink:
30. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka takze ked nevies kedy mas ovulku tak by si mala testovat cca od 11 dna cyklu ak mas 28 dnove cykly.Ale na skatulke to mas napisane od kedy mas testovat podla dlzky cyklu.
30. aug 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka aj mne tieto moje vzdy same zmizli, vacsinou sa mi vyplavila spolu s MS....a mne sa tvorili pri uzivani clostilu, dovtedy som ziadne nemavala.... :unamused:

viem ze najlepsie je testovat tak od 10-12DC, aby si ovu nepresvihla... :wink: a este baby spominaju ze predtym sa nema ist istu dobu cikat a vela pit aby bolo v moci dost hormonu na zachytenie... :wink:
30. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jasne

diky baby za radu
a janemari ti to prave napisala :wink: presne tak, riad sa podla navodu na skatulke a hotovo :wink:
autor
no uz som tu. trosku sme sa s MM rozpravali :sweat_smile: lebo na mna dosla depka, ze sa mi to vsetko len sniva a ci sa nahodou nezobudim. konecne mi psychicky aj pomohol :grinning:
a ako male decko bol preto, lebo si lahol do postele, ze ide citat a vadila mu tv a spravy v nej. ze sa nevie sustredit na knihu. tak dostal minidisk a sluchatka :grinning:

ste to tu pekne rozbehli, nellie, ty si taky tahac :grinning: som zvedava, ci bude dnes laska alebo 3 piva :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni podla toho ake dlhe cykli mavas skus testovat cca 11 - 16Dc a nemala by si ju prepast..
:wink:
30. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to potom v takom obdobi mavamako stale?
takze zajtra sup do lekarne, aj tehu test,aj ovu,a uvidime co z toho pouzijem
30. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mame pracovny nazov pre fazulu. kedze mam citak, ze to bude dievcatko, tak ju volame ružínka.
splodili sme ju na Ružíne, dokonca na chate Ružín :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to je zlate,a nakoniec to bude ruzak nie?
chi tak ale nie, ked mas citak tak baba :wink:
30. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka ano bud v rovnaky cas ale moze to byt + - nejaky den.Hlavne treba zistit ci vobec ovulku mas a potom budes riesit ostatne.Inak expert je tu shaarka :wink:
30. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to zajra risknem,dnes je 11den od MS,tak teoreticky by som prave mala mat
a drahy je prec,jaaaaajkurnajs
pride az vo stvrtok
no dobre,ale nie je pravidlo ze len pocas ovu mozem otehotniet,ci ano?
30. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
osobne ovu testom neverim, poznam len malo zien, ktore mali naozaj pozitivny test a napriek tomu mali ovu. verim jedine bazalke.
lenocka, po pozitivnom teste prebehne ovu cca o 36 hodin. takze mas cas sa na to pripravit a mozte mat sex aj v ten den, aj na dalsi a aj na dalsi. :wink:
30. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lenocka bez ovulky to nejde.Ked prebehne ovulka tak vajko zije cca 24 hodin/alebo menej? :sweat_smile: /a potom ked nieje oplodnene zanika.Takze potom uz ziadne tehu.
30. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

lenocka otehotniet moze iba pocas ovulky.
shaarka to je zlate len aby sa z toho nevykuklilo chlapisko ako zo mna. Moja mama bola cele tehu v tom ze som chalan az po porode ze maminka mate dievcatko. Dostala sok :grinning:

baby ja mam zajtra 14.DC tak snad dojde ovulka ako ma. Predtym chodila ako hodinky presne, len ci mi ju teraz HAK nerozhadzalo :angry:
30. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt?tak potom uz neverim take ze ta znasilnia a ostanes tehotna, potom to je hlupost,to by bola svinska nahoda aby mala ta baba stale akurat ovu
hluuupsot
tak uvidime zajtra
30. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, da sa otehotniet nielen v strede cyklu. da sa otehotniet kedykolvek, ked pride ovu. niekomu zvykne meskat, niekto si mysli, ze ju uz mal a caka MS. proste par dni pred ovu, v den ovu a asi den po ovu sa otehotniet da. zalezi len na tom, ci presne vies, kedy ju mas :wink: :grinning:
30. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka a teda este ta bazalka,to je ako co?
a ako sa to meria
leni ... ale nahoda je blbec
zuzanockamt ved prave,ako nechce sa mi to vsetko verit
je to na porazenie
30. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ... zakon schvalnosti ... ked nechces, tak sa podari a ked chces, tak nie :rolling_eyes:
30. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenocka, je to super vec.
www.merenibt.xf.cz :wink:
v skratke: kazde rano mas nastaevny budik na rovnaku hodinu.
budik zazvoni.
rozlepis oci. alebo nerozlepis, len sahnes na teplomer a strcis si ho do pisule. teplomer zapipa a ked sa ti podarilo nezaspat, tak kuknes, aku mas teplotu a zapamatas si. potom zapises na nete do grafu. ostatne vysvetlime neskor :grinning:

cau zuzi :slight_smile:
30. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj shaarka ... uzsne vysvetlene ... sa tu rehocem na tebe :grinning: :wink:
30. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja to necham na matku prirodu lebo z tohto vsetkeho ma asi tak porazi
30. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka :grinning: dnes sa ma to moje trdlo pytalo ako si vlastne meriam rano tu bazalku a ja ze sak v pisulke a on ze to co je? :grinning: asi chcel nazornu ukazku. :grinning:
30. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok