• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
jane - dostala si to prekopírovane?
2. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - teraz je o tom tusim nieco pisane aj v casaku mama a ja
2. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik ale ja ten casak asi tazko zozeniem :grinning:
2. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - pozerala si tie foto?
2. máj 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely uz som ti 2x pisala ze mam endometriozu,tak sa pytaj.
2. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane pytala som sa ta na predchadzajucej strane :wink:
2. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane a prečo nebudes chodit do prace?
2. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - lebo odchádza... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ake fotky?
2. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam odchádza? Ja som skončila vo stvrtok hihi v pondelok si idem po veci este a oznamit sefovi ze aj vyplatu by som rada hihi
2. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely prepac nevsimla som si.U niekoho sa neprejavuje vobec zistia ju nahodne.A u mna.Pri mrche som mavala strasne bolesti a velmi silne krvacanie.Nedarilo sa otehotniet tak mi robili krvne testy a tam mi zistili vysoke onkomarkery.Poslali ma na laparoskopiu a ta ju potvrdila.Inak na 100% ju potvrdi len laparoskopia.A ine priznaky zalezi kde sa loziska nachadzaju.Muzu to byt aj cysty,tkzv.cokoladove cysty.Ja som mala napriklad loziska medzi konecnikom a maternicou a okolo vajecnikov.Mala som problemy zo stolicou,naduvalo ma a dost som pribrala.A liecba po LSK zavisi od mnozstva lozisk.Niekde nedavaju liecbu,pri malych loziskach pokial zena nechce otehotniet davaju HAK no a pri vacsich pol rocnu liecbu injekcie kde vysadia cyklus/nie je ms/a potom snazenie o dieta.Ked zena ma deti a ma dost rokov vyberu vsetko von. :wink:
2. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a o čom by som mala vedieť??
2. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - si sa ma pytala ci budem fotografka a ja som ti napisala adresu aby si pozrela moje foto... :wink:
2. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak to je sila uf..
jej to idem hned prekopirovat..
neviem ako to bude s nou dalej..ale nezavidim teda :pensive:
2. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz som si aj pozrela, tie kvapky su nadherne, dačo z teba bude :slight_smile:
2. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely - citala si? som ti pisala, že v casaku mama a ja je o tom pisane...
2. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni peknučke fotky fakt, napr. ta co havo vonia kvietok a vela vela inych
2. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - dakujem.. prave tam pridávam foto z dnesne flory... o chvilu budu.. potom poviem ked uz to bude... mm vravi, že mám napísať, že odporúča pozrieť... som to kvôli shaarke fotila... chcela vidieť a tak aj kvôli vám.. stále som mm hovorila, šak to pre baby z koníka... :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely nieje to az take strasne.Kolko ma rokov a ako jej na to prisli?Inak je tu aj tema endometrioza,takze ak ma net nech tam pride,urcite jej odpovieme.

Moni ja odoberam mama a ja a je to tam celkom obstojne napisane.Idem kuk tvoje foto.
2. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane ma 27, tiez mavala silne bolesti pri ms, sla na gynd a tiez nejako z krvi, neviem to presne, velmi nie sme v kontakte ale dam jej typ na stranku..ked budem nieco vediet ohladne alebo potrebivat poradit, viem kde mam hladat :wink:
2. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely jasne.Je to svinstvo ale da sa s tym zit.Vela bab uz z tej temy otehotneli ci uz prirodzene alebo umelo npr.scarllet.Chce to len cas.Hlavne aby nemal poskodene vajecniky,vajickovody.Potom to bude ok.Ja som mala velke stastie ja mam vsetko v poriadku.Ale taha sa to aj na pluca a kade tade.Vtedy je to nebezpecne.
2. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..no dufam ze to bude vpohode :wink:
2. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak potom napis ktory albumik to je, aj moj mm povedal ze pekne foto :wink:
2. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely urcite ju poslu na laparoskopiu aby jej diagnozu potvrdili,alebo vyvratili.Nevies ake mala tie vysledky onkomarkerov.Normal je od 0-35.No a ja som mala 155 :grinning: dobre co?Ale inak nech sa neboji.
2. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini - že dakujem mužovi... teším sa.... juchu... potom napisem ktorý album to je, ale asi ho nazvem flora 2009 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neviem jane.neviem velmi nic blizsie.. :frowning2:
2. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki babulky foto z flory sú on line... vola sa to flora 2009 :grinning:
2. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tini nevsimla som si predchadzajuci prispevok.Dostala som vypoved a robim posledny mesiac.Ale som stastna.lebo sa mo otvorili nove obzory a prilezitosti.

Moni ja som kukla vase svadobne album.Mala somtake iste rukavicky.A moja sesternica sa ide vydavat teraz 8.8.2009 xixi
2. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak budeme spolu svadbovat xixi..my ideme kamaratovi na svadbu vtedy :grinning:
2. máj 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane tak sa tesim s tebou, ja som tiez dostala vypoved, ale sef na to nejak zabudol a teraz taha za kratsi koniec hihi, ani nevie ako mi pomohol hihi aj tak som chcela odist
2. máj 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok