• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
prečo ja vždy o takomto čase začnem byť hladná ako vlk? :angry: :fearful:
10. máj 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huhu
tu som :grinning: exportovala som fotky zo vcerajsej oslavy a davam ich na web... aj ine. mila pracicka :grinning:
uz spite?
10. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude mi 22let sem slovenka a preto mi moc nejde cesky pravopis :grinning: zacali sme se snazit nedavno ale mam strach lekar mi vravel ze budem mat problemi s oteh.a moze sa stat ze sa toho ani nedockam tak som s toho cela prec ale snad sa to podari a co ty ako dlho se snazite a ako je na slovensku
10. máj 2009 o 23:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hadaj preco? :grinning: Inak mam uz vsetko nastudovane o tej skole a je to dost narocne.Niezeby som to nezvladla ale som nejaka leniva vynalozit na to usilie.
10. máj 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o jakej skole???a kolke je tebe rokov???
10. máj 2009 o 23:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, jane, aka skola?

a nathali, si slovenka? a byvas kde? ze ani po cesky, ani po slovensky :grinning:
a ake problemy s oteho??
10. máj 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes som toho veľa nezjedla... skoro nič... šak chudneme spolu, nie? :grinning:
10. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali - veď mi slovenky, píš kľudne tak... :wink:
10. máj 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali ja mam 30 a skola sa tyka mojho buduceho zamestnania ak ma prijmu.A preco mas problem ak sa smiem opytat.
10. máj 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ved to ze chudneme ja ranajky ziadne,na obed polievka a veceru som si dala s mm.
10. máj 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam v beroune v cr pri prahe odisli sme koli rodine oka budem pisat slovensky :slight_smile:
mam nieco bud z vajecnikmi alebo vajickami to uz neviem isto ale z toho lekara som vobec nebola nadsena aj ked ja som mala vzdy problemi aj s maternicou a zapaly sa stali mnojimi kamoskami ,u gynekologa som bola castejsie ako doma
10. máj 2009 o 23:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali aj ja chodim ku gyn.posledne dva roky ako na klavir.Sice som po laparoskopii a momentalne koncim pol rocnu liecbu ziaden doktor mi nezaruci ze sa mi podari otehotniet.Skor som sa stretla so zdrzanlivymi odpovedami typu ze nejaka sanca na otehotnenie je vzdy.Neboj vsetko bude dobre a ked budes chodit sem k nam bude ti supeeeer.
10. máj 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja dnes len 4 rohliky.... hm... ale hladná som... raňajky boli dva, bo ja musím raňajkovať, a večera dva... ale nestačí to.... ooou.. hladná som.... :angry:
10. máj 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ale nesmies hladovat.Zaklad je pravidelne a casto prijimat stravu,ale v malych davkach.Lebo ked budes hladovat neschudnes.Ja som si na PN odvykla ranajkovat s vynimkou ked idem rano do roboty.Takze Ak si teraz hladna daj si ovsene vlocky,jogurt,ovocie,zeleninu skratka cokolvek nieje tazke.Takze pravidelne papat v malyh davakach a velaaaaaaa pit.Nie alkohol :grinning:
10. máj 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001 ty si blazon preco nechas svoje telo tak trapit a nechas ho vyhladovat to vobec nie je dobre pre teba nechcem aby to vyznelo ze ta poucam len radim a ked chces schudnut tak skus jest pravidelne v malych porciach alebo si rovno naber na maly tanier ale jedz !!!!
10. máj 2009 o 23:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari snad mas pravdu a bude vsetko ok ako priatel mi vravi ze jeho tete vraveli ze nikdy neotehotnie tak si adoptovali a po roku otehotnela a mala zdrave babo :slight_smile: tak ked mam cierne myslienky myslim na nu
10. máj 2009 o 23:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nehladujem.. ja som len akosi nebola hladna a tak som nejedla.. ja mam obcas take stavy, že zabudnem jest abo pit... ale na pitný režim sa snažím dávať pozor... :sweat_smile:
10. máj 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali ja som si takymito stresmi presla a nic mi to nepomohlo.Naucila som sa cakat horsie veci a ked sa nieco aj potvrdi uz ma to tak nezaskoci a ked je ta sprava dobra o to viac sa potesim.Ides na nejake vysetrenia?
10. máj 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja s mojou prácou a pravidelne častejšie jesť? hahaha... no a vedúci mi povie nech sa zbalím a idem do blázinca.... ja si to nemôžem dovoliť v práci... ja sa môžem niekedy počas 10 hodín raz najesť a to nie je dobre... to mi niekedy nestačí a dnes som skoro nič nezjedla... hm.. vravím, že mám také stavy... :sweat_smile:
11. máj 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial nie ale vo stvrtok idem ku gynek a asi mi vezme krv uvidim ale zatial nic nevravel
11. máj 2009 o 00:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika0001 je dobre ze nehladujem ja som si tym presla a viem ze to nie je dobre ale preco sa nemozes najest a co robis??
11. máj 2009 o 00:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monik tak aspon jablcko,alebo muli tycinku.Po 4 hodinach prace mas narok na prestavku.Ked budes mat zdrav.komplikacie bude sa za to zodpovedat?Urcite nie.Aj ked nebudes mat velku porciu jedla tak aspon nejaku malickost a to ta nezdrzi v praci.A preco nemozes vlastne v praci jest?

nathali budem na teba mysliet.A ty mysli hlavne pozitivne.Lebo na co myslis to si privolas. :wink:
11. máj 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to mas pravdu budem sa snazit len pozitivne :slight_smile: a teba cakaju nejake testy teraz???
11. máj 2009 o 00:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, a co nespite? :angry:
11. máj 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo mám pri 8 hodinovej smene nárok na jednu pol hodinovú prestávku a to je málo.... :grinning: :grinning: :grinning: niekedy som tam aj 10 hodín a nemám kedy jesť... proste zákazník je zákazník a keď je veľa ľudí (máme hodiny počas ktorých nesmie ísť nikdy jesť! :unamused: ) nemôžme ísť papať... :confounded:
11. máj 2009 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajako sa nam nechce a co ty preco nespis????
11. máj 2009 o 00:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saarka - snažím sa do albumu dať nejaké foto a ráno nevstávam až tak skoro.. :sunglasses:
11. máj 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj to mas dobre aj ja si nastastie mozem troska pospat :slight_smile:
11. máj 2009 o 00:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa tiez babrem s fotkami - nic zaujimave :grinning:
www.shaarka-shaarky.rajce.net/Dusan_XXX_maj_2009

zajtra sice nejdem do prace, ale vstavam skoro :unamused:
11. máj 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sou hezky :sunglasses:
11. máj 2009 o 00:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok