• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaaarka ja uz ani neviem aky mame problem nam to v podstate ani nikto nepovedal dajako na nas asi secia kadia mm zly spg ja vraj ok po laparke ale mam choru hypofyzu a stitnu zlazu, autoimunne ochorenie
1. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babiky :slight_smile:

shaarka,jaaaaj,aj ja sa takych situacii velmi bojim,ale hlavne sa co najviac snazim hned upokojit...podla mna je dolezite aby sme neprezivali stres casto a dlhodobo..ja som take silne zlaknutie zazila pred tyzdnom,ked nam auto nedalo prednost a rutilo sa na nas,potom ma manzel sprdol,ze stresujem...atd...
aj ja sa viem lahko nazlostit,ale ja som si zas priklad zobrala z teba,ze nech si babo zvyka od zaciatku,aku maminu bude mat :wink:
joooj,ale je to stres riadny do prdele :sweat_smile:
1. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a shaarka co sa tyka snazenia tak to je dost diskutabilne kedze u nas ziadna forma antikoncepcie neprichadzala do uvahy jedine vyhybanie sa plodnym dnom
1. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo tinika,aj mna si upokojila :sweat_smile:
1. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj ja vas dako prestavam sledovat to uz aj ty pipi ?fuuuu vam sa tu dako dari len ja sem asi malo chodim tak preto stale nic
1. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic prajem vam dobru nocku idem ja chytat prijemnejsie nalady a myslienky dajako na mna depka hrozna dolieha
1. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja sa bojim zimy,ked vyjdem vecer von,normalne oblecena s bundickou al.mikinou,strasnee sa klepem a hlavne brusko,zima spojena zo stresom..potom este stresujem ci som tym neublizila baabu :unamused:
1. sep 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencA ziadna depka,prave ze naopak,treba to pustit,som si vsimla,ze sa chystate do caru,tak super :wink:
ja som sa snazila o sto sest 5 rokov,chystala som sa v septembri na umele,aa zrazu to prislo samo :dizzy_face: mm ma tiez veelmi zly spg :wink: a shaarka,sak vies leni aku mala diagnozu...treba verit :slight_smile:
1. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak neviem, ci pri vasej diagnoze nejak v centre pomozu. asi len odporucanim na IUI... :unamused:
a jaky je to zly spg? lebo kukni na mna a hlavne na pipi, toto je zly spg! a? vidis. :wink:

pipi na zimu ti treba trosku viac tuku. poziciam ti nejaky? darujem... :grinning:
1. sep 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha :grinning: :grinning: ja si radsej obleciem oteplovaky :grinning:
1. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papam rybku pstruha mnam :dizzy_face: len ja sa bojim kosti,takze jednu rybu papam zhruba hodinu :grinning: takze pol hodiny mam uz za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,uz spiiis :fearful:
1. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nejdem docitavat lebo som utahana jak sto volov, len som chcela ze bolo super, az a to stanie, boli ma cely chrbat ale lubi sa mi to tam a uz mam aj pre draheho darcek na vianoce, sice ma bude stat 3000kc ale oplati sa to a bude mat ooobrovsku radost..
idem osprchovat a spinkat, zajtra makam cely den, umrem, ble..
tak papa :unamused:
1. sep 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely, no cau :slight_smile:
po dlhom case urcite makacka,ale super,ked sa ti paci :slight_smile:
a jaky darcek?
1. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nely som rada ze sa ti tam paci
2. sep 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:

nelynka super ze sa ti tam tak paci.. to je hlavne :wink:

shaari - co to citam s tymi psami??? :fearful: to by sa kazdy zlakol v takej situacii... ale hlavne ze sa ani hafankom ani nikomu nic nestalo... :wink:
dnes na teba intenzivne myslim - to bude nadhera pocut od doktorky "ano, ste tehotna" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, ani by si neverila, ale ja som v takom strese, ze az... asi som sisi, ale trapi ma, ci sa nebude hnevat (alebo teda kukat na mna divne), ze som prisla bez objednania alebo ze som prisla skoro... :unamused:
2. sep 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari jasne, ze sa nebude hnevat, co si šiši???? ved to je jasne ze kazda baba hned leti sa uistit ze je vsetko ako treba... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ona bude taka šokovanaaaa z teba :grinning: :grinning:
neboj nic :wink: a u nas sa nikdy neobjednavam aj ked nie som tehu tam na drzovku napochodujem a pohoda... :sunglasses:
2. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim "zabit" este tri hodiny :slight_smile:
2. sep 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj si das urobit krvne testy?? ci to robia automaticky na HCG?? sono ti asi robit este nebude, to je skoro a ktovie ci ta aj vysetri... neviem ako to funguje.. :grinning:
oni nejak tu sliznicu kukaju tusim, ze?? podla vysky vedia ze co a ako..
2. sep 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam toto taky pohodovy tyzden... milujem dni dokedy neurobia uzavierku to sa len tak poflakujem medzi skypom a konikom :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, ved toto, ze ani neviem, ci mi nieco vysetri. ale o tyzden mam ist na cyto, tak hadam to urobi dnes a asi povie, ze na krv mam prist zajtra rano. a UZV podla mna urobi... no ved uvidime.
ozaj, skype :wink:
2. sep 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice hej uzv uz len pre vylucenie mimomaternicoveho urobi... :wink: aspon budes mat istotu ze je vsetko ako ma byt :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja to normalne prezivam s tebou :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, som rada, ja by som to totiz sama nezvladla :dizzy_face:
2. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar ved na to som tu... :wink: tvoja psychicka opora... :sunglasses: :sunglasses:
2. sep 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to - ozaj, skype? aj ty si skajperka? :grinning:
2. sep 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som nervozna.
ale MM sa smeje, ze jake su tie statistiky... ze nam to vyslo na prvykrat :grinning: :grinning: :grinning: konecne mu to doslo, uz sa sprava velmi pekne, ale pred par dnami kukal na testy a povedal, ze on si to tak nevie uvedomit lebo ze to je len pruzok papiera. ale vcera mu to docvaklo asi uz uplne, ked mi bolo zle... chodil okolo mna po spickach a bol cely ustarosteny.
tak konecne mam o problem menej. lebo som si myslela, ze moj nechapavy MM bude problemom vacsim ako tehotenstvo :grinning:
2. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaale, vacsinou, ked zapnem PC, tak zapisem teplotu, nalogujem sa na kona, a kym vybavim vsetky temy a IP, tak na skype zabudnem a potom mi taka vavenka pise na kona, ze haloooo, zapni skype :grinning:
2. sep 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani sa mi nechce verit, ze o chvilku je tu vikend, ze? krasne su taketo menej pracovne tyzdne :slight_smile: uz davno som snivala o volnej strede. aspon kazdy druhy tyzden... stredu by som si vyhradila na upratovanie, nakupy a rozne ine cinnosti, ktore musim robit vo olnom case. a ked by prisiel vikend, tak by som len vikendovala... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari to je mile, ze sa tak stara manzelik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to je super ak je v tehotenstve zle.. to zevraj je znak, ze babo sa urcite udrzi :wink:
teda tak to vravi moja dokyna....

to aj ja sa tesim, ked budem tehu... my by sme to taaaaaaaak potrebovali... tento stereotyp nam uz nejak neprospieva... :sweat_smile: viem, ze ked budem tehu vsetko sa obrati k lepsiemu

kazdy by bol nervozny... ti vravim, ze ja som normalne s tebou.. :grinning: :grinning: asi sme nejak telepaticky prepojene :grinning:
2. sep 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok