• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
autor
uz ste obaja unaveni z toho cakania a dufania, co? :frowning2: my sme tiez mali take vselijake dni... krizy. a je pravda, ze tehotenstvo vacsinou dvoch ludi spoji...
2. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari to by bolo super - volna streda... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: to by nebolo od veci zaviest... :grinning:

no tomu ver ze sme unaveni... ale ked som si pozerala moje grafy a vyuzite ovule.. tak to boli ledva 3 tento rok... :sweat_smile: :sweat_smile: takze viem, ze problem bude aj v tom ze sme malo spolu... ale zas niekedy staci jeden jediny sexik a je to tam (ako vas pripad :grinning: :grinning: :grinning: ) vy ste vlastne tiez "prvošupkovia" :grinning: :grinning: :grinning:
aj ked ste na tu prvu šupu museli troska pockat.. ale uz to bude teraz iba dobre :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja stale v kutiku duse verim, ze do konca roka to vyjde aj nam.... :dizzy_face: :dizzy_face:
a potrebujeme nejaky zvrat v nasom zivote, lebo fakt to je teraz take - vseliake... :pensive: :pensive:
2. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hahaaaa, co som nasla:
citajte
http://www.baby-web.sk/Clanky/a2077-Treti-tyzden-tehotenstva.aspx?s=54

"V prvom trimestri priberiete maximálne dva kilogramy, hmotnosť vášho bábätka bude okolo šesťsto kilogramov."
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fuuuuuha, to je teda odborny web :grinning:
2. sep 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, tak mas to tazke, ked nemas muza doma. nikdy nehovor nikdy ale ja viem, ze by som to nezvladla. bud by som sla za nim, alebo by sa musel vratit. lenze neviem, co v takom pripade, ked mas muza na cestach, ako ty... :unamused: asi to pride az vtedy, ked to bude mat prist. :sunglasses: :wink: ci uz tomu neveris? co tak odlahcit mysel?

pamatam, ako si pisala, ze idete na dovcu a planovala si ju tak, aby vysla na plodne dni... a co sa stalo? prirod si neprestala. niekedy mam pocit, ze niekto si s nami robi co chce. co sa mu paci :grinning: testuje, kolko vydrzime :grinning:
2. sep 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry clanok :grinning: :grinning:

shaar ja praveze mam uplne odlahcenu mysel...prave vcera sme mali o tom pokec s drahym.. na mna dost tlacila doktorka a posielala nas do centra ale chceme tomu este nechat volny priebeh..
ja to beriem v pohode, len teraz ma to troska vyviedlo z rovnovahy ten divny cyklus... ale inak pohoda, ziadne plače ani nic ako kedysi :wink: ja proste citim, ze to vyjde a hotovo...

no este mam stastie ze chodi prec max na 2-3 dni, dlhsie nie tak to sa da zvladnut...kedysi chodieval aj do Portugalska ale to uz nastastie od maja nechodi - ukoncili zmluvu, lebo vtedy bol prec tyzden...na toto sa da zvyknut.. praveze niekedy som rada ked ide prec a mam pokoj.. :grinning: :grinning:
svagrinin muz robi s mojim a to sa vzdy smejeme ze - rady ich vidime prichadzat ale este radsej odchadzat :grinning:
2. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tu dovolenku beriem ako vtip prirody.. :grinning: :grinning: :grinning:
ono asi nebol vhodny cas na plodenie pri mori tak si to tak zariadila po svojom :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: ani neviem, co mam napisat. mas pravdu :wink:
2. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v pohode a tesi ma, ze fungujem ako mam ved to je brutalny pokrok.. ja a ovulovat prirozdene.. :grinning: :grinning: :grinning: a tusim aj mrcha sa upravila, dneska mam fest silnu dokonca s kusmi sliznice co ja teda bezne nemavam... asi za tych 45 dni riadne dorastla.. :grinning: :grinning: :grinning:

joj boze ta moja kolegyna... mam cca 52 rocnu kolegynu co nenosi podprdu a dneska ma zas to jej oblubene hačkovane tričko a bradavka jej trči von cez dierku na tričku... akoze sila...aj s jej lajdákmi :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak shaarka nas spg pohyblivost b pocet len 13milionov z toho len 3miliony motilne patologia 40% a zaver oligoastenozoospermia :frowning2:
2. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, 13 mil. spolu?
2. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka veru tak :frowning2:
2. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm, tak to nie je nic moc... ked sa odrataju este zle a pomale...
ale zas - pozri na pipimisku - dockali sa. jedna sa proste najst musi!!! :wink:
2. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca poznam vela bab co maju problem so spermosmi a su tehule :wink:
ved si zober ze staci jedna jedinaaaaaaa a je to :wink: :sunglasses: :sunglasses:
2. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka to ano to mi vravia secia lenze ja nemam cas na tu jednu jedinu cakat do 40 :frowning2: krucinal som len veeelmi zvedava co nam povedia odbornici v CAR centre a to som dufala ze sa tym stresom z takehoto snazenia vyhnem ale vidim ze ten hore ma so mnou ine plany :frowning2:
2. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie prepac ako ja viem ale mozno keby nie som na tom aj ja tak nahovby to je ten problem a nikto mi nikdy nic konkretne nepovie !!! uz ma to sere a poriadne stale mi povedia len to ze je to vsetko ok ale vidim ze nie je sak ja mam s mojim mm v podstate nechraneny styk cca 3.5 roka taaakze preco sa tam nikdy za tu dobu ta jedna nezatulala?ved to je dost dlha doba nie?nehovoriac o tom ze intenzivne snazenie je tak uz vyse roka
2. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som s5...
pekne ste pokrocili kym som tu nebola. co je nove? dajte niekto len tak v skratke, nemam cas citat vsetko dozadu :frowning2:
2. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca presne viem ako sa citis.. u nas je to rovnake... stale vsetko OK a aj tak nič...
ale teraz aspon viete v com mate problem a aspon viete co treba napravit...ber to z tej lepsej stranky.. ja som tiez vzdy radsej chcela aby nam nieco zistili a vedela som pricinu ak ked sme pocuvali ze nevidia problem preco by som nemala otehotniet... :sweat_smile:
aj ked my sme iny pripad nemame intenzivne snazenie (kôli robote manzelovej..)
2. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je fakt ze tie baby co su tehu aj s problematickym spg si na tehotenstvo museli pockat.. jedna 5 rokov, druha 3 a obidvne otehotneli so schvalenymi ziadostami na IVF a nakoniec to prislo prirodzene... :wink:
len to cakanie je strasne... :unamused:
2. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenca, tak potom sa nestresuj, uvolni sa a tes sa, ze v centre pojdete hned na IUI s cistenymi spermiami. co ty na to? ved to je super pozitivna sprava :wink:

cau puma, ani neviem, co noveho, asi nic take dolezite, kecali sme ako stare baby na trhu :grinning:
2. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie a my praveze nevieeme dovod pretoze podla jedneho dok je ten spg zly ale este sa da a podla ineho je uplne zle tak ja uz neviem spolieham na ten ferticent dufam ze som vybrala dobre
2. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa citis shaar?
vsetko ok, ako ma byt?
2. sep 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenca urcite si urobila dobre, ze ste sli do centra... :wink: a ako pise shaarka pri IUI vyberu najlepsie a najkvalitnejsie spermose a uvidis, coskoro si tehula :wink:

ja tu dnes tak trpim... a prave mi provokacne volal moj drahy ze ci pocujem ten nebesky zvuk - a natriasal perinu do telefonu.. ja som ze ho prizabijem :grinning: :grinning: ja som vstavala o 5,40 a on este vydrichmava :grinning:
2. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie ved uvidime shaaarka no podla toho co nam povedia pretoze neviem ci ten pocet bude na iui stacit aaa hlavne co ked mi nedozrieva vajko to mi asi najprv budu musiet dake tie hormanalne hladiny a testy porobit
2. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak im usetri robotu a pomeraj jeden cyklus bazalku a budes vediet, ci ovulujes :slight_smile: ale ved si pisala, ze ty si ok, tak co. :wink:
puma, a co ti ja viem? ja neviem, ako sa mam citit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni aha vy idete este len na prvotne vysetrenia? inak shaark ti dobre radi s tym meranim.. :wink:
ja na to nedam dopustit.. je to super spôsob ako vidis ci ti telo funguje... napriklad teraz som mala brutalne dlhy cyklus, ovula bola az na 31DC a keby nemeram tak uz by som bola nabehla k doktorke na vyvolavacku a len by mi zas vsetko rozhasila.. takto som vedela ze po ovu o 14 dni dojde mrcha a bolo po probleme.. :wink:
2. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj cyklus pravidelny 28dni ovulkku pravdepodobne citim mam bolesti a u mna meranie neviem no rano by toho uz na mna bolo dost a pri nasom sposobe zivota malokedy sme cez vikend doma a v klude takze dooost velke zmeny... ale to je len moja zla nalada zo sklamania takze to sa zzas spravi aaaa uz sa tesim 13.9 egyyypt hura more slniecko bude lepsia nalada
2. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ked mas pravidelne cykly tak netreba merat.. :wink:
joooooj egypt brala by som... ja som uz aj zabudla ze som na nejakej dovolenke bola.. :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie pri tolkych liekoch by to bolo divne keby som nemala :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa ten egypt som si vyzobrala dopreddu ako darcek na 30 :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akych liekoch?
2. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok