• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
ahojte...

shaar kedy to ideš k tomu dr?

Leni dlho som ta nevidela.. ako? Kedy idete do BA?
2. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na hypofyzu a na stitnu zlazu hned rano euthyrox a na hypofyzu medocriptin
2. sep 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Moni ja som tu sem tam bola a niekedy pridem len pozret co pisete ale nic nepisem to ked mam zlu naladu tak ju nebudem kazit vam :slight_smile: do Ba idem 11.9 o 10.30 taaak som nehorazne zvedava ako tam pochodime
2. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, aj ja beriem euthyrox :wink:
skus jeden cyklsu pomerat. nemusis kazdy den, ved ked zhresis, nic sa nestane. aj ked nepomerias kazdy den, aj tak sa da zistit, ci je graf ovulacny alebo nie. :slight_smile:
2. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, na 12
2. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka len ja mam problem kde to zapisovat :frowning2: aaa tento mesiac by som to mozno aj skusila aaale sak ideme do toho egyptu tak co tam mam niest ortutak ? :grinning:
2. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aj som zvedavá....
A nemaj zlú náladu... čo ti to pomôže... ja som zlú náladu nadobro poslala kadeľahšie.... :wink:
Nech si otravuje ľudí, ktorí jej to dovolia... a je mi už celých 6 dní úplne super.... :grinning:
11.09.09 ? budem silno držkať palčeky!!! potom daj hneď vedieť čo vám povedali... už teraz som netrpezlivá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj Shaar - som zvedavá... ale hlavne ty už nemysli na tej včerajšok a pekne mysli na fazulku!!!
Neboj bude dobre.. Pekne oddychuj, nemysli na nič zlé, pekne sa usmievaj a usmievaj a usmievaj... :sunglasses:
2. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam moni ze si najdem chvilku prist na net lebo hned letime do zvolena odniest hafana a sobotu balime a nedelu letime do egyptu dufam ze s lepsou naladou a mas pravdu moni neoplati sa hnevat sak ak neotehotniem tak na rok mozem ist znova na dovcu heheh a ja more milujem viac ako cokolvek taaaaak v podstate by to aj bolo dobre :slight_smile: aaaale nie no taka necitliva a zla az nie som
2. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru shaarka pocuvaj nase rady a hned ako prides od dok hlas ze co ako bolo :wink:
2. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni a ty by si si nenasla 1 minutu na to aby si nám napísala ako ste dopadli? no Pekne!!! Sa hambi!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Juj ale ten Egypt troška závidím.. ale len troška, lebo to sa nemá (závidieť niekomu) .. ale tak čo.. som sa priznala... :sweat_smile:
No ja si tiež užívam ako takú dovo Pn - ku... :grinning: :grinning: :grinning:
Idem hľadať moju dr, lebo im rekonštruujú ordinácie ta teraz chodí kade tade a ja ju budem hľadať... Ale asi príde mmm domov a pôjde so mnou on vie kde je... :unamused:
2. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neboj to je jasne ze si najdem minutku aaaale neviem ci to bude zrovna hned ten piatok :slight_smile: ale snad ano ...a ty mas preco PN-ku? a ten egypt kludne trosku zavid ja si tiez zavidim a neverim este ze tam pojdeme heheh hoci je to uz zaplatene uverim az budem rozvalena na plazi potom uz bude po stresoch :grinning:
2. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja by som sla do egypta... mali sme veru ist.. lenze ked sme planovali dovolenku tak tam stale bolo to "keby som nahodou v lete tehotna" tak sme sli len do chorvatska, ze radsej si nezaplatime popredu egypt...
ale ved neva aj v chorvatsku bolo super :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
ja tiez milujem more.. mne sa dovolenka na SR bez mora vôbec nerata... :grinning: :grinning:
a kazde rano kym vsetci spali som si citala na lavicke na plazi to bolo takeeeeeee super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nellie - pekne... aj tebe už teraz závidím.. bože ja som aká :sweat_smile: :rolling_eyes:
Naša dovolenka bola totál skazená.... prvý raz v živote som mala isť na dovolenku a nič z toho.. a auto ešte stále nie je doma.. wrrrrrrrrrrrrr
2. sep 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neboj jaaaaa by som tu dovolenku hned vymenila za dve ciarky na tehu testiku to mi ver :slight_smile: ktora vymenite :slight_smile:
2. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to bolo asi jedine co nam za posledne 2 roky vyslo... :sweat_smile:
inak sa nam vsetko serie co sa len da... uz sa s drahym smejeme ze sme asi v minulom zivote vyvrazdili nejake narody lebo takto nas trestat... :sweat_smile:
ale zvykame si ze nam nič ale fakt nic nejde lahko.. vo vsetkom same problemy... :sweat_smile:

ale ja verim, ze mi zavidis v dobrom :grinning:
2. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnéé.. ako inak.. ja len v dobrom závidím... :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nie v zlom... Bože chráň..... :confused:

Juj.. idem si nieco na papu urobit..
2. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Shaarka good luck dnes na gynde...odo dnes budes ''oficialne'' potvrdena tehula
2. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja idem asi daco zjest.. no daco.... zobrala som si zo sebou sunku, syr a rajciny tak ze viem co budem jest... zdrava strava.. :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo :slight_smile:
videli sme dutinku. gestacny vacok. :grinning: a tam niekde v tej dutinke som si predstavila babatko. malililinke, ale je tam. v maternici. uuuuuuuuuf. som si vydychla.
duphaston 3x denne a od pondelka na PN :grinning: huraaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

prisla som, poprosila sestricku, ze nie v cakarni, ale zavreli sme sa k nej, som jej vysvetlila, ze viete, ja som ta, co chcela ist na odber krvi kvoli progesteronu, ale viete, netreba, lebo som tehotenaaaaa :grinning: a ona taka prekvapena, ze gratuluje, tak som mala chut ju vystiskat, ale ona je taa mala krehka, ze som sa neodvazila :grinning: a ze to chcem doktorke sama povedat a z ci ma vezme, ked nie som objednanan... ze hej, ale ze musim cakat.

tak som si sadla do cakarne, ze si idem citat. a zrazu doktorka ma vola, a ja hlupa hus, som ukazala na seba, ze "jaaa??" a ona smiech, ze ano, vy.
tak som sla dnu, dole gatky a ona sa usmieva. ze tak uz viete? a ona ze no viem, neviem, no ved vy mi povedzte. som sa len nadychla a ona sa spytala: posledny menzes 9.7.?
a ja ze ano... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz som vytiahla graf vytlaceny a ona slzy v ociach a hura hura hura. :grinning: :grinning: :grinning:

a hovori, ze to je kraaasne, jedinecne, ze medicina je daleko za prirodou. a ze predo mnou bola tiez kocka,co otehotnela. a to este nevie, ze za nou bud. tyzden dojde aj vavenka :grinning:
2. sep 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaar, krasne :slight_smile:
az mi slzicky vysli...

Gratulujeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka jeeeeej gratulejem, kraaaasne :slight_smile: silno drzim palceky.
2. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaaaaari.. no konecne, uz som sa ta nevedela dočkat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moju foto dutinky si nechala. skoda. dokazala by som sa na ten cierny fliacik pozerat cely den
:grinning:
krish, tromboska, konecne foto :grinning:
2. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari to musel byt fakt zazitok... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krasne si to opisala... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a reakcia doktorky bola uzasna... :dizzy_face: :dizzy_face:
myslim, ze moja by sa chovala presne ako ta tvoja.. ta tiez vzdy usme ze "už" ked tam dojdem a ja zakrutim hlavou a ona takyyyyy povzdych.. ze tiez si premietam v hlave ako tam raz nabehnem s testom :grinning:
2. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka, chudak dr., len jej robite soky! :grinning: :wink: Od pondelka si to mozes naplno vychutnavat. A poriadne nas tu poopluvaj, nech sa nakazime!!!! :grinning:
2. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,skvele :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesim sa :grinning: juchuchu :dizzy_face:
2. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, a ty? co u Dr?
2. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Shaarka velmi ti to prajem!!!! Som plná pozitívnej energie po prečítaní tak úprimnej radosti... :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ist niekedy zaciatkom septembra,takze mozno zajtra,al.v piatok..beriem este tie cipky,dnes poslednyy :wink: u nas sa u gyndosa neobjednava,si prides,si pockas a tak :slight_smile:
sa bojim ,ci mi uz bude vidno srdiecko :sweat_smile: tehotenstvo sa pocita od poslednej ms,ze,takze som v 7tt,asi by uz mallo byt vidno :slight_smile:
2. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok