• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka,este nemas nevolnosti?pribudli nejake priynaky?ja uz citim 3 dni zaludok a citim sa v kuse velmi unavenaa a toci sa mi hlava ..
2. sep 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v 7tt uz by asi malo byt. ale nie vidno, ale pocut :grinning:
a priznaky ziadne. ved je to este skoro.
akurat neviem vtiahnut brucho, mam ho nafuknute... tak ho vytrcam a vyzeram ako v 5. - 6. mesiaci :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nina, dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hej, bola to sranda :dizzy_face:
2. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka krasne gratulujem
2. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka super, blahoželám :dizzy_face:

ja som napokon ovu asi predsa len mala.... super :slight_smile: tak uvidíme, či bude aj LF tak ako má byť.... alebo sa to zase zblázni a klesne a začne špinenie a potom zase vystúpi a mrchy sa nedočkám ani na 38DC :grinning:
2. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč.... tento cyklus som nechcela merať, že po ovu končím... však načo.... lebo chcem vedieť, kedy prídu teraz krámy... ale zatiaľ to mám také ako EKG, tak asi ešte zajtra musím použiť teplomer :angry: ma to stresuje :confounded: :sweat_smile:
2. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,jasnee ze pocut :grinning: :grinning: zajtra idem,do piatku nevydrziim :sweat_smile:
..som zmatana,davam si tie cipky kazdu noc,maju bordovu farbu..rano vzdy cely vytecie,farba bordovo,cerveno hneda,vselijaka,takze cez den mam uz vzdy len biely cisty vytok...ale dnes je to inee,teraz poobede nieje biely,dufam,ze je to zvysok cipku :frowning2:

jak ti fajne,ja by som uz kcela brusko :grinning:
2. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pipi, jake cipky? som myslela, ze kitovuli si davas... :confused:
2. sep 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pisala som tu už dávnejsie, asi nepamätáte :sweat_smile:
shaari a pipimiska G.R.A.T.U.L.U.J.E.M :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa s vami
ja som sa dnes dozvedela ze cakam dvojicky,och som plna emocii, neviem co a ako..(koli situacii s partnerom a mamou kt.mi povedala ze mi nepomoze,a moja zla financ.sit.)
napriek vsetkemu nechcem dat moje fazulky prec a urobim pre ne cokolve.k
2. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,niee,kitovuli sa dava,ale preventivne raz za tyzden,ja si liecim tu escholia coli s cipkami betadine ..bojiim
2. sep 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikushik,pamatam a dakujem,aa gratulujem :grinning: dvojicky su super :dizzy_face: uauu :sweat_smile:
2. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ikushik!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je supeeeer! neboj, casom sa to poriesi a na to, aki boli teraz nechapavi ludia v tvojom okoli, sa casom isto zabudne. gratulujem a prajem vela vela zdravicka!! :wink: a su dvojvajecne ci jednovajecne?

pipi, uz som si spomenula. betadine ma teda farbu! :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby prisla som vas pozret :slight_smile:
ikushik gratulujem k babetkam :grinning: :grinning: :grinning: otazka ako sa mate je zrejme zbytocna coo? :slight_smile:
2. sep 2009 o 17:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa tak nudim... :sweat_smile:
drahy tu lezi a kuka nejaky historicky zapas fotbalovy z roku 1998 :grinning: :grinning:

jeeeeej dvojičkyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem... ja mam krsniatka dvojicky.. ale uz su to stari capkovia, mali akurat 6 rokov :grinning:
2. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell tak prid ku mne ja by som ta hned zamestnala :slight_smile: mne sa nechce nic musim dat este prat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a trocha upratat ale som taka lenivaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry:
2. sep 2009 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali tak cakaj o chvilu zaklopem :grinning:
nachystaj handru a pronto :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell :slight_smile: jeeeeeeeeeeeeej tak ok aka budem rada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som tuuu :grinning: ale len oddychujem, brusko sa zas ozyva :unamused: a pozeram nieco na STV 2 ze ako s detmi :grinning:
2. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikush! BLAHOZELAM! vsetko sa zmakne, len treba chciet, a ty chces a to je SUPER :wink:
jooojjjj, ake mile nove infosky :wink:
2. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: Pokus cislo 4.Preco mi sem nejde prispievat :angry:
2. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, co porabas? :slight_smile:
2. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane chce to trpezlivost :slight_smile:
2. sep 2009 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aale, ale..ako sa to tu rozbieha.. pekne....

Shaar gratulujem teda.. som rada..
ikus gratulujem aj tebe-.... pametam si ta.. :wink:
2. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som prisla domov, bola som "decko" vyzdvihnut u maminy, bol tam na prazdniny
(decko chap pes :wink: ) preco sa pytas shaar?
2. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mohli by ste mi možno poradiť, mám zvláštne pocity a dokonca som v utorok aj vracala, menš. by som podľa všetkého mala dostať až o týždeň, ale bolesti mám akoby mala prísť už zajtra...možno chcem bábo tak veľmi že si to celé namýšľam, ale je mi nejak divne, je na test priskoro?
2. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normalne to nechame do endo mozem prispievat v pohode ale akonahle pisem sem tak to strajkuje. :angry: Asi ma to nechce ked sa nesnazilkujeme :sunglasses:
2. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane :grinning: ten program je tak namakany,ze to hned spoznaa :grinning:
2. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari co ti je bleee???? :confused: uz sa vzdelavas? treba, treba :grinning:
2. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annie,kedy si mala ovulaciu?
2. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka,ako sa ozyva,ako na mrchu?
2. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok