• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
shaarka som prehliadla, kočiky mam v albume :wink:
3. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miloáčiky moje idem hajinkať.. prajem vám krásne sníčky..cmuk..
papa
3. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe moni ja este chvilu a tiez idem
3. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,ako je to s ovulacnymi testami ? ked je pasik najsilnejsi, kedy sa treba snazit ? do kolko hodin... Co znamena, ked je pasik najsilnejsi ? ( je to uz priamo ovulka ?uvolnenie vajicka, alebo este to len bude... )
3. sep 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipu zajtra ti určite dakto odpise, ja nemam skusenosti s ovu testami, nikdy som si ho nerobila :wink:
3. sep 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spachtošky vstaaavat, včera ste ani poriadne neponocovali a flakate to tu od rana
4. sep 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
pipuska, ked je pasik taky silny ako kontrolny alebo este aj silnejsi, tak sa to nazyva predovulacny pik, teda vrchol koncentracie LH hormonu v moci, ktory ma za nasledok prasknutie folikulu (samotnu ovulaciu) a toto prebehne za 24-48 hodin, spravidla o 36 hodin.
podla mojho nazoru je najlepsie mat sex po pozitivnom teste nasledujuce rano :wink: ale zas niektore baby maju teoriu, ze cim vaic, tym lepsie :grinning:
4. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau tini :dizzy_face:
4. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, shaarka prosím ťa nepozrela si zloženie toho čajíka? :slight_smile:
4. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau shaarka no ja uz idem pa, treba mi ist do banky, na socialku odniest PN a na danovy urad
4. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bre ranko...
co planujete na vikend? shaar, tebe zacina peenka... dufam, ze ju mas aj s vychadzkami :wink:
4. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj puma
ja na víkend nič moc nemôžem, keďže som na PN...ale tak aspoň doma čo to porobiť, malujeme a mame este z jednej izby skladisko, tak by som sa chcela do toho pustiť :wink:
4. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leveret, no jasne, ze som zabudla. ale tak dnes uz kuknem a napisem. alebo mi este pripomen :wink:
pumi, ze vraj tehu PN nema vychadzky. takze ked by mi prisla kontrola a ja doma nebudem, tak ze potom sa dodatocne napise na tlacivo, ze som bola na kontrole alebo tak. :unamused: no skoda. co z toho robia vedu... :angry:
4. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paradne plany, ja mam podobne. akurat, ze ja som sa chcela prestahovat, aspon ciastocne. ibaze, zajtra je v bratislave ten sialeny futbalovy zapas a od 12 hodiny je zavreta ulica, kam sa potrebujem autom dostat, k mojmu novemu byvaniu :frowning2: na 16 idem zajtra na obrad - kolegyna sa vydava a vecer okolo 22 tam ideme na zabavu cela banda... len dufam, ze ked sa v nedelu preberiem z deliria, podari sa mi prestahovat aspon nejake veci do noveho... a tiez by som tam potrebovala v kuchyni kusok steny vymalovat. o tyzden v piatok mi pridu linku montovat, tak aby som to mala pripravene...
ani neviem, ake ma byt pocasie... mate niekto sajnu?
4. sep 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chladnejsie.
a v kosiciach dnes prsi. :confounded:
4. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto som ešte nepočula, lebo viem, že pri riadnej PN mama mala dokonca dvakrát denne stanovený čas kedy mohla chodiť na vychádzky...inak si to neviem celkom predstaviť ako to myslia, že keď je niekto na rizikovom, tak má niekoľko mesiacov trčať doma? však to je choré...tehotné predsa potrebujú aj prechádzky...
4. sep 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: :slight_smile: :slight_smile:

no vikend ma byt skarede pocasie - dazd a teploty okolo 20 stupnov.. aj u nas prsi teraz.. ja by sa super
spalo... :pensive:
4. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, tak ma nebude mrziet ked budem stahovat a malovat a nebudem vonku...
pride mi to zvastne, ze tehu PN bez vychadzok. zvycajne to byva tak ako pise leveretka, ze sa napise na PN casove obdobie, kedy moze chodit pacient von.
4. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Sharka prosím ťa vysvetlíš mi ako z grafu zistíš či a kedy bolo ovulácia? AK nebola tak teplota sa drží pod 36,5 celý mesiac? A nevieš ako je to s cystami? ďakujeeem
4. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, mna to tiez velmi prekvapilo... :frowning2:
nina, graf by mal byt dvojfazovy a ovulacia (prasknutie folikulu), sa stanovi na posledny den poklesu pred prudsim zvysenim teploty.
tu najdes vsetko a dokonca aj mnoho mnoho prikladov grafov BT:
www.merenibt.xf.cz
4. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nellie, no mi hovor s tym spanim. a este som aj sama v kancli, elbo kolega a kolegyna maju dovolenku... tak tu len tak cakam na koniec prac. doby - ved ani nic nebudem zacinat v posledny den pred PN :zipper_mouth:
4. sep 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zenuse, co dneska preberame? nieco zaujimave do coho sa mozem pridat? :grinning:
4. sep 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaarka je to naozaj divné, že ti to nedala...pýtala si sa jej na to a čo ti presne povedala?
4. sep 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pytala som sa jej v stredu, ze pokial mam byt zavreta nonstop doma, tak to nechcem ziadnu PN a radsej budem riskovat a chodit do prace. a ona povedala, ze zial, predpisat mi vychadzky nemoze, ale keby ma nachytali, ze som von, tak nech pridem k nej a ona mi napise, ze som bola u nej na kontrole alebo na klinike alebo kde. :wink: no a dnes aj sestricka mi to zopakovala. :unamused:

cau nely, no napis prve zazitky z prace :slight_smile:
4. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari tak to mas super, ked ti to tak povedali :wink: ved to je logicke, ze by si sa doma zblaznila byt zavreta v kuse.. :wink: tak sa nicoho neboj, ked to tak mate dohodnute :wink:
a jasne ze si uz nic nezacinaj, to sa neoplati :grinning: :grinning:

nelynka ahoj...dnes mas volno??? :wink:
4. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shari presne tak sa to robi, aj ked ani ja to nechapem, kezde ked ti napise vychadzky ako mozes ty vediet ze vtedy akurat ti bude dobre..a potom co, ked nahodou sa nebudes citit? mas byt doma?
divne..

prve dojmy su dobre, zvladam 12h bez pauzi, lebo nejako sa mi tam nechce chodit a sadnut si tam clovek nema kde, ale furt ma vyzenu aspon na 15minut :slight_smile:)
ale nastupi kamoska do alberta ta budeme chodit na obedy aspon...

ale inak pohodka, klud, perfect...

nellie ahoj, ani dneska mam volno aj sobotu a nedelu a buduci tyzden mam dlhy tyzden, takze pondelok utorok a piatok sobota nedela...
:slight_smile:
4. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom fajn, keď to tak urobia :grinning:
4. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nely, kratky dlhy? to sa aj mne pacilo takto pracovat... :wink:
a jasne, vychadzky by bodli, ale zas je pravda, ze keby som mala predpisane 10-12 a 14-16 tak dakujem pekne. radsej takto - nemozem, ale ked budem mat chut, pojdem. ako spravne poznamenal MM, potrebujem predsa aj D vitamin zo slnecneho kupela. :wink: :grinning:
4. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
(v pondelok idem na endokrinologiu na krv a potom v piatok na kontrolu. som zvedava, ake budu vysledky. len tak vam oznamujem :grinning: :grinning: )
4. sep 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaari tvoj MM ma pravdu.. tehule sa nesmie odopierat vitamin D :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
aj moja svagrina bola 6 mesiacov PN pocas tehotenstva, behala ako s nasolenou ritou kade, tade, v chorvatsku na dovolenke bola a pohoda... ani raz jej neprisla kontrola :wink: podla mna to aj inak beru na socialke ked vidia - "diagnozu" tehotenstvo :wink:

nely super ked tak zvladas 12 hodin - to je veru dost.. ja som asi moc zhyckana, ja by som zomrela asi :grinning:
a co presne robis nelik??
4. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok