• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

10. septembra 2016 
nina, myslis 21 dni po ovulacii, nie..? :sweat_smile: Bola si na krv..?
7. sep 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar -dakujem!!!!! :wink:
7. sep 2009 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. sep 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hehe, lauri :slight_smile:
mne tato:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/Predsvadobne_fotenie_II/#IGP7446.jpg

nina, no tak ak si tehotna, nulove HCG mat urcite na 100% nebudes... :unamused: :frowning2:

monik, a preco nemozes dat na net??? to faaaaakt???

mireag, na jeho www nemate par fotiek?
7. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne táto ...
http://anymedia.rajce.idnes.cz/Predsvadobne_fotenie_II/#IGP7330.jpg

ale to nie su všetky čo tam boli, či hej?

Shaar - vieš ako ma to mrzí? lebo som konečne mohla mať reklamu.. takto zasa nič nemám.... wrr... som si chcela konečne weboku dať urobiť... ale podstatné je, že mám zaistené ďalšie kšefty... :grinning:
akurát mi dnes prišiel od nej mail, že boli veľmi spokojný.. aj hostia.. že som bola všade a nik si ma ani nevšimol... že som zlatá a tak.. :slight_smile: sa teším, že bola spokojnosť so mnou... som sa bála, že čo povedia keď sa tak okolo nich stále motám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie po ovulácii, ale 21 deň cyku... No ja som bola na pohotovosti, lebo vraj mi praskla cysta, ale mrcha nikde a mávam pravidelnú, ale to mohla aj tá cysta asi spraviť, ale teplotu mám hore, tak ja neviem... :frowning2:
7. sep 2009 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
monik, vsetky, - tak som ich tam dala, tak ostali.
a nechce sa mi verit, ze nevesta ti nedovoli vycapit par na web!! to vobec nie je pekne a urcite by som ju skusila prehovarat. nech si vyberie par fotografii.
ja sa stale o tom bavim dopredu a ked by niekto nesuhlasil, asi by som odmietla fotenie.
samozrejme akty by som na web nepchala, ale svadbu? :confused:
7. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano su tam, ale to musim prelistovat secko... :unamused: Dake tu mam, tak ti idem poslat. Mozem na tej mail, co mam v IP?

Inak baby, dufam, ze sa vam nestalo to, co mne a nemali ste svoj svadobny uces uplny otras a uuuplne bez naznaku toho, co bolo na skuske... :angry: :confounded: :cry: :angry: Aaaach.... Revala som ako kon este par dni... :grinning:
dnes 31 dc... toto všetko sa udialo 21 dc, preto sa pýtam,či mohlo byť vtedy hcg nulové...
autor
jaaaaaaaaaj, nina, jasne ze mohlo. ak vajko este nebolo uhniezdene.
vies, kedy si mohla mat ovulaciu? ktory DC?

mireag, tak to si viem predstavit. a preco bol iny ako na skuske??? :confused:
7. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ona by sa aj nechala prehovorit ale on to nechce.... :angry: a keby som vedela ze ich nebudem moct dat na nett tiez asi nejdem.. ved o to mi slo.. ale tak co uz. hlavne ze mi zaisti dalsie fotenie..a tam budem mat toto ako podmienku.. no nie? :grinning:
7. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak potom posli zopar ukazkovych na mail :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaarka, no co ti budem hovorit. Mam dost huste vlasy a uz nevedala, co s nimi... Cesala ma kamoska - kadernicka a zaroven moj svedok... Doteraz som na nu nasrata. :confounded:

Inak nas sa fero-fotograf ani nepytal, ci to moze dat na net. Proste ich tam dal... :grinning:
7. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oki.. vieš ako to urobim.. dam ich teraz na nett zaheslujem kuknete a potom vymazem.. co vy na to?
7. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
moni, ale ved ked su zaheslene, tak ich tam mozes mat... si myslim. :confused:
ja som sa tiez nepytala. teda opytala som sa potom, ale len takou recnickou otazkou :grinning:
7. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem kedy mohla byť ovu, predpokladám medzi 16-18 DC...
7. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nina, tak to mohlo byt na 21.DC skoro.
a teraz? mas nejake priznaky, ci co?
ci si nasla // ???
7. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
shaar - pre istou ich vymazem.. alebo sa jej spytam ci ich tam mozem dat zaheslovane... poviem ze keby ich chcela niekomu ukázať :wink:
7. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej ako som sa dobre odreagovala pri tych fotos shaari :wink:
to som ani nevedela, ze vy s MM takto uzasne fotite :wink: :sunglasses: :sunglasses: ale fakt nadherne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
skoda, ze pred 2 rokmi to nebolo - ze predsvadobne fotenie.. pači sa mi to... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni, anooo. Aj ja chcem vidiet. :grinning: Ukaaaaz.

shaarka, uz som ti ich poslala. Prosim ta, ked nas uvidis na hlavnej, tak nekric na mm: Jeeee, teba poznam z kona, aky mas spg..? :grinning: :grinning: :grinning:

Sorry baby, no neviem, ako sa to dava na net... :unamused:
7. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...ahojte dievcata, na odporucanie lauritky sa medzi Vas skusim pridat - teda ak ma medzi seba prijmete :slight_smile:
7. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
monik, tak tak.
nellie, od uzasnosti mame daleko, ale kazdym dnom sa hadam zlepsujeme :slight_smile: dakujem :dizzy_face:
7. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne sa uz teraz zdali uzasne.. hlavne tie v prvom linku co si dnes dala :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ta foto co sa paci lauritke je uplne super :sunglasses: :sunglasses:
7. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no davam ich na nett.. potom vam poslem link, len co ma kasle je ze mi to uklada naprd... takže nebudu tak ako idu porade... hm. neva.. potom niekedy to dam do poriadku lebo teraz by to dlho trvalo..
tajže chvilocku..
7. sep 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dávam ich tam všetky, lebo sa mi nechcelo vyberat tak dufam, ze sa neunudite.. ale ved ked tam kuknete ich iba tak letmo.. :sweat_smile:
7. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nie... idem vybrat par, ebo to bude davat na nett este dve hodiny.. potom sa ozvem..
7. sep 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nellie je v tom trocha erotiky :grinning:
Nemám príznaky, tak predmrchovo sa cítim, len som chcela vedieť, či to je možné, ak nepríde do 3 dní, testnem to, ďakujem Shari...
autor
nina, tak drzime palcuchy! :grinning:
a erotika je podla mna aj tu:
http://anymedia.rajce.idnes.cz/Milan_a_Janka_WEDDING_vyber/#anymedia-7891.jpg
:slight_smile:
velmi zlati boli, naozaj :slight_smile:
7. sep 2009 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
táto foto je úplne supernáááá
7. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok