• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako otehotnieť a zároveň sa nezblázniť

9. januára 2017 
hej ta je super shaari... genialna foto... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
take uvolnene spontanne maju tie foto.. :dizzy_face: :dizzy_face:

Lauri presne - erotišn jak sa patri :grinning: :grinning:
7. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to skoro bude....
7. sep 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/na_rajce/

prihlasovacie meno : zzz
heslo aaa

ale su rozhádzané, lebo neviem ako ich tam dať poporade.... :rolling_eyes:
7. sep 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate???
co mate nove??
7. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekneee :slight_smile: taka vysmiata nevesta! :sunglasses:
http://monikamartincova.rajce.idnes.cz/na_rajce/#ZaA_50_.JPG
rozkosne dievcatko :dizzy_face:
monik, este ich treba pretriedit :wink: to bola kamaratska sluzba, ci za peniaze?
7. sep 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj kuspi, my nic.
a vy? :grinning:
7. sep 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co nove po vikende? vidim, ze fotografky sa cinili :wink:
aj ja som na tej svdbe kde som bola fotila.
najprv obrad trochu, gratulacie a potom az vecer, po 23 ked sme prisli na zabavu.
medzicasom som dala spravit par zaberov z obradu a na hostinu som mladomanzelom priniesla maly album s prvymi fotkami, boli dojati :wink:
7. sep 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
puma, caau :slight_smile:
hej si vravela, ze to mas v plane. a ked si to tak rychlo dala spravit? ci doma?
a aka bola zabava?
7. sep 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne vo fote jednom, do hodiny... ja som strasne sikovna :slight_smile:
zabava bola fajn, akurat, ze ja som sa bola bavit aj v piatok (na tej "beachparty") takze na tej svadobnej som skor fotila ako trsala, ale inak fajn. stretla som ludi, ktorych som dlho nevidela, tak sme pokvakali a potancovali...
a popili... o 5 som dosla domov, zbita ako pes.

ale ked mam byt uprimna, asi mi to nic nehovori, taka svadba, neviem... nooo, ale asi si este dllllho budem musiet pockat, kym ma chyti sajba, ze aj ja chceeemmmm :grinning:
7. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - za peniaze.. tak dufam, ze budu spokojny.. a hej este ich treba pretiredit.. mam ich 1300 a ide to pomaly... sak prvy raz... :wink:
ešte som len v polovici... a postupne sa s nimi aj hram.... (ako bolo asi vidno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
som zvedavá čo povedia...
7. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puma - krásne to muselo byť... :wink:
7. sep 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej moni, bolo to pekne :wink:

a inak, neviem, ci to nebola najkrajsia nevesta, aku som doteraz NAZIVO videla (lebo vas som nevidela a isto ste boli nadherneee :wink: )
7. sep 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tie s tym žltym kvetom su uzasneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

puma ako si sa nakoniec "nahodila" na tu beach party??? :wink:
7. sep 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - nic som neprehnala, tricko, trojstvrtove rifle a bolo...
akurat, dala som si prvykrat take lodicky, com som v akcii v rakusku vymakla a tesila sa z nich ako jojo a zlomil sa mi na jednej opatok - presne ako v mentos reklame...
tak ma to sralo...
ale viac ma serie, ze som stratila (podla vsetkeho, lebo doma to neviem najst) naramok zo swarovskeho :frowning2:
vydrzal mi rok...
ale mam ho aspon nafoteny, na pamiatku
:confounded:
7. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, 1300? uuuuuuuuuf :grinning: tolko sme my nemali ani za celu svadbu :grinning: mas velku kartu, co?
7. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - jednu mámm 4GB a potom ešte jednu 2GB.... :wink:

puma - viem ako sa cítiš... ja som tak mmm stratila náramok zlatý... skoro ma zabil.... :confused:
7. sep 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, a do akeho formatu fotis? kolko ma jedna foto priemerne?
7. sep 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, aj zlaty som uz jeden stratila, od babicky za maturitu, ale vzdy si vravim, ze su to len materialne veci (aj ked to vzdy chvilu boli) a ze ine je dolezite...

shaar ako sa citis? nieco nove v tvojich utrobach? dobre sa ti doma lebedi? :wink:
7. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MB myslim
7. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - ked sa pozerám na tieto foto tak okolo tych 2 MB.
niketorá ma nemej niektora viacej...

puma - ved to, že ono to človeka aj tak mrzí.... :unamused:
7. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som konečne doma, od 9-14 som sedela u lekara a teraz mi uz plynie vychadzka ale papam bo som hladna od rana ta zase po prechadzke oo
7. sep 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinika, mi vysvetli, ako to, ze ty mas vychadzky a ja nie! :angry:
a dobru chut.
ja som robila tekvicu - privarok aj polievku. taku speci :grinning: :grinning: :grinning:

moni, pytala som sa preto, lebo (ked mozem trocha mudrovat, ako obvykle) my fotime do formatu RAW, ten ma okolo 15 MB/1 foto a potom sa v PC este vythuje expozicia a doladuju sa detaily. aby sa to nemuselo robit pracne vo photoshope. poznas lightroom?
7. sep 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo v com teda upravujes fotky, ak nie v photoshope?
7. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry den tety :grinning:
7. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar - objednala som si cez nett corel.. je celkom v pohode.. ale zas až taký profík nie som aby som doľadovala expozíciu... oni videli moje prácu a páčila sa im.. zatiľ robím s foto len to čo viem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anax - ahoooooooooooooooooooj!!!!
7. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som si volala na endokrynologiu ze co s tym HP, ked som menzes dostala v piatok (neordinovali) a dnes uz koniec, ci mam este prist alebo az dalsi cyklus a povedali mi ze hej, ze mam prist vo stvrtok rano na odber, tak som z toho jelen, sak nemaju to brat v tej prvej faze menzesu-cyklu? (ci cyklus myslia asi cely mesiac, ze?)

a inak zatial setko ok, akurat co zacinam pomaly ale isto mat deficit spanku a vikend je taaak dalekoo :rolling_eyes:
7. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon ahoj:slight_smile:))

ak su dajake novinky napiste, neskor precitam, ale vsetko nestiham spatne citat

uz zas ficim prec

inak mozno ste si daktora vsimli (shaarka napr.) uz nie som "oficialne" adminom na svadobnych strankach, uz som sa dala "degradovat" kedze voobec nemam na toto doma cas a v robote neriskujem..to len tak na okraj :wink:

papa
7. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, no fakt, ty si ako vichor :grinning: a to ne/adminovanie som si teda nevsimla, na MS chodim len malokedy, vacsinou kuknem, ci niekto nehlada fotografa a idem prec. nejak to tam spi, ci co... :grinning: :grinning: :grinning:

a s tou endoskou som to nejak nepochopila, tak potom napis prosim ta este raz a zrozumietelnejsie :grinning: :sweat_smile:
7. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anax, mam viac prispevkov ako ty :grinning: mala by si sa polepsit :wink:
a kto by robil admina zadara? ja teda nie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shaar, si mi nenapisala, ako sa citis. ci si ok. a ci sa ti dobre doma lehni, ked my musime makat...
inak, rozhodla som sa, ze doberiem toto balenie HAK (posledny mesiac) a budem detoxikova... povodne som mala v plane, ze budem brat do konca roka... ale zhodli sme sa na tom, ze si vieme aj inak poradit, kedze baby este nechceme... len sa musim ja nejak skonsolidovat...
7. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok